ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4665, 12 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony27 marca 2014r. godz. 03:53, odsłon: 10758, Redakcja
Nie będzie żadnym odkryciem, gdy napiszę, że zdrowie i życie mamy tylko jedno.
Bolesławiec - Informacje: Przywraca siły witalne organizmu Krzysztof Karbowiak terapeuta z Sobótki (fot. Redakcja)
Przywraca siły witalne organizmu Nie będzie żadnym odkryciem, gdy napiszę, że zdrowie i życie mamy tylko jedno. Czytamy na stronie internetowej Krzysztofa Karbowiaka, znanego terapeuty z Sobótki: Nie ulega wątpliwości, że o zdrowie trzeba dbać. Dlaczego jest inaczej trudno zrozumieć. Ciągle brakuje nam czasu, gdzieś biegamy, za czymś gonimy. Najczęściej jak już złapie nasz choroba czy doznamy kontuzji zaczynamy zażywać ogromne ilości leków przeciwbólowych, różnych suplementów, witamin, rzadko korzystając z konsultacji z lekarzem czy terapeutą. A szkoda. Chińczycy mówią, że gdy ból wejdzie w organizm człowieka zostaje zapamiętany przez mózg, mimo, że został uśmierzony przez system obronny człowieka. I trzeba go z organizmu „wyprowadzić”.

Krzysztof Karbowiak opracował i stosuje metodę polegającą na połączeniu i wykonaniu różnych terapii, skutecznie przywracających zdrowie i energię życiową. Są to terapie: manualna, spustowa, kręglarstwo, masaż, hipnoterapia i laseropunktura.

Według Krzysztofa Karbowiaka w ostatnim czasie zaobserwowano, że witalność ludzi znacznie spadła, nawet o 25 procent. Za mało mamy snu, odpoczynku i optymizmu, za dużo stresu i pesymizmu. Brakuje nam nie tylko witamin i potrzebnych mikroelementów - jemy to co lubimy, a nie to co zdrowe. Brak sił w organizmie objawia się często migreną, bólami głowy, mięśnia sercowego itp. Apatia powoduje, że na nic nie mamy ochoty, siły i brakuje nam wiary w swoje możliwości. Organizm szybko się starzeje i jest coraz słabszy.

Człowiek to specyficzny system energetyczny, w którym wszystkie komórki i narządy są ściśle ze sobą powiązane. Już w starożytności stwierdzono, że siły żywotne są połączone między niemal każdą komórką i myślą. Dlatego, jeżeli zostanie zakłócony przepływ energii między komórkami powstają zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu i nasilają się problemy zdrowotne. Odpowiednio działające siły żywotne kontrolują nasze zdrowie i są podstawą do zadowolenia i dobrego zadowolenia.

Terapia „Metodą Karbowiaka” przywraca wartość sił żywotnych i powoduje, że nasz organizm emanuje radością, entuzjazmem i jasnością umysłu. Terapię tą stosują często studenci wrocławskich wyższych uczelni w czasie sesji egzaminacyjnej, znacznie poprawiając wyniki na egzaminach.

- Chętnie przywracamy i wzmacniamy siły żywotne wielu potrzebującym ludziom, warto z tej terapii skorzystać – mówi Krzysztof Karbowiak. W ostatnich siedmiu latach wykonano w gabinecie w Sobótce ponad 14 tysięcy zabiegów. W ponad 90% terapie wykonywane przez Krzysztofa Karbowiaka były skuteczne. – Nabawiłam się kontuzji barku prawej ręki. Diagnoza lekarska była dramatyczna. Nie będę mogła grać już w tenisa, trzeba wykonać operację barku, aby można przywrócić funkcję ręki, mówili mi lekarze - mówi była mistrzyni Polski w tenisie stołowych Alicja Skrzypicka. - Przyjechałam do Sobótki, po kilku zabiegach manualnych bark odzyskał dawną sprawność i przestał mnie boleć. Mogę teraz dalej grać w ping ponga, jestem bardzo zadowolona - dodaje.

Wielu ludziom pomogliśmy stosując chińskie metody leczenia, przyjeżdża do nas wielu ludzi – mówi Krzysztof Karbowiak - Tu są moje certyfikaty, które uzyskałem- dodaje pokazując dyplomy.

Krzysztof Karbowiak to bardzo znany i ceniony terapeuta posiadający między innymi: Certyfikat Unii Europejskiej z zakresu stosowania terapii manualnej, metod dalekowschodnich, kinezyterapii, refleksoterapii stóp, akupunktury oraz na masaż klasyczny, odchudzający, leczniczy i drenaż limfatyczny. Posiada dyplom ukończenia kursu i stosowania masażu chińskiego i kręgarstwa. oraz Certyfikat hipnoterapeuty. Certyfikat terapeuty terapii DORNA (skolioza – prostowanie). Zaświadczenie uprawniające do używania urządzeń z zakresu akupunktury i laseropuktury.

Metoda Karbowiaka jest oparta o metody znane Chinach i jest bardzo skuteczna.Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 3 > >>

~Bolecnauta   27 marca 2014r. o 7:24

~Bolecnauta

Postów:

Byłem jego zabiegi są bardzo skuteczne, warto spróbować. Leczy rwę kurczową, nastawia kręgosłup, jest fantastyczny, warto spróbować.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

skorn   27 marca 2014r. o 15:52

skorn

Postów: 11792

rwa kurczowa to nie żarty!

Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Bolecnauta   27 marca 2014r. o 16:25

~Bolecnauta

Postów:

Sorry, chodziło oczywiście o rwę kulszową.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~   27 marca 2014r. o 17:16

~

Postów:

""Natural Medicine Center of Poland Wrocław.""
""Ogólnopolskie Centrum Kształcenia Kosmetycznego i Terapii Naturalnych COSMAX Radzymin""

Papierki z 2006 i 2007 roku!
Czy ten Pan zajmował przed rokiem 2006

W którym roku Alicja Skrzypińska była mistrzynią Polski w tenisie stołowym
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~   27 marca 2014r. o 18:41

~

Postów:

"kręglarstwo" czyżby? :P
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~.   27 marca 2014r. o 21:19

~.

Postów:

czy ktoś jeszcze korzystał z usług tego pana? czekam na opinie
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Bolecnauta   27 marca 2014r. o 21:22

~Bolecnauta

Postów:

Ciekawy facet, warto spróbować.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~szaman   27 marca 2014r. o 21:23

~szaman

Postów:

Kolejny Kaszpirowski: "odin, dwa tri...". Ludzie nie dajcie się nabierać na żadne czary mary! Od leczenia są lekarze.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 3 > >>

Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.) - ZAPRASZAMY!
Trwają przygotowania do Święta Ceramiki Trwają przygotowania do Święta Ceramiki

Bolesławieckie Święto Ceramiki już od 19 sierpnia.