ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4665, 12 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony9 listopada 2019r. godz. 08:17, odsłon: 2651, Zlecony tekst
Niebawem zapewne zacznie się w Waszych firmach planowanie wspólnej, pracowniczej wigilii
Bolesławiec - Informacje: Nietypowe pomysły na Wigilie Firmowe Nietypowe pomysły na Wigilie Firmowe (fot. )

Grudzień za pasem, a co za tym idzie niebawem zapewne zacznie się w Waszych firmach planowanie wspólnej, pracowniczej wigilii. W tym roku warto zastanowić się nad zmianą koncepcji tego wieczoru. Zamiast tradycyjnej, ale nudnej posiadówki w restauracji pójdźmy o krok dalej! Oto trzy, nietypowe pomysły na świąteczną imprezę pracowniczą!

Warsztaty dla gości

Świąteczny dzień dla pracowników warto podzielić na dwie części. Jedną oficjalną, wieczorną, w formie np. wspomnianej kolacji, a wcześniej, nieco luźniejszą. Jednym z popularniejszych rozwiązań jest ostatnimi czasy organizacja warsztatów dla wszystkich gości! Firmy eventowe zajmujące się organizacją tego typu eventów będą mieć dla Was pełen wachlarz warsztatowych propozycji. 

Warto zaznaczyć, że umiejętności nabyte na takich warsztatach uczestnicy z powodzeniem będą mogli wykorzystać później w życiu codziennym i np. zabłysnąć nowymi trickami w domu. Wszystkie aktywności w tym przypadku powinny odbywać się w świątecznym duchu, proponujemy więc zastanowić się nad chociażby warsztatami pieczenia pierników, tworzenia świątecznych stroików czy bombek. A może warsztaty tworzenia lasów w słoiku? To spodoba się na pewno w szczególności wszystkim paniom.

Wspólne warsztaty mogą się również przyczynić do poprawy stosunków w grupie i po prostu integracji, a to, pamiętajmy, jest zawsze w cenie.

Wieczór improwizacji kabaretowej lub stand-up

Jeśli już musimy wieczór spędzić na siedząco, przy kolacji, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten czas uatrakcyjnić! Jedną z możliwości to zorganizowanie wieczoru na wesoło w towarzystwie popularnego stand-upera lub grupy zajmującą się improwizacją  kabaretową. W tym drugim przypadku występ kabareciarzy w ogóle nie jest reżyserowany, a o wyglądzie odgrywanych scenek decydują widzowie!

Występy takich artystów są dodatkowo atrakcyjne ze względu na to, że ci artyści angażują do swoich występów swoją publiczność. Może się więc przytrafić, że Twoi pracownicy odkryją w sobie nowe talenty…

Impreza Tematyczna

Najbardziej szalona z dzisiejszych propozycji! Wyjdźcie całkowicie poza schemat i zrezygnujcie z kolacji! Zamiast tego bawcie się dobrze na całonocnej, przebieranej imprezie w wybranym przez siebie temacie. Możecie zostać super-bohaterami, przenieść się w czasie do czasów Gatsbyego czy sprawdzić jak się żyło w czasach PRL! Jeśli to dla Was za mało, może zobaczycie co słychać w magicznym świecie Alicji po drugiej stronie lustra? Nic, absolutnie nic Was nie ogranicza! Oczywiście tematykę  imprezy można „świątecznie przyprawić”, co doda tej imprezie dodatkowego uroku!

Jak widzicie, nie musicie kolejnej wigilii w gronie pracowników spędzić nad kolejnym talerzem uszek z barszczem. Dajcie się ponieść i zorganizujcie coś zupełnie niesztampowego!

Artykuł powstał przy pomocy Agencji Eventowej z Wrocławia – https://www.argentum-event.pl/

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Ceglastobrązowa Mięta   10 listopada 2019r. o 10:56

~Ceglastobrązowa Mięta

Postów:

Co to są "tricki"? Pytanie było retoryczne i wyrażające załamanie zanieczyszczaniem naszego pięknego ojczystego języka. Aż ręce opadają, jak się czyta takie artykuły!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Mrowka zaprasza
Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.) - ZAPRASZAMY!
Trwają przygotowania do Święta Ceramiki Trwają przygotowania do Święta Ceramiki

Bolesławieckie Święto Ceramiki już od 19 sierpnia.