ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4823, 17 stycznia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1664 1665 1666 1667 1668 1669 1670 1671 1672 1673 1674 > >>

~Hebanowa Szachownica   17 marca 2020r. o 16:07

~Hebanowa Szachownica

Postów:

https://m.beforeitsnews.com/tea-party/2020/03/covid-19-further-evidence-that-the-virus-originated-in-the-us-2633536.html

Tłumaczenie na język polski

COVID-19: Dalsze dowody na to, że wirus powstał w USA

Sobota, 14 marca 2020 10:22

Jak czytelnicy przypomną z wcześniejszego artykułu , japońscy i tajwańscy epidemiologowie i farmakolodzy ustalili, że nowy koronawirus na pewno pochodzi z USA, ponieważ kraj ten jest jedynym znanym z wszystkich pięciu typów - z których wszyscy inni musieli pochodzić. Wuhan w Chinach ma tylko jeden z tych typów, co czyni go analogicznie jako rodzaj „gałęzi”, która sama nie może istnieć, ale musiała wyrosnąć z „drzewa”.

Tajwański lekarz zauważył, że w sierpniu 2019 r. W USA doszło do nawrotu zapalenia płuc w płucach lub temu podobnego, co Amerykanie obwinili za `` wapowanie '' z e-papierosów, ale które, zdaniem naukowca, objawów i warunków nie można wytłumaczyć e-papierosy.Powiedział, że napisał do urzędników amerykańskich, mówiąc im, że podejrzewa, iż śmierć prawdopodobnie wynikła z koronawirusa. Twierdzi, że jego ostrzeżenia zostały zignorowane.

Bezpośrednio przed tym CDC całkowicie zamknęło główne bio-laboratorium armii amerykańskiej w Fort Detrick w stanie Maryland, z powodu braku zabezpieczeń przed wyciekami patogenów, wydając wojsku całkowite polecenie „zaprzestania i rezygnacji”.Zaraz po tym wydarzeniu wybuchła epidemia e-papierosów.

Zainfekowaliśmy także obywateli Japonii, którzy we wrześniu 2019 r. Na Hawajach, ludzi, którzy nigdy nie byli w Chinach, infekcje te miały miejsce na ziemi amerykańskiej na długo przed wybuchem w Wuhan, ale wkrótce po zablokowaniu Fort Detrick.

Następnie w chińskich mediach społecznościowych ukazał się kolejny artykuł, świadomy tego, ale przedstawiający dalsze szczegóły. Po części stwierdzono, że pięciu „zagranicznych” sportowców lub inny personel odwiedzający Wuhan podczas Światowych Igrzysk Wojskowych (18–27 października 2019 r.) Był hospitalizowany w Wuhan z powodu nieokreślonej infekcji.

Artykuł wyjaśnia jaśniej, że wersja wirusa Wuhan mogła pochodzić tylko z USA, ponieważ jest to tak zwana „gałąź”, która nie mogła zostać utworzona jako pierwsza, ponieważ nie miałaby „nasienia”. Musiałaby to być nowa odmiana wydzielona z pierwotnego „pnia”, a pień ten istnieje tylko w Stanach Zjednoczonych. (1)

Istnieje wiele publicznych spekulacji, że koronawirus został celowo przeniesiony do Chin, ale zgodnie z chińskim artykułem możliwa jest mniej złowroga alternatywa.

Gdyby niektórzy członkowie amerykańskiej drużyny podczas Światowych Igrzysk Wojskowych (18–27 października) zostali zarażeni wirusem od przypadkowego wybuchu w Fort Detrick, możliwe jest, że przy długim początkowym okresie inkubacji ich objawy mogły być niewielkie, a osoby te mogły z łatwością „zwiedzić” miasto Wuhan podczas ich pobytu, zarażając potencjalnie tysiące lokalnych mieszkańców w różnych lokalizacjach, z których wielu udałoby się później na rynek owoców morza, z którego wirus rozprzestrzeniałby się jak pożar (jak to miało miejsce) .

To tłumaczyłoby także praktyczną niemożność zlokalizowania legendarnego „pacjenta zero” - czego w tym przypadku nigdy nie znaleziono, ponieważ byłoby ich wielu.

The 10 Richest Families of the World. Especially No. 3 is a Complete Surprise

Następnie Daniel Lucey, ekspert od chorób zakaźnych z Georgetown University w Waszyngtonie, powiedział w artykule w czasopiśmie Science, że pierwsza infekcja u ludzi została potwierdzona jako występująca w listopadzie 2019 r. (Nie w Wuhan), sugerując, że wirus powstał gdzie indziej, a następnie rozprzestrzenił się na targ z owocami morza.„Jedna grupa określiła początek epidemii już 18 września 2019 r.” (2) (3)

Nowy koronawirus w Chinach: badanie faktów

Rynek owoców morza w Wuhan może nie być źródłem nowego wirusa rozprzestrzeniającego się na całym świecie.

Opis najwcześniejszych przypadków sugeruje wybuch epidemii w innym miejscu.

Artykuł stanowi:

„Jako potwierdzone przypadki nowatorskiego wirusa rozprzestrzeniającego się na całym świecie z niepokojącą szybkością, wszystkie oczy do tej pory koncentrowały się na rynku owoców morza w Wuhan w Chinach, jako źródła wybuchu epidemii. Ale opis pierwszych przypadków klinicznych opublikowanych w The Lancet w piątek kwestionuje tę hipotezę. Nr (4) (5)

Artykuł, napisany przez dużą grupę chińskich naukowców z kilku instytucji, zawiera szczegółowe informacje na temat pierwszych 41 hospitalizowanych pacjentów, którzy potwierdzili zakażenie tym, co nazwano nowatorskim koronawirusem 2019 (2019-nCoV).

W najwcześniejszym przypadku pacjent zachorował 1 grudnia 2019 r. I nie mieli żadnego powiązania z rynkiem owoców morza, podają autorzy. „Stwierdzono, że nie znaleziono powiązania epidemiologicznego między pierwszym pacjentem a późniejszymi przypadkami”. Ich dane pokazują również, że łącznie 13 z 41 przypadków nie miało żadnego związku z rynkiem. „To duża liczba, 13, bez linku”, mówi Daniel Lucey. . . (6)

Wcześniejsze raporty chińskich władz ds. Zdrowia i Światowej Organizacji Zdrowia informowały, że pierwszy pacjent miał objawy w dniu 8 grudnia 2019 r. - a raporty te po prostu stwierdzały, że „większość” przypadków miała powiązania z rynkiem owoców morza, który został zamknięty 1 stycznia. (7)

„Lucey mówi, że jeśli nowe dane są dokładne, pierwsze infekcje u ludzi musiały wystąpić w listopadzie 2019 r. - jeśli nie wcześniej - ponieważ istnieje czas inkubacji między infekcją a pojawieniem się objawów. Jeśli tak, wirus prawdopodobnie rozprzestrzenia się w ciszy między ludźmi w Wuhan - i być może gdzie indziej - zanim pod koniec grudnia odkryje się zbiór spraw z niesławnego już hurtowego targu owoców morza Huanan. „Wirus pojawił się na tym rynku, zanim wyszedł z tego rynku”, zapewnia Lucey.

„Chiny musiały zdać sobie sprawę, że epidemia nie powstała na tym rynku owoców morza w Wuhan Huanan”, powiedziała Lucey dla Science Insider. (8)

Kristian Andersen jest biologiem ewolucyjnym w Scripps Research Institute, który analizował sekwencje 2019-nCoV, aby spróbować wyjaśnić jego pochodzenie. Powiedział, że scenariusz jest „całkowicie prawdopodobny” dla zainfekowanych osób, które sprowadzają wirusa na rynek owoców morza z zewnątrz.Zgodnie z artykułem Science

„Andersen opublikował swoją analizę 27 dostępnych genomów 2019-nCoV 25 stycznia na stronie internetowej poświęconej badaniom wirusologicznym. Sugeruje to, że mieli „najnowszego wspólnego przodka” - co oznacza wspólne źródło - już od 1 października 2019 r. ” (9)

Interesujące było to, że Lucey zauważyła również, że MERS pierwotnie uważano, że pochodzi od pacjenta w Arabii Saudyjskiej w czerwcu 2012 r., Ale późniejsze i dokładniejsze badania prześledziły go od wcześniejszego wybuchu szpitalnego niewyjaśnionego zapalenia płuc w Jordanii w kwietniu tego roku. . Lucey powiedziała, że ​​na podstawie przechowywanych próbek od osób zmarłych w Jordanii władze medyczne potwierdziły, że zostały zarażone wirusem MERS. (10)

Dałoby to impuls do ostrożności wśród społeczeństwa w zakresie akceptacji „oficjalnej narracji standardowej”, którą zachodnie media zawsze chętnie przekazują - tak jak to zrobiły SARS, MERS i ZIKA, z których wszystkie później okazały się „oficjalne narracje” całkowicie się myliłem.

W tym przypadku zachodnie media przez miesiące zalewały swoje strony o wirusie COVID-19 pochodzącym z rynku owoców morza w Wuhan, spowodowanym przez ludzi jedzących nietoperze i dzikie zwierzęta.Wszystko to okazało się błędne.

Wirus nie tylko nie powstał na rynku owoców morza, ale w ogóle nie powstał w Wuhan, a teraz udowodniono, że nie pochodzi on z Chin, ale został sprowadzony do Chin z innego kraju.Częścią dowodu tego twierdzenia jest to, że odmiany genomu wirusa w Iranie i we Włoszech zostały sekwencjonowane i zadeklarowano, że nie mają żadnej części odmiany, która zainfekowała Chiny i z definicji musi pochodzić z innego miejsca.

Wydaje się, że jedyną możliwością powstania są Stany Zjednoczone, ponieważ tylko ten kraj ma „pień drzewa” wszystkich odmian. I może zatem być prawdą, że pierwotnym źródłem wirusa COVID-19 było amerykańskie wojskowe laboratorium broni biologicznej w Fort Detrick.Nie byłoby to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że CDC całkowicie zamknęło Fort Detrick, ale także dlatego, że, jak wspomniałem we wcześniejszym artykule, w latach 2005-2012 Stany Zjednoczone doświadczyły 1059 wydarzeń, w których patogeny zostały skradzione lub uciekły z amerykańskiej biografii -labs w ciągu ostatnich dziesięciu lat - średnio jeden raz na trzy dni.

Notatki

(1) https://mp.weixin.qq.com/s/CjGWaaDSKTyjWRMyQyGXUA

(2) https://science.sciencemag.org/content/367/6477/492.full

(3) nauka; Jon Cohen; 26 stycznia 2020 r 
https://www.sciencemag.org/news/2020/01/wuhan-seafood-market-may-not-be-source-novel-virus-spreading-globally

(4) https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)30183-5/fulltext

(5) https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)30183-5/fulltext

(6) http://wjw.wuhan.gov.cn/front/web/showDetail/2020011109036

(7) http://wjw.wuhan.gov.cn/front/web/showDetail/2020011509040

(8) https://sciencespeaksblog.org/2020/01/25/wuhan-coronavirus-2019-ncov-qa-6-an-evidence-based-hypothesis/

(9) http://virological.org/t/clock-and-tmrca-based-on-27-genomes/347

(10) http://applications.emro.who.int/emhj/v19/Supp1/EMHJ_2013_19_Supp1_S12_S18.pdf

Post COVID-19: Dalsze dowody na to, że wirus powstał w USA pojawił się jako pierwszy na LewRockwell .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ceglasty Kroplik   17 marca 2020r. o 20:30

~~Ceglasty Kroplik

Postów:

Członek KRS zakażony koronawirusem. Rada obradowała jeszcze w ubiegłym tygodniu. "Zalecono kwarantannę"

Członkom Krajowej Radzie Sądownictwa zalecono kwarantannę - przekazał Gazeta.pl rzecznik KRS Maciej Mitera. Okazało się, że jeden z członków Rady, Zbigniew Łupina, jest zakażony koronawirusem.

JAK ZAŁAPIE JĄ NACZELNIK SMOLEŃSKI TO JUŻ PO NAS .
CHROŃMY DZIADA .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Złotobrązowy Rozpław   17 marca 2020r. o 21:39

~~Złotobrązowy Rozpław

Postów:

~~Ceglasty Kroplik napisał(a): Członek KRS zakażony koronawirusem. Rada obradowała jeszcze w ubiegłym tygodniu. "Zalecono kwarantannę"

Członkom Krajowej Radzie Sądownictwa zalecono kwarantannę - przekazał Gazeta.pl rzecznik KRS Maciej Mitera. Okazało się, że jeden z członków Rady, Zbigniew Łupina, jest zakażony koronawirusem.

JAK ZAŁAPIE JĄ NACZELNIK SMOLEŃSKI TO JUŻ PO NAS .
CHROŃMY DZIADA .

