ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4598, 6 czerwca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Dom Seniora zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Horus   18 maja 2020r. o 19:51

Horus

Postów: 443
;)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Żółtobrązowy Wiciokrzew   18 maja 2020r. o 19:59

~~Żółtobrązowy Wiciokrzew

Postów:

Szkoda tego dobrego radia ale wielbiciele Zenka M. których tu pełno, nie są w stanie tego zrozumieć. Znak czasu. Przykre to niestety.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

kuc1960   18 maja 2020r. o 20:06

kuc1960

Postów: 25

Trójka będzie reaktywowana to pisi-iorki pójdą na odstawkę.
Tyle razy pisałem że to gorsza zaraza od czerwonej -bo bardziej chytra pieniędzy.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Stalowy Niecierpek   18 maja 2020r. o 20:23

~~Stalowy Niecierpek

Postów:

~~Modry Koleus napisał(a): Trójka to było towarzystwo wzajemnej adoracji. Był długie lata lans na Trójkę. Trójkowe rozmowy, Trójkowy humor, Trójkową muzykę. Na szczęście, to już przeszłość. Słuchacze Trójki uważali się za lepszych.... A teraz Trójkowego mamidła już nie ma. Już nie jest to ani świta, ani elita. Rozpędzono stajnię Augiasza. W diabły poszły mikrofonowe diwy oraz kreatorzy wątpliwych gustów muzycznych.... I zaczął się skowyt. Zaczął lament. Lemingom zabrano lusterko, które mówiło kto jest najlepszy, kto najmądrzejszy, a kto ma najlepszy gust. I bardzo dobrze! Cieszą mnie Wasze płacze i Wasz smutek, byli Trójkowicze. Teraz widać, ile to wszystko było warte i ile kosztowało podatników to cudactwo z Myśliwieckiej.

Chcesz razem z pis iorami trzymać innych za mordę? Uważaj żebyś też nie znalazł się po stronie trzymanych za mordę. Łaska pisu na pstrym koniu ....
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Złocisty Sit   18 maja 2020r. o 21:33

~~Złocisty Sit

Postów:

Czytam, czytam i odnoszę wrażenie, że ton tej dyskusji oddaje dokładnie charakter trójkowych turbulencji. Takie „pomieszanie z poplątaniem”. Pomieszanie świata muzyki z polityką. Przemycanie między dźwiękami muzyki -aluzji, podszeptów stricte politycznych. To co w latach 70-tych było wspaniałe i inspirujące w „60 minut na godzinę”, dziś jest raczej tylko żałosne. Żałosne postękiwanie pana Mana, który wiecznie „powiedziałby więcej ale nie wie czy wypada…”
Kwintesencją były jego popisy (męczarnie) podczas pewnego dyżuru w Wielki Piątek. Bezgraniczny intelekt pozwolił mu jedynie na złote myśli typu: „że puścił by coś ostrzejszego, ale nie wie (sic!) czy wypada”, albo „na Antypodach już jedzą żurek a my nie możemy”. Przypominam, w wielkopiątkowy poranek.
Radio Piotrków pozostawało w opozycji – nie tylko werbalnej – w stosunku do Marka Niedźwiedzkiego. I zupełnie dobrze funkcjonowało podczas jego nieobecności – to przecież nie pierwszy exodus pana Marka. A cienie z przeszłości, spotęgowane podejrzeniami o fałszowanie wyników listy podważają jego status trójkowej ikony. „Dziwne” wyniki zdarzały się zresztą już wcześniej - Polski TOP 2016.
Moja ocena: to nie burzenie „Trójki „, to co najwyżej wietrzenie. "Trójki” słuchają nie tylko lemingi ;) i wietrzenie może wyjść na zdrowie.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ciemnożółta Sanwitalia   18 maja 2020r. o 23:17

~~Ciemnożółta Sanwitalia

Postów:

~~Złocisty Sit napisał(a):
Moja ocena: to nie burzenie „Trójki „, to co najwyżej wietrzenie. (...) i wietrzenie może wyjść na zdrowie.


Już dość wywietrzyliście, nawet stadninę w Janowie udało wam się wywietrzyć - z arabów.
Tak wygląda pis_wietrzenie Trójki:
"Nie wydarzyło się nic wyjątkowego podczas ostatniego notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego, które wygrał Kazik. Wyjątkowe rzeczy zaczęły się dziać dopiero tuż po nim, czyli od Pańskiego telefonu do Piotra Metza z prośbą o 'zrobienie czegoś z tym Kazikiem', a następnie po drugiej w nocy wiadomości z prośbą 'Piotrze, dopilnuj aby piosenka o ktorej rozmawialismy nie byla na Antenie'" – pisze Gil w liście do Kowalczewskiego. "

Następnie zawieszony dziennikarz odnosi się do kwestii rzekomo złamanego regulaminu LP3. "List, który kazał mi Pan podpisać o unieważnieniu głosowania, a który ostatecznie podpisał i opublikował Pan sam, zaczął się od strzału w płot. To nieprawda, że został złamany regulamin. Ponieważ Lista Przebojów nie ma i nigdy nie miała żadnego regulaminu" – przypomina Gil. "

Wywietrzyć - wyp.i.ep.rzy.ć - trzeba cały pis_da, żeby było normalnie.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Złocisty Sit   19 maja 2020r. o 0:32

~~Złocisty Sit

Postów:

Kandydat z Warszawy jasno określił, że to kwestia kilku tygodni i wszystkich inaczej myślących się pozwalnia/powsadza. I nie będzie to jakaś nowość. I będzie spokój

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/7706818,trzaskowski-dziennikarze-wolnosc-slowa-tvp-info-sdp-wybory-prezydenckie-kandydat.html

W sprawie listy:
https://wiadomosci.wp.pl/radiowa-trojka-jadwiga-emilewicz-o-decyzji-polskiego-radia-ws-piosenki-kazika-zle-praktyki-6511777369163905a
- "Poznajmy fakty i wtedy będziemy się do tego odnosić. Kierownictwo powinno przedstawić, co tam się wydarzyło" - skomentowała polityk.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zielonkawobłękitny Czarny   19 maja 2020r. o 6:20

~~Zielonkawobłękitny Czarny

Postów:

Pisuary udowadniają wszystkim -NAWET swoim "ŻE IM SIĘ NALEŻY"
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

reklama Mrowka zaprasza
reklama Zapraszamy