Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Trójka umiera...

~~Oliwkowozielony Cyprysik niezalogowany
18 maja 2020r. o 12:53
No ale masz kilkadziesiąt innych stacji radiowych i nie musisz słuchać akurat tej.
Jak radio stało się do niczego to szybciej padnie i problem się rozwiąże.

Co żeście się do tej Trójki tak przyspawali że za wszelką cenę chcecie jej słuchać a nie innych stacji?
Redaktorzy przejdą do innego i sobie przestawicie radyjko na inne i dalej będziecie mieli to samo.
Trzeba się przyzwyczaić że czasy się zmieniają, jedni odchodzą drudzy przychodzą a człowiek musi być teraz mobilny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Styrakowiec niezalogowany
18 maja 2020r. o 13:01
Śmiech mnie ogarnia, jak czytam wpisy Trójkowiczów (domyślam się, że prawdziwych Trójkowiczów). Snują wizję jakby końca świata, który znamy. Pamiętam jak 25030 lat temu padały zakłady, zamykano przedsiębiorstwa. W Trójce leciała egzaltowana muzyka i wesołe trele gwiazdorzących redaktorów. Pamiętam perliste śmiechy Moniki Olejnik, Kuby Strzyczkowskiego i Michała Olszańskiego. Pamiętam dowcipy Wojciecha Manna, z których śmiał sie głównie on sam. Teraz mi ich nie szkoda. Niech sobie toną jak Titanic. Sit nostri terra levis (Niech wam ziemia lekką będzie). Amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Modrzew niezalogowany
18 maja 2020r. o 13:13
~~Oliwkowozielony Cyprysik napisał(a): No ale masz kilkadziesiąt innych stacji radiowych i nie musisz słuchać akurat tej.
Jak radio stało się do niczego to szybciej padnie i problem się rozwiąże.

Co żeście się do tej Trójki tak przyspawali że za wszelką cenę chcecie jej słuchać a nie innych stacji?
Redaktorzy przejdą do innego i sobie przestawicie radyjko na inne i dalej będziecie mieli to samo.
Trzeba się przyzwyczaić że czasy się zmieniają, jedni odchodzą drudzy przychodzą a człowiek musi być teraz mobilny.

A jak by padało Radio Maryja czy Telewizja Trwam to też powiesz, że taka kolej rzeczy. Czy weźmiesz różaniec w rękę i ruszysz z "odsieczą"?? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Plektrantus niezalogowany
18 maja 2020r. o 14:28
~~Ciemnoróżowy Styrakowiec napisał(a): Śmiech mnie ogarnia, jak czytam wpisy Trójkowiczów (domyślam się, że prawdziwych Trójkowiczów). Snują wizję jakby końca świata, który znamy. Pamiętam jak 25030 lat temu padały zakłady, zamykano przedsiębiorstwa. W Trójce leciała egzaltowana muzyka i wesołe trele gwiazdorzących redaktorów. Pamiętam perliste śmiechy Moniki Olejnik, Kuby Strzyczkowskiego i Michała Olszańskiego. Pamiętam dowcipy Wojciecha Manna, z których śmiał sie głównie on sam. Teraz mi ich nie szkoda. Niech sobie toną jak Titanic. Sit nostri terra levis (Niech wam ziemia lekką będzie). Amen.


Brawo!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Floks niezalogowany
18 maja 2020r. o 15:35


Zmoderowano 18.05.2020 godz.15:37 - powód: brak kultury - słownictwo, którego nie akceptujemy (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 maja 2020r. o 16:26
pisząc dzisiaj o Trójce trzeba brać pod uwagę przynajmniej dwa pokolenia pod uwagę ...
pokolenie dzisiejsze ''wychowywane'' na ''golcach orkiestrach'' czy zeniach martyniukach i dodach i to dawne pokolenie ...moje pokolenie ...

wtedy -na początku lat 70-ych o dobrą muzykę było bardzo trudno ,,,nie było jak dzisiaj tak rozbudowanego rynku muzycznego i takiego dostępu nawet do zwykłych informacji o danych grupach ...
lata siedemdziesiąte i info o Black Sabbath?...;)
ale to właśnie Trójka tamtych lat ...Kaczkowski ,Niedźwiedzki ,Mann ,Chojnacki byli tymi dzięki którym otwierał się ''świat''
od Kaczkowskiego i floydowskiego ''Darc Side...'' kocham ''floydów'' do dzisiaj
to Niedźwiedzki zafascynował mnie YES

ale to właśnie Kaczkowski i Niedźwiedzki nauczyli mnie słuchać muzyki nie tylko uszami...;)
dzisiaj tamtej Trójki już nie ma ..nie ma też ludzi którzy mogli by godnie zastąpić tych którzy właśnie odeszli ...



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowy Rokitnik niezalogowany
18 maja 2020r. o 16:55
T
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieska Krokosmia niezalogowany
18 maja 2020r. o 17:01
~~Ciemnoróżowy Styrakowiec napisał(a): Śmiech mnie ogarnia, jak czytam wpisy Trójkowiczów (domyślam się, że prawdziwych Trójkowiczów). Snują wizję jakby końca świata, który znamy. Pamiętam jak 25030 lat temu padały zakłady, zamykano przedsiębiorstwa. W Trójce leciała egzaltowana muzyka i wesołe trele gwiazdorzących redaktorów. Pamiętam perliste śmiechy Moniki Olejnik, Kuby Strzyczkowskiego i Michała Olszańskiego. Pamiętam dowcipy Wojciecha Manna, z których śmiał sie głównie on sam. Teraz mi ich nie szkoda. Niech sobie toną jak Titanic. Sit nostri terra levis (Niech wam ziemia lekką będzie). Amen.


Musze po wielu latach uświadomić ci pewną rzecz. Wielu rozumiało dowcipy Manna. Jak rozumiem, ty do nich nie należałeś. Inteligentny humor versus "jedna baba drugiej babie wsadziła do d...grabie".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.