A gdzie ten DZIAD się zamelinował
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Brudnozielona Jasnota   17 marca 2020r. o 21:44

~~Brudnozielona Jasnota

Postów:

No właśnie! Gdzie Naczelnik? Przecież nie ma teraz ptasiej grypy?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Burgundowa Szałwia   18 marca 2020r. o 8:34

~~Burgundowa Szałwia

Postów:

kulawy jest pacjentem zero i ogniskiem ptasiej grypy
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Pistacjowy Wielosił   18 marca 2020r. o 13:41

~~Pistacjowy Wielosił

Postów:

Emil Karewicz zmarł w środę w szpitalu - przekazała portalowi Polsat News rodzina. Informację o śmierci aktora podał także Związek Aktorów Scen Polskich. W ubiegłym tygodniu Karewicz skończył 97 lat. Największą popularność przyniosły mu role: Hermanna Brunnera w serialu "Stawka większa niż życie", oficera gestapo w filmie "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" oraz króla Władysława Jagiełły w "Krzyżakach".
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Burgundowa Szałwia   18 marca 2020r. o 16:37

~~Burgundowa Szałwia

Postów:

https://thefad.pl/aktualnosci/gabriela-lazarek-do-andrzeja-dudy/

Panie Duda!

Nie jest Pan i nigdy nie był żadnym prezydentem Polaków. Jest Pan kłamcą i krzywoprzysiężcą

Gabriela Lazarek
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

Pannazdzieckiem   18 marca 2020r. o 21:28

Pannazdzieckiem

Postów: 13599

~Hebanowa Szachownica napisał(a): https://m.beforeitsnews.com/tea-party/2020/03/covid-19-further-evidence-that-the-virus-originated-in-the-us-2633536.html

Tłumaczenie na język polski

COVID-19: Dalsze dowody na to, że wirus powstał w USA

Sobota, 14 marca 2020 10:22

Jak czytelnicy przypomną z wcześniejszego artykułu , japońscy i tajwańscy epidemiologowie i farmakolodzy ustalili, że nowy koronawirus na pewno pochodzi z USA, ponieważ kraj ten jest jedynym znanym z wszystkich pięciu typów - z których wszyscy inni musieli pochodzić. Wuhan w Chinach ma tylko jeden z tych typów, co czyni go analogicznie jako rodzaj „gałęzi”, która sama nie może istnieć, ale musiała wyrosnąć z „drzewa”.

Tajwański lekarz zauważył, że w sierpniu 2019 r. W USA doszło do nawrotu zapalenia płuc w płucach lub temu podobnego, co Amerykanie obwinili za `` wapowanie '' z e-papierosów, ale które, zdaniem naukowca, objawów i warunków nie można wytłumaczyć e-papierosy.Powiedział, że napisał do urzędników amerykańskich, mówiąc im, że podejrzewa, iż śmierć prawdopodobnie wynikła z koronawirusa. Twierdzi, że jego ostrzeżenia zostały zignorowane.

Bezpośrednio przed tym CDC całkowicie zamknęło główne bio-laboratorium armii amerykańskiej w Fort Detrick w stanie Maryland, z powodu braku zabezpieczeń przed wyciekami patogenów, wydając wojsku całkowite polecenie „zaprzestania i rezygnacji”.Zaraz po tym wydarzeniu wybuchła epidemia e-papierosów.

Zainfekowaliśmy także obywateli Japonii, którzy we wrześniu 2019 r. Na Hawajach, ludzi, którzy nigdy nie byli w Chinach, infekcje te miały miejsce na ziemi amerykańskiej na długo przed wybuchem w Wuhan, ale wkrótce po zablokowaniu Fort Detrick.

Następnie w chińskich mediach społecznościowych ukazał się kolejny artykuł, świadomy tego, ale przedstawiający dalsze szczegóły. Po części stwierdzono, że pięciu „zagranicznych” sportowców lub inny personel odwiedzający Wuhan podczas Światowych Igrzysk Wojskowych (18–27 października 2019 r.) Był hospitalizowany w Wuhan z powodu nieokreślonej infekcji.

Artykuł wyjaśnia jaśniej, że wersja wirusa Wuhan mogła pochodzić tylko z USA, ponieważ jest to tak zwana „gałąź”, która nie mogła zostać utworzona jako pierwsza, ponieważ nie miałaby „nasienia”. Musiałaby to być nowa odmiana wydzielona z pierwotnego „pnia”, a pień ten istnieje tylko w Stanach Zjednoczonych. (1)

Istnieje wiele publicznych spekulacji, że koronawirus został celowo przeniesiony do Chin, ale zgodnie z chińskim artykułem możliwa jest mniej złowroga alternatywa.

