ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4659, 6 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


15 stycznia 2020r. godz. 10:35, odsłon: 3963, Bolec.Info
Leica Street Photo to prestiżowy konkurs fotograficzny, w którym Bolesławianin triumfuje już trzeci raz.
Bolesławiec - Informacje: Michał Medyński znów laureatem Zwycięska fotografia Michała Medyńskiego (fot. Michał Medyński)

- To wspaniała informacja! - mówi Michał Medyński dla portalu Bolec.Info. - Bardzo się cieszę, zwłaszcza, że nie wiem jakim cudem ale udało mi się zostać po raz trzeci laureatem Leica Street Photo. To wielkie wyróżnienie kiedy twoje zdjęcie dostrzega taki mistrz reportażu jak Pan Tomasz Tomaszewski - główny juror tegorocznej edycji. Zdjęcie przedstawia parę odpoczywająca w trakcie jednego z wesel, na których fotografowałem zabawę. Wygrana w tej edycji to zupełny przypadek. Nie dość, że na sam ślub poszedłem w zastępstwo, to w dodatku żałowałem wyboru zdjęć zaraz po dodaniu ich do galerii konkursowej. Wydawało mi się, że mam kilka lepszych kadrów, które mógłbym zaproponować. Jak widać myliłem się.

Michał zajmuje się przede wszystkim fotografią podróżniczą, ale para się także fotografią ślubną. Jest absolwentem I LO w Bolesławcu i skończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest także twórcą projektu GLINA, którego plon w postaci wystawy fotografii z zakładów ceramicznych Bolesławca i okolic można było obejrzeć podczas ostatniego Bolesławieckiego Święta Ceramiki

Konkurs Leica Street Photo odbywa się od dziewięciu lat lat. Podstawowym wyróżnieniem jest wystawa 20 najlepszych prac w warszawskiej Leica 6x7 Gallery. To właśnie jedna z tych prac otrzyma 24 stycznia Grand Prix. Nagrodę główną w tym roku przyznaje jury pod przewodnictwem Tomasza Tomaszewskiego. Wszystkie zwycięskie prace możecie zobaczyć TUTAJ.

Fotografie Michała Medyńskiego możecie zobaczyć TUTAJ.

Michał Medyński

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Kawowa Kanna   15 stycznia 2020r. o 10:44

~Kawowa Kanna

Postów:

Gratulacje,czasami banalne zdjecie - ma niebanalny przekaZ :) .tO JEST TO UCHWYCENIE "CHWILI"
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1