ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4658, 5 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony10 kwietnia 2020r. godz. 11:24, odsłon: 928, Zlecony tekst
Tunel aerodynamiczny w Mirosławicach pod Wrocławiem pod wyłączną opieką Flyspotu.
Bolesławiec - Informacje: Tunel aerodynamiczny w Mirosławicach Tunel aerodynamiczny w Mirosławicach pod Wrocławiem pod wyłączną opieką Flyspotu (fot. )

Chcesz latać, robić salta w powietrzu, pokonać grawitację i świetnie się bawić, bez potrzeby wzbijania się w powietrze? W Mirosławicach pod Wrocławiem jest to możliwe.

Firma Flyspot przejęła funkcjonujący tam tunel aerodynamiczny i pod swoim szyldem prowadzi prywatne treningi, organizuje imprezy integracyjne dla firm oraz jubileusze dla osób w każdym wieku i ich gości.

Trzy tunele aerodynamiczne w Polsce!

Flyspot to marka z dużym doświadczeniem, firma, która ma już w Polsce dwa tunele aerodynamiczne: w Warszawie i w Katowicach. Okazja do przejęcia tego pod Wrocławiem pozwoliła jej rozszerzyć działalność o kolejny adres. To Flyspot jest obecnie operatorem tunelu w Mirosławicach pod Wrocławiem zlokalizowanego przy lotnisku Aeroklubu Dolnośląskiego. Michał Braszczyński, prezes spółki Aerotunel, właściciela Flyspot, gwarantuje, że dzięki temu klienci mogą liczyć na najwyższe standardy obsługi i fantastyczną zabawę dzięki wysokiej jakości technologii.

Spełnienie marzenia o lataniu… bez bolesnego upadku

Tunele aerodynamiczne to wciąż w naszym kraju nowość, ale na tyle ciekawa, że chętnych na seans latania, a może lepiej „spadania”, wciąż przybywa. Przecież każdy człowiek marzy o swobodnym unoszeniu się w powietrzu. I o ile każdy może kupić bilet lotniczy, nawet za kilkadziesiąt złotych, to już latać bez sztucznych skrzydeł, silnika, czy chociażby spadochronu nie może każdy… chyba że w tunelu aerodynamicznym.

Ogromna tuba pionowa, w której zamontowano niezwykle mocne wentylatory, wytwarza wiatr, który wiać może z prędkością 300 km na godzinę. To istny huragan, który sprawia, że człowiek po prostu unosi się w powietrzu. Może wzlatywać, obniżać swój lot, robić salta, ma wrażenie, jakby spadał po wyskoczeniu z samolotu na wysokości 4000 metrów, a jednak jest bardzo blisko ziemi. Nie ma spadochronu, bo oczywiście w tej sytuacji jest on zbędny, ma natomiast odpowiedni skafander i ochronę na głowie oraz oczach, a także blisko siebie trenera, który czuwa nad całą zabawą. Dzięki takiej technologii, ale i obostrzeniom związanym z zabawą, latać w tunelu aerodynamicznym Flyspot może dziecko, osoba dorosła, a nawet senior. Pod warunkiem oczywiście, że nie cierpią na bardzo poważne, przewlekłe choroby, ale każdy przed wejściem do tunelu musi przejść odpowiednio przygotowany wywiad. Niezbędne jest także krótkie szkolenie w postaci filmu instruktażowego oraz szkolenia z trenerem. Warto wspomnieć, że z tuneli aerodynamicznych chętnie korzystają też skoczkowie spadochronowi, którzy w ten sposób doskonalą swoją technikę.

Co więcej, Flyspot organizuje prestiżowe zawody w nowej dyscyplinie, jaką jest Indoor skydiving. Polscy zawodnicy odnoszą w niej sukcesy na całym świecie!

Sposób na spędzenie wolnego czasu

Pobyt we Flyspot może być znakomitą okazją do rodzinnej wycieczki, do spędzenia czasu w gronie przyjaciół, do uczczenia urodzin lub innego jubileuszu. Wystarczy zapisać się na dostępną godzinę i przyjść nieco wcześniej, by zapoznać się z działaniem urządzenia, odbyć szkolenie i ubrać się w odpowiednie ochronne ubranie oraz zabezpieczyć głowę czy oczy. Pamiętajmy, że w tunelu jest prawdziwa wichura! 

Bilet na lot we Flyspot można także kupić w formie vouchera i podarować bliskiej osobie z okazji urodzin, imienin, świąt. Będzie to prezent niezwykle oryginalny, niezapomniany, taki, który nie trafi po paru dniach na półkę, gdyż wrażenia z Flyspot są po prostu niezwykłe

Jakie jeszcze atrakcje przygotowuje właściciel Flyspot?

Firma Aerotunel, zachęcona zainteresowaniem klientów lotami w tunelach aerodynamicznych, przygotowuje kolejną atrakcję. Tym razem będzie to Deepspot — najgłębszy na świecie profesjonalny basen nurkowy, który powstaje w Mszczonowie pod Warszawą. Trzeba przyznać, że pomysłów na ekstremalne atrakcje firmie nie brakuje, tymczasem zachęca ona do odwiedzin w tunelu Flyspot we Wrocławiu, przypominając, że atrakcji tej nie zakłóci nawet kiepska pogoda.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Jasnozielony Hibiskus   11 kwietnia 2020r. o 20:29

~Jasnozielony Hibiskus

Postów:

Teraz chyba nieczynny
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Cyfrowy Polsat zaprasza
reklama Zamek Kliczków zaprasza!