ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4780, 5 grudnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

Treść posta:
~~Kruczoczarna Azalia napisał(a):
Trójpodział władzy został sprzedany za 500+
Polska została sprzedana


Co ma do tego 500+ ?!
Takie teksty biorą się z kompletnej ignorancji i nieznajomości istotnych faktów!
To właśnie władza sądownicza dokonała zamachu na 2 pozostałe władze!

*Zgodnie z Traktatem Lizbońskim sądownictwo leży w WYŁĄCZNEJ kompetencji władz Polski.
* Konstytucja wymienia wszystkie źródła polskiego prawa. Wśód nich NIE wymienia TSUE, więc decyzje TSUE NIE mogą stanowić prawa w Polsce! Zgodnie z Orzeczeniem Sądu Najwyższego z 2005 roku pod przewodnictwem obecnego sędziego TSUE Marka Safjana (mianowany przez PO!), Konstytucja RP jest NAJWYŻSZYM źródłem prawa w Polsce!
* Jedynym organem rozstrzygającym NIEważność prawa w Polsce albo spory kompetencyjne między organami Państwa, jest Trybunał Konstytucyjny! ŻADNA izba SN nie ma takich kompetencji!
* Sąd Najwyższy nie może wchodzić w kompetencje władzy ustawodawczej ani wykonawczej. Istnieje wyraźny trójpodział władzy. Sąd Najwyższy może kwestionować tylko wyroki podległych mu sądów, a nie ustawodawcy czy KRS, który mu NIE podlega!
* Żaden sąd nie ma prawa stanowić kogoś sędzią, ani orzekać nieważność powołania. Sędziego może mianować WYŁĄCZNIE prezydent!
* Jeśli w Niemczech czy Francji można w ten sam sposób powoływać sędziów, to i w Polsce NIE MOŻE to być sprzeczne z prawem unijnym.
* UE i TSUE, ma tylko tyle uprawnień, ile przekazaliśmy jej w Traktacie... Ergo oni sami łamią własne prawo, bo wcześniej kompetencje sądownictwa oddali władzy ustawodawczej Polski W TRAKTACIE lIZBOŃSKIM! Tym bardziej nie mogą żadnego polskiemu sądowi przekazywać czegoś, czego sami nie posiadają!

Niemożliwym jest, by poststalinowska hołota w SN nie wiedziała tego, co tu wypisałam!
Ta banda ze strachu przed odpowiedzialnością za rozliczne ciemne sprawki, jakie ma na sumieniu dokonała zamachu stanu wchodząc w kompetencje władzy ustawodawczej i wykonawczej.

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!