ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4633, 11 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony20 sierpnia 2019r. godz. 10:45, odsłon: 5534, Jumping Frog Fitness
Wysiłek fizyczny połączony ze świetną zabawą. Ruszamy od września!
Bolesławiec - Informacje: Jumping Frog Fitness - zapisy na nowy sezon! Justyna Głębocka zaprasza (fot. Jumping Frog Fitness)

Dzięki różnorodności kroków z zumby, kickboxingu, tańca, aerobiku, tabaty, stepu, crossfitnessu oraz stretchingu połączonych z energetyczną muzyką trening powoduje pobudzenie wszystkich mięśni w naszym ciele a w szczególności wewnętrznych mięśni brzucha oraz ud, które podczas zwykłego fitnessu lub aerobiku bardzo ciężko wprawić w ruch. W trakcie serii ćwiczeń, które trwają 55 min, podnosimy tętno, rzeźbimy ciało, spalamy tkankę tłuszczową, ćwiczymy koordynację ruchową,wyrabiamy kondycję oraz produkujemy maksymalną ilość endorfin dzięki którym czujemy się lepiej.

Porównywalnie zastępujemy nimi dwie godzinny jogging i wykonujemy 1500 standardowych brzuszków, więc jeśli te dwie aktywności fizyczne nie są dla Ciebie przyjemne możesz zastąpić je właśnie Jumping Fitnessem, który jest ekstremalnym wysiłkiem ale również świetną rozrywką z dawką dobrego humoru.

Trening prowadzony jest na najwyższej jakości trampolinach sportowych, które dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji zapewniają bezpieczeństwo i komfort z ich korzystania. Prowadząca Justyna Głębocka - Dyplomowany instruktor Jumping Frog Fitnessu - zajęć na trampolinach; absolwentka kursu Dietetyki oraz Odżywiania Osób Aktywnych Fizycznie.  Od najmłodszych lat związana z tańcem w stylu hip-hop - reprezentantka miasta Bolesławiec wraz z zespołem CANON w latach 1999-2013.  Sport w jej życiu od zawsze odgrywa bardzo ważną rolę - pasjonatka nie tylko jumping fitnessu i tańca ale również biegania długodystansowego. Osoba o wysokiej sprawności fizycznej, dążąca do założonych celów, pełna pozytywnej energii.

Jesteś znudzony/na zwykłym, monotonicznym treningiem?

Z niechęcią oraz zmuszaniem samego/ej siebie do uczęszczania na standardowe zajęcia lub siłownię?

Jeżeli chcesz poćwiczyć równocześnie bawiąc się przy dobrej muzyce, masz w sobie energię, zapał, chęć zgubienia zbędnych kilogramów, wzmocnienia i uelastycznienia swojego ciała, przyjdź i pozwól się ponieść! Nie marnuj swojego wolnego czasu, przyjdź i sam/a się przekonaj jak świetną formą treningu jest Jumping. To rewolucja oraz nowość w świecie sportu, w której masz możliwość wzięcia udziału, nie daj się namawiać, spróbuj!

Kliknij TUTAJ, polub Jumping Frog Fitness na Facebooku i bądź na bieżąco!

Gdzie odbywają się zajęcia?
Klub sportów walki Gladiator
Ul. Hutnicza 16, od strony Lidla

Treningi odbywają się we wtorki, czwartki i piątki o godzinie 18.

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić pod numer 500 800 145
lub napisać wiadomość na naszym fanpage'u czyli TUTAJ.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Rudy Grab   21 sierpnia 2019r. o 18:54

~Rudy Grab

Postów:

Ile kosztuje?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy