ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4624, 2 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony6 września 2019r. godz. 11:11, odsłon: 4151, Zlecony tekst
Uwaga mieszkańcy dolnośląskiego, a zwłaszcza miłośnicy podniebnych ewolucji!
Bolesławiec - Informacje: Wielkie otwarcie tunelu aerodynamicznego Flyspotu! Wielkie otwarcie tunelu aerodynamicznego Flyspotu niedaleko Wrocławia! (fot. )

Uwaga mieszkańcy dolnośląskiego, a zwłaszcza miłośnicy podniebnych ewolucji, w Mirosławicach koło Wrocławia ruszył oddział Flyspot! Od teraz każdy, kto kiedykolwiek marzył o tym, żeby fruwać w powietrzu jak ptak, ale skydiving czy skok ze spadochronem wydawały mu się zbyt ryzykownymi sportami, może spróbować swoich sił w tunelu aerodynamicznym. Takie doświadczenie to niezapomniane przeżycie!

Tunel aerodynamiczny - co to jest i jak działa?

Tunel aerodynamiczny początkowo był używany w celach badawczych. Naukowcy przy jego pomocy sprawdzali, jak różne obiekty będą zachowywały się podczas lotu, nie wyłączając ludzi. Oczywiście urządzenie, które pozwala człowiekowi poczuć się jak podczas swobodnego lotu, a jednocześnie jest całkowicie bezpieczne, nie mogło długo pozostać w ukryciu.

Obecnie nowoczesne tunele aerodynamiczne to źródło doskonałej rozrywki. Mają one formy długiej szklanej tuby, w której znajdują się potężne silniki wytwarzające tak silne strugi powietrza, że są one w stanie unieść dorosłego człowieka. Nowoczesne tunele aerodynamiczne umożliwiają nie tylko unoszenie się, ale także wykonywanie różnego rodzaju ewolucji.

Jednym z takich nowoczesnych urządzeń jest właśnie nasz tunel! Do jego stworzenia użyto najnowszych rozwiązań, dzięki czemu wizyta w nim to prawdziwa przygoda, która, co najważniejsze, jest całkowicie bezpieczna. Z naszego tunelu mogą korzystać zarówno zawodowcy i osoby zajmujące się sportami ekstremalnymi, jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z lataniem.

Lot w tunelu aerodynamicznym - dlaczego warto i jak to wygląda?

Zapewne każdy z nas przynajmniej raz w życiu zastanawiał się, jak by to było latać o własnych siłach. Istnieje kilka sportów, które to umożliwiają, jednak samo spróbowanie ich wymaga żmudnych treningów oraz, nie czarujmy się, nerwów ze stali. Dlatego właśnie tunel aerodynamiczny jest tak fantastycznym wynalazkiem! Jego konstrukcja umożliwia doświadczenia swobodnego lotu, a uczestnik może poczuć się jak zawodowy skydiver! Tylko bez żadnego ryzyka i stresu związanego z upadkiem.

Co więcej, chociaż lot już sam w sobie jest całkowicie bezpieczny, nad przebiegiem całego doświadczenia czuwa wykwalifikowany instruktor. Przed wizytą w tunelu przygotujemy dla Ciebie odpowiednio dobrany kombinezon, a nasz pracownik przeprowadzi dla Ciebie krótkie szkolenie, dzięki któremu będziesz mógł do maksimum wykorzystać tę niezwykłą okazję, jaką jest pobyt w tunelu. 

Ile trwa lot w tunelu? Mogłoby się wydawać, że krótko, ponieważ jest to "tylko" 2 x 1,5 minuty, a każdy lot jest równowartością dwóch skoków spadochronowych. Zapewniamy jednak, że temu doświadczeniu towarzyszą tak silne emocje, że ten czas każdemu z uczestników w zupełności wystarczy. Lot w tunelu aerodynamicznym to niemal takie samo przeżycie jak skok spadochronowy z wysokości 4000 m! Nie ma jednak powodów do obaw, nawet jeśli w tunelu stracisz kontrolę nad własnym ciałem. Jak już wspomnieliśmy, nad przebiegiem lotu czuwa nasz instruktor, który udzieli Ci wszelkiej niezbędnej pomocy.

Warto również wspomnieć, że lot w tunelu aerodynamicznym to przeżycie dostępne dla niemal każdego bez względu na wiek, zwłaszcza we Flyspot. W naszej ofercie znajdziesz propozycje dla amatorów, doświadczonych nurków powietrznych, a także dla najmłodszych zdobywców przestworzy.

Przeżyj niezapomnianą imprezę we Flyspot!

Tunel aerodynamiczny może stać się również miejscem niezapomnianej imprezy. We Flyspot organizujemy między innymi urodziny, wieczory panieńskie lub kawalerskie, eventy firmowe, a nawet targi, prezentacje, konferencje i wystawy. Jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie. Naszym gościom zapewniamy kompleksową obsługę oraz oczywiście ekscytujące przeżycia - pod każdym względem dopasowane do ich potrzeb. 

Jeżeli spodobała Ci się nasza oferta, zapraszamy do kontaktu oraz do naszej nowej siedziby w Mirosławicach koło Wrocławia. Wszystkie informacje dotyczące lotów oraz atrakcji znajdziesz na naszej stronie internetowej. Nie czekaj i zacznij swoją przygodę z lataniem już dziś!

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Krasna Jasnota   7 września 2019r. o 8:00

~Krasna Jasnota

Postów:

Wcale nie rusza,ruszył już dawno temu. Do tekstu zleconego też należy się przygotować.
Fakt,zabawa przednia! Tylko uwaga na kręgosłup,bo jeśli ktoś ma problemy, to potem cholernie boli
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Mrowka zaprasza