ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4913, 14 maja 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Wideo9 października 2019r. godz. 14:45, odsłon: 4617, Bolec.info
- Jak został uszczelniony system podatkowy to pieniądze na pięćset plus się znalazły - Szymon Pogoda
Bolesławiec - Informacje: Pogoda: Dotrzymujemy słowa Szymon Pogoda, kandydat PiS do sejmu (fot. Wojtek Szoka)

Szymon Pogoda kandydat na posła Prawa i Sprawiedliwości był gościem Kazimierza Marczewskiego w redakcji Bolec.Info.

- Jestem samodzielny i chcę być samodzielny - mówi Szymon Pogoda. - Działam z ramach Prawa i Sprawiedliwości. Nie wiem jakie będą wyniki wyborów. Jestem bolesławianinem, chcę abyśmy wspólnie pracowali dla naszego miasta. Prawo i Sprawiedliwość nie jest idealna, ale realizuje obietnice. Ja podjąłem się wyzwaniu startu w wyborach i chcę się z niego wywiązać jak najlepiej. Chciałbym zostać posłem z Bolesławca, reprezentować "Ziemię Bolesławiecką". To czy tak się stanie zależy od wyborców.- dodaje

W czasie wywiadu mówiono o podziałach w partii, o powiecie bolesławieckim, o dochodach miasta, o podatkach i wielu innych sprawach. Szymon Pogoda prosił wyborców do oddania na niego głosów.

Zachęcamy do obejrzenia tego interesującego wywiadu.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

~~Płomienny Kroplik   9 października 2019r. o 19:31

~~Płomienny Kroplik

Postów:

Co ten człowiek plecie ? PIS dotrzymuje słowa ? BZDURA. Gdzie jest wyższa kwota wolna od podatku, czyli jedno z zadań na 100 dni PISU poprzedniej kadencji ? Gdzie jest ZWIĘKSZENIE RENT I EMERYTUR ? NIE MA - ZERO ! trzynasta emerytura, to 3%, czyli ochłap w odniesieniu do 500+. To emeryci i renciści płacą za 500+. Dlaczego wciąż słychać, że nie zrobi PIS zerowego PIT dla emerytów ? Argumentuje to faktem, że Ci, którzy wpłacili większe składki otrzymaliby więcej od tych, którzy mało pracowali, być może na pół etatu, być może za granicą. I bardzo dobrze - tym, którzy odłożyli do budżetu państwa więcej, należy się więcej. To logiczne, jak konstrukcja cepa. PIS chce wprowadzać socjalizm ? To już było i się nie sprawdziło. "Wszystkim po równo" niszczy szacunek do pracy i płacenia podatków. PIS bazuje na tępych ludziach i patologii. To oni dają PISowi głosy - bo PIS da na flaszkę. Obłuda ! Nigdy więcej PISu u władzy ! Idźcie na wybory i głosujcie na kogokolwiek innego, BYLE NIE PIS !
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Rdzawoczerwony Kosaciec   9 października 2019r. o 19:50

~~Rdzawoczerwony Kosaciec

Postów:

W PISdu z nim. Jarkowska zaraza. Bleeeee..............
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Rdzawoczerwony Kosaciec   9 października 2019r. o 19:54

~~Rdzawoczerwony Kosaciec

Postów:

~~Płomienny Kroplik napisał(a): Co ten człowiek plecie ? PIS dotrzymuje słowa ? BZDURA. Gdzie jest wyższa kwota wolna od podatku, czyli jedno z zadań na 100 dni PISU poprzedniej kadencji ? Gdzie jest ZWIĘKSZENIE RENT I EMERYTUR ? NIE MA - ZERO ! trzynasta emerytura, to 3%, czyli ochłap w odniesieniu do 500+. To emeryci i renciści płacą za 500+. Dlaczego wciąż słychać, że nie zrobi PIS zerowego PIT dla emerytów ? Argumentuje to faktem, że Ci, którzy wpłacili większe składki otrzymaliby więcej od tych, którzy mało pracowali, być może na pół etatu, być może za granicą. I bardzo dobrze - tym, którzy odłożyli do budżetu państwa więcej, należy się więcej. To logiczne, jak konstrukcja cepa. PIS chce wprowadzać socjalizm ? To już było i się nie sprawdziło. "Wszystkim po równo" niszczy szacunek do pracy i płacenia podatków. PIS bazuje na tępych ludziach i patologii. To oni dają PISowi głosy - bo PIS da na flaszkę. Obłuda ! Nigdy więcej PISu u władzy ! Idźcie na wybory i głosujcie na kogokolwiek innego, BYLE NIE PIS !


Te tępe PISraki nie kumają nic i jak zahipnotyzowane PISogówna pójdą głosować na ten PISowski syf. 500+ zatkało mordy na dobre.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Płomienny Kroplik   9 października 2019r. o 19:56

~~Płomienny Kroplik

Postów:

Dodam jeszcze, że 13-ta emerytura, to NIE PODWYŻKA EMERYTURY, tylko jednorazowa MINI premia. Aby podwyższyć emerytury, należy je zwiększyć np. o 15%, tak, jak zwiększa się PENSJE wojska, nauczycieli, górników, lekarzy, pielęgniarek. Tu zwiększa się PENSJĘ ! Niech PIS wreszcie zwiększy zgodnie z niedotrzymaną obietnicą EMERYTURY i RENTY, ale PROCENTOWO, a nie kwotowo. Wtedy każdy otrzyma podwyżkę adekwatną do swojego wkładu w FUS. Czy Kaczorowi tak ciężko to zrozumieć ?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Płomienny Kroplik   9 października 2019r. o 21:31

~~Płomienny Kroplik

Postów:

Emerytów i rencistów jest w Polsce prawie 1- milionów. Część z nich, to bez rozumu mohery, których jest coraz mniej, a reszta coraz bardziej "kuma" o co chodzi. PIS i ten pan zrozumieją, że duża część elektoratu uciekła z głupoty "Kaczora"... WYSTARCZY MYŚLEĆ !
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Pąsowy Jesion   9 października 2019r. o 22:03

~~Pąsowy Jesion

Postów:

no i po co ta ''mowa nienawiści''?....hahahaha
pis ma -i pis da...

ja po wczorajszej debacie już wiem na kogo oddam swój głos ...bo oddam i nie będzie to pis ..nie będa to sasiny umoczeni w SKOK-i ,nie będą to ''pinokia'' okłamujący mnie o milionach ''elektryków'' i milionach innych spraw ,nie będą to ''sołtysi'' z lini lotniczych ''kuchciński travel'' ,nie będą to ''broszki'' której się ''należą '' nagrody ,nie będzie to zbynio''zero'' ze swoim przedsiębiorstwem hejterskim ,nie bedzie to uśmiechnieta ''reformatorka '' szkolnictwa umoczona w aferę wrocławskiego PCK , nie będzie to oszust z izby kontroli ze swoją kamienicą z utajnionym burdelikiem ,nie będzie to krycha ''sałata'' dawna działaczka komunistycznej organizacji studenckiej ,nie będzie to ''bob budowniczy'' McKwacz ze swoimi wieżami ...

....
mógłbym jeszcze długo wymieniać bo lista pisowskich oszustów jest długa niczym ogon komety Halleya...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ołowiana Stokrotka   10 października 2019r. o 0:30

~~Ołowiana Stokrotka

Postów:

Krzyk, że Pan Pogoda to taki czy owaki PiS-or a może należy spojrzeć z tej strony że jest z Bolesławca, że mamy szansę mieć młodego, wykształconego człowieka na ul. Wiejskiej w Warszawie, który jest kompetentny i wie jak z przeprowadzonego wywiadu wynika o czym mówi mimo, że redaktor sprytnie uciekał od niewygodnych tematów, które mogły by obnażyć błędy włodarza Bolesławca, które się sprytnie zrzuci na obniżkę podatku PIT przez rząd i będzie to dobry powód przywrócić kilka niewygodnych wręcz bolesnych dla budżetu miasta ulg danych przed wyborami samorządowymi.
PS. Panie redaktorze Pan pracował w czasach Radosnego Socjalizmu kiedy to Polskę i Polaków okupował ,,wielki brat ze wschodu,, a któremu wielu wiernie służyło gnębiąc własny naród. Błędne porównanie Panie Kaziu.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Izabelowy Zimowit   10 października 2019r. o 0:56

~Izabelowy Zimowit

Postów:

Zgadzam się z Panem Szymonem, czas na młodych!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

reklama Zapraszamy