Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kobiety zadecydują o wyniku wyborów
~Płowobrązowy Ligustr 8 października 2019r. o 14:44
brawo pani poseł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Ostróżka 8 października 2019r. o 15:15
a co ta kobieta ma wspólnego z Bolesławcem abyśmy na nią głosowali . Kaziu przestań promować obcych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobrunatna Aralia 8 października 2019r. o 16:47
Od dawna jest posłem i reprezentuje mieszkańców Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Fasolnik 8 października 2019r. o 17:14
Takiej kobiety chce się słuchać nie to co właściciela Alika Pani Czernw ma Pani mój głos .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Ostróżka 8 października 2019r. o 17:44
~Jasnobrunatna Aralia napisał(a): Od dawna jest posłem i reprezentuje mieszkańców Bolesławca


... a zatem proszę o konkrety: co zyskaliśmy wskutek jej reprezentacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szmaragdowy Lilak 8 października 2019r. o 17:49
Niestety ta pani bredzi. Kobiety chcą decydować? Naprawdę? Jestem kobietą i uważam że w Polsce kobiety naprawdę sa w dobrej sytuacji . Bicie piany jak zwykle. Moje prywatne zdanie jest takie że pomimo tego że wiele kobiet ma wiedzę i wykształcenie to niestety w dużo z nich nie powinno mieć że tak powiem władzy nad ludźmi . Tam gdzie baby za dużo rządzą to jest masakra. Dla równowagi mężczyźni i kobiety ok. Baby są złośliwe wredne i naprawdę potrafią być perfidne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Fasolnik 8 października 2019r. o 17:55
~Szmaragdowy Lilak napisał(a): Niestety ta pani bredzi. Kobiety chcą decydować? Naprawdę? Jestem kobietą i uważam że w Polsce kobiety naprawdę sa w dobrej sytuacji . Bicie piany jak zwykle. Moje prywatne zdanie jest takie że pomimo tego że wiele kobiet ma wiedzę i wykształcenie to niestety w dużo z nich nie powinno mieć że tak powiem władzy nad ludźmi . Tam gdzie baby za dużo rządzą to jest masakra. Dla równowagi mężczyźni i kobiety ok. Baby są złośliwe wredne i naprawdę potrafią być perfidne.

Właśnie jesteś wredna i złośliwa taka zołza jak ty powinna siedzieć w klatce i mieć publiczny zakaz wypowiedzi na forum .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarny Szarłat 8 października 2019r. o 22:18
~Szmaragdowy Lilak napisał(a): Niestety ta pani bredzi. Kobiety chcą decydować? Naprawdę? Jestem kobietą i uważam że w Polsce kobiety naprawdę sa w dobrej sytuacji . Bicie piany jak zwykle. Moje prywatne zdanie jest takie że pomimo tego że wiele kobiet ma wiedzę i wykształcenie to niestety w dużo z nich nie powinno mieć że tak powiem władzy nad ludźmi . Tam gdzie baby za dużo rządzą to jest masakra. Dla równowagi mężczyźni i kobiety ok.
Baby są złośliwe wredne i naprawdę potrafią być perfidne.

Za ty nadajesz się tylko do robienia loda .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy