ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4624, 2 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony15 sierpnia 2019r. godz. 10:55, odsłon: 4004, Zlecony tekst
Szukając uczucia, nie zastanawiamy się, jak będzie ono wyglądało po latach.
Bolesławiec - Informacje: Dojrzała miłość, która trwa Dojrzała miłość, która trwa (fot. )

Znajdą się tacy, którzy wierzą w przeznaczenie i w to, że gdzieś po świecie chodzi ta jedyna pisana im osoba. Nie ma w tym nic złego, jednak taka idea zakłada jedynie wielką miłość i ze względu na dopasowanie charakterów, nieznaczną ilość kłótni. Szukając uczucia, nie zastanawiamy się, jak będzie ono wyglądało po latach, myślimy raczej o szczęściu, wyjątkowym połączeniu dwóch dusz, nie o kwestiach dotyczących budowania zdrowej relacji. Pytania pojawiają się zwykle później, okazuje się, że uporządkowany związek daje satysfakcje, pozwala na rozwój i nierzadko nadaje życiu sens. Jednak czy miłość wygasa? Ktoś, kto był absolutnym priorytetem, może stać się ograniczeniem i źródłem smutku? Doświadczenia wielu pokazują, że może. Jak sprawić by do tego nie doszło i jak Tarot Online może w tym pomóc?

Świadomość

Mówi się, że nie można oczekiwać miłości i szacunku, podczas gdy nie darzy się nimi samego siebie. Żadne słowa i działania nie będą przyjmowane przez kogoś, kto zwyczajnie nie wierzy, że jest ich wart. Mowa tu nie o skromności, jednak o świadomości swoich zalet. Wartości należy szukać zarówno w sobie, jak i w partnerze. Szerszą perspektywę na świat mogą pomóc uzyskać wróżby, które wbrew panującemu przekonaniu nie skupiają się jedynie na przepowiadaniu przyszłości, ale również na wewnętrznym rozwoju człowieka, dlatego na stronie z Tarotem Online pracują osoby z ogromną wiedzą na temat drogi duchowej.

Relacje potrafią być przytłaczające. Ciągła praca, nadmiar obowiązków, a w czasie wolnym poświęcenia w imię miłości nie sprzyjają rozwojowi i kształtowaniu siebie. Związek na żadnym z jego etapów nie może zmuszać do porzucenia pasji, czy zwykłych chwil przeznaczonych wyłącznie sobie. Czy będzie to czas spędzony z książką, może samotny spacer, spotkanie z przyjaciółmi albo lekcje tańca - nie można rezygnować z siebie na rzecz drugiej osoby. Związek jest pracą wspólną, w której dwoje ludzi zajmuje równe sobie pozycje.

Uczucie czy decyzja?

Do tego wszystkiego potrzebna jest świadomość przeszłości, doświadczeń, wad i zalet, ale również wizja przyszłości. Miłość nie opiera się na zauroczeniu, potrzeba wzajemnej wiedzy o sobie, która powoli określić dokąd zmierza relacja, czego się od niej oczekuje i w jaki sposób spędzone przyszłe lata zadowolą obie strony. Fragmenty tego, co będzie, poznać pozwalają wróżby online, a z ich pomocą łatwiej będzie podejmować trudne wybory. Tu stajemy przed często powtarzanym pytaniem - czy miłość jest decyzją? Jeśli znamy charakter partnera, jego zachowania i doświadczenia, z których wynikają, czy planowanie wspólnego życia opiera się nadal na emocjach? Gdyby małżeństwa zawierane były wyłącznie pod wpływem uczuć, nie można byłoby mówić o przysięgach. To, co człowiek czuje, jest niezależne od niego, zatem ślubowanie nie miałoby tu większego sensu - jak można zapewniać o czymś, na co nie ma się wpływu. czasem idziemy na skróty wykonując uroki na miłość, a dojrzała miłość jest decyzją wynikającą ze świadomości siebie i partnera, ale i z uczucia, które postanowimy pielęgnować.

Tarot Online

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Zzieleniała Kalia   15 sierpnia 2019r. o 12:01

~Zzieleniała Kalia

Postów:

Co prawda to prawda
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Modra Robinia   16 sierpnia 2019r. o 13:06

~Modra Robinia

Postów:

Ta, Tarot mi pomoże w przebaczaniu, kompromisie albo pokaże mi moje błędy......
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Ognistoczerwony Hibiskus   16 sierpnia 2019r. o 13:21

~Ognistoczerwony Hibiskus

Postów:

Co za bzdury.Poziom zamieszczanych artykułów żenujący.Jaki pan taki kram.Albo nagonka na rząd,kościół albo promocja wszelkiego rodzaju odmóżdżania. Taka właśnie tematyka dominuje na tym portalu.WSTYD
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

fobiak   16 sierpnia 2019r. o 13:28

fobiak

Postów: 4400

~Ognistoczerwony Hibiskus napisał(a): Co za bzdury.Poziom zamieszczanych artykułów żenujący.Jaki pan taki kram.Albo nagonka na rząd,kościół albo promocja wszelkiego rodzaju odmóżdżania. Taka właśnie tematyka dominuje na tym portalu.WSTYD


przeciez to jest tekst zlecony.to nie jest wstyd, tylko dzialalnosc gospodarcza i nie rzucaj sie na portal.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zielonożółta Tygrysówka   16 sierpnia 2019r. o 14:42

~~Zielonożółta Tygrysówka

Postów:

Fobiak ale to dlatego, że twórcom tego portalu brakuje ambicji we wszystkim. Bo nie wszystkie głupoty nawet zlecone muszą tu upubliczniać.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Grynszpanowy Kroplik   16 sierpnia 2019r. o 15:06

~Grynszpanowy Kroplik

Postów:

Gdzie chłop nie może, tam mu Tarot pomoże;)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

emem   16 sierpnia 2019r. o 15:11

emem

Postów: 4446

Tygrysowka - mozesz zlecic bardziej ambitne sponsorako :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

fobiak   16 sierpnia 2019r. o 15:27

fobiak

Postów: 4400

~~Zielonożółta Tygrysówka napisał(a): Fobiak ale to dlatego, że twórcom tego portalu brakuje ambicji we wszystkim. Bo nie wszystkie głupoty nawet zlecone muszą tu upubliczniać.


zadaniem podobnych portali jest prowokacja, bez niej portale by opustoszaly. ambicji im nie brakuje bo jednak sa tym portalem nr. 1. a co maja upubliczniac? czesc upubliczniaja dla kasy a czesc dla prowokacji lub z niewiedzy, i glupoty, ktora tez na koncu jest prowokacja. znaja dobrze uzytkownikow robia co robia i podstawiaja sie pod pomyje, ktore na nich sie czesto wylewa.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Mrowka zaprasza