Gdyby niektórzy członkowie amerykańskiej drużyny podczas Światowych Igrzysk Wojskowych (18–27 października) zostali zarażeni wirusem od przypadkowego wybuchu w Fort Detrick, możliwe jest, że przy długim początkowym okresie inkubacji ich objawy mogły być niewielkie, a osoby te mogły z łatwością „zwiedzić” miasto Wuhan podczas ich pobytu, zarażając potencjalnie tysiące lokalnych mieszkańców w różnych lokalizacjach, z których wielu udałoby się później na rynek owoców morza, z którego wirus rozprzestrzeniałby się jak pożar (jak to miało miejsce) .

To tłumaczyłoby także praktyczną niemożność zlokalizowania legendarnego „pacjenta zero” - czego w tym przypadku nigdy nie znaleziono, ponieważ byłoby ich wielu.

The 10 Richest Families of the World. Especially No. 3 is a Complete Surprise

Następnie Daniel Lucey, ekspert od chorób zakaźnych z Georgetown University w Waszyngtonie, powiedział w artykule w czasopiśmie Science, że pierwsza infekcja u ludzi została potwierdzona jako występująca w listopadzie 2019 r. (Nie w Wuhan), sugerując, że wirus powstał gdzie indziej, a następnie rozprzestrzenił się na targ z owocami morza.„Jedna grupa określiła początek epidemii już 18 września 2019 r.” (2) (3)

Nowy koronawirus w Chinach: badanie faktów

Rynek owoców morza w Wuhan może nie być źródłem nowego wirusa rozprzestrzeniającego się na całym świecie.

Opis najwcześniejszych przypadków sugeruje wybuch epidemii w innym miejscu.

Artykuł stanowi:

„Jako potwierdzone przypadki nowatorskiego wirusa rozprzestrzeniającego się na całym świecie z niepokojącą szybkością, wszystkie oczy do tej pory koncentrowały się na rynku owoców morza w Wuhan w Chinach, jako źródła wybuchu epidemii. Ale opis pierwszych przypadków klinicznych opublikowanych w The Lancet w piątek kwestionuje tę hipotezę. Nr (4) (5)

Artykuł, napisany przez dużą grupę chińskich naukowców z kilku instytucji, zawiera szczegółowe informacje na temat pierwszych 41 hospitalizowanych pacjentów, którzy potwierdzili zakażenie tym, co nazwano nowatorskim koronawirusem 2019 (2019-nCoV).

W najwcześniejszym przypadku pacjent zachorował 1 grudnia 2019 r. I nie mieli żadnego powiązania z rynkiem owoców morza, podają autorzy. „Stwierdzono, że nie znaleziono powiązania epidemiologicznego między pierwszym pacjentem a późniejszymi przypadkami”. Ich dane pokazują również, że łącznie 13 z 41 przypadków nie miało żadnego związku z rynkiem. „To duża liczba, 13, bez linku”, mówi Daniel Lucey. . . (6)

Wcześniejsze raporty chińskich władz ds. Zdrowia i Światowej Organizacji Zdrowia informowały, że pierwszy pacjent miał objawy w dniu 8 grudnia 2019 r. - a raporty te po prostu stwierdzały, że „większość” przypadków miała powiązania z rynkiem owoców morza, który został zamknięty 1 stycznia. (7)

„Lucey mówi, że jeśli nowe dane są dokładne, pierwsze infekcje u ludzi musiały wystąpić w listopadzie 2019 r. - jeśli nie wcześniej - ponieważ istnieje czas inkubacji między infekcją a pojawieniem się objawów. Jeśli tak, wirus prawdopodobnie rozprzestrzenia się w ciszy między ludźmi w Wuhan - i być może gdzie indziej - zanim pod koniec grudnia odkryje się zbiór spraw z niesławnego już hurtowego targu owoców morza Huanan. „Wirus pojawił się na tym rynku, zanim wyszedł z tego rynku”, zapewnia Lucey.

„Chiny musiały zdać sobie sprawę, że epidemia nie powstała na tym rynku owoców morza w Wuhan Huanan”, powiedziała Lucey dla Science Insider. (8)

Kristian Andersen jest biologiem ewolucyjnym w Scripps Research Institute, który analizował sekwencje 2019-nCoV, aby spróbować wyjaśnić jego pochodzenie. Powiedział, że scenariusz jest „całkowicie prawdopodobny” dla zainfekowanych osób, które sprowadzają wirusa na rynek owoców morza z zewnątrz.Zgodnie z artykułem Science

„Andersen opublikował swoją analizę 27 dostępnych genomów 2019-nCoV 25 stycznia na stronie internetowej poświęconej badaniom wirusologicznym. Sugeruje to, że mieli „najnowszego wspólnego przodka” - co oznacza wspólne źródło - już od 1 października 2019 r. ” (9)

Interesujące było to, że Lucey zauważyła również, że MERS pierwotnie uważano, że pochodzi od pacjenta w Arabii Saudyjskiej w czerwcu 2012 r., Ale późniejsze i dokładniejsze badania prześledziły go od wcześniejszego wybuchu szpitalnego niewyjaśnionego zapalenia płuc w Jordanii w kwietniu tego roku. . Lucey powiedziała, że ​​na podstawie przechowywanych próbek od osób zmarłych w Jordanii władze medyczne potwierdziły, że zostały zarażone wirusem MERS. (10)

Dałoby to impuls do ostrożności wśród społeczeństwa w zakresie akceptacji „oficjalnej narracji standardowej”, którą zachodnie media zawsze chętnie przekazują - tak jak to zrobiły SARS, MERS i ZIKA, z których wszystkie później okazały się „oficjalne narracje” całkowicie się myliłem.

W tym przypadku zachodnie media przez miesiące zalewały swoje strony o wirusie COVID-19 pochodzącym z rynku owoców morza w Wuhan, spowodowanym przez ludzi jedzących nietoperze i dzikie zwierzęta.Wszystko to okazało się błędne.

Wirus nie tylko nie powstał na rynku owoców morza, ale w ogóle nie powstał w Wuhan, a teraz udowodniono, że nie pochodzi on z Chin, ale został sprowadzony do Chin z innego kraju.Częścią dowodu tego twierdzenia jest to, że odmiany genomu wirusa w Iranie i we Włoszech zostały sekwencjonowane i zadeklarowano, że nie mają żadnej części odmiany, która zainfekowała Chiny i z definicji musi pochodzić z innego miejsca.

Wydaje się, że jedyną możliwością powstania są Stany Zjednoczone, ponieważ tylko ten kraj ma „pień drzewa” wszystkich odmian. I może zatem być prawdą, że pierwotnym źródłem wirusa COVID-19 było amerykańskie wojskowe laboratorium broni biologicznej w Fort Detrick.Nie byłoby to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że CDC całkowicie zamknęło Fort Detrick, ale także dlatego, że, jak wspomniałem we wcześniejszym artykule, w latach 2005-2012 Stany Zjednoczone doświadczyły 1059 wydarzeń, w których patogeny zostały skradzione lub uciekły z amerykańskiej biografii -labs w ciągu ostatnich dziesięciu lat - średnio jeden raz na trzy dni.

Notatki

(1) https://mp.weixin.qq.com/s/CjGWaaDSKTyjWRMyQyGXUA

(2) https://science.sciencemag.org/content/367/6477/492.full

(3) nauka; Jon Cohen; 26 stycznia 2020 r 
https://www.sciencemag.org/news/2020/01/wuhan-seafood-market-may-not-be-source-novel-virus-spreading-globally

(4) https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)30183-5/fulltext

(5) https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)30183-5/fulltext

(6) http://wjw.wuhan.gov.cn/front/web/showDetail/2020011109036

(7) http://wjw.wuhan.gov.cn/front/web/showDetail/2020011509040

(8) https://sciencespeaksblog.org/2020/01/25/wuhan-coronavirus-2019-ncov-qa-6-an-evidence-based-hypothesis/

(9) http://virological.org/t/clock-and-tmrca-based-on-27-genomes/347

(10) http://applications.emro.who.int/emhj/v19/Supp1/EMHJ_2013_19_Supp1_S12_S18.pdf

Post COVID-19: Dalsze dowody na to, że wirus powstał w USA pojawił się jako pierwszy na LewRockwell .


Szachownica ... moje wyrazy szacunku za szerzenie wiedzy . Właściwie to sam chciałem zrobić takie zestawienie , ale mnