Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dyrektor Kamil Barczyk wyjaśnia
~~Bladozielona Dalia niezalogowany
16 listopada 2019r. o 17:14
~~Lazurowy Mikołajek napisał(a): czy na wszystkie pytania Dyrektor musi odpowiedziec?-osoby po 70tce i tak juz nie zrozumieją-starosc nie radosc


takim stwierdzeniem obrazasz...miedzy innymi zarzadzajaca szpitalem w Zgorzelcu....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszary Jabłoń niezalogowany
16 listopada 2019r. o 18:13
~~Lazurowy Mikołajek napisał(a): czy na wszystkie pytania Dyrektor musi odpowiedziec?-osoby po 70tce i tak juz nie zrozumieją-starosc nie radosc




tez bedziesz po 70tce..a tak na marginesie ,to co ma wiek do tego, skoro zadane jest konkretne i proste pytanie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłota Abelia niezalogowany
16 listopada 2019r. o 18:33
Kolejka oczekujących na wszczepienie stawu biodrowego jest w bolcu najkrótsza bo ludzie stąd uciekają do innych szpitali. To tak jakby mechanik samochodowy partaczył robotę, a jednocześnie się chwalił, że w jego warsztacie naprawia się od ręki. Na zaufanie trzeba zapracować, a jak na razie opinie są niezbyt przychylne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowa Kanna niezalogowany
17 listopada 2019r. o 10:06
Szkoda, że coraz częściej mam odczucie, że placówki służby zdrowia są traktowane jako elementy biznesowe. Wiem, że w firmach saldo końcowe powinno być in plus. Dlatego też każde planowane przedsięwzięcie powinno być głęboko przemyślane. Ostatnia, przerwana, inwestycja jest przykładem chyba tylko czyjegoś chciejstwa a nie rzeczywistych potrzeb w tym i możliwości wykorzystania tak wielkiego obiektu. Bolesławiecki powiat miał pecha za tzw słusznie minionych czasów, że w odróżnieniu do Lubania. Zgorzelca czy Lwówka nie wybudowano nowego szpitala. W połowie lat osiemdziesiątych był projekt i miejsce pod budowę tego szpitala (rejon ulicy Jeleniogórskiej i obecnie istniejących ulic Herberta i Robotniczej). Ówczesne władze woj. jeleniogórskiego nie zapaliły zielonego światła dla tej inwestycji. Główny budynek bolesławieckiego szpitala jest obiektem starym i ciągle"reanimowanym". Dlatego w najbliższych latach ktoś powinien zdecydować czy powiat bolesławiecki zasłużył sobie na nowoczesną placówkę leczniczą. Przykładem dobrej decyzji niech będzie budowa nowej komendy policji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Wiesiołek niezalogowany
17 listopada 2019r. o 12:21
wymiana obecnej kadry niekompetentnych lekarzy i pielęgniarek,ktorzy nie bardzo wiedzą na czym polega ich praca,to co przeszłam z moja mamusią na oddziale chirurgicznym to koszmar i trauma jaka pozostanie mi do konca życia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowa Perowskia niezalogowany
17 listopada 2019r. o 13:19
~~Różowofioletowa Kanna napisał(a): Szkoda, że coraz częściej mam odczucie, że placówki służby zdrowia są traktowane jako elementy biznesowe. Wiem, że w firmach saldo końcowe powinno być in plus. Dlatego też każde planowane przedsięwzięcie powinno być głęboko przemyślane. Ostatnia, przerwana, inwestycja jest przykładem chyba tylko czyjegoś chciejstwa a nie rzeczywistych potrzeb w tym i możliwości wykorzystania tak wielkiego obiektu. Bolesławiecki powiat miał pecha za tzw słusznie minionych czasów, że w odróżnieniu do Lubania. Zgorzelca czy Lwówka nie wybudowano nowego szpitala. W połowie lat osiemdziesiątych był projekt i miejsce pod budowę tego szpitala (rejon ulicy Jeleniogórskiej i obecnie istniejących ulic Herberta i Robotniczej). Ówczesne władze woj. jeleniogórskiego nie zapaliły zielonego światła dla tej inwestycji. Główny budynek bolesławieckiego szpitala jest obiektem starym i ciągle"reanimowanym". Dlatego w najbliższych latach ktoś powinien zdecydować czy powiat bolesławiecki zasłużył sobie na nowoczesną placówkę leczniczą. Przykładem dobrej decyzji niech

będzie budowa nowej komendy policji.



to juz poza marzeniami ,skoro Bloku Operacyjnego nie beda budowac..!!!!o potrzebie którego..mówili w okresie pwyborczym;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Lilak niezalogowany
18 listopada 2019r. o 18:28
"Możliwości infrastruktury można wykorzystać na poziomie około 60 operacji w ciągu miesiąca." skoro tak...to czy zabiegi z chirurgii ,onkologii,ginekologi nie beda reglamentowane...?????bo jesli jednych jest wiecej to innych moze byc mniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Sanwitalia niezalogowany
19 listopada 2019r. o 18:01
"Nie mamy pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobisz?"...o bloku operacyjnym pewnie mistrz Bareja tez by tak napisał;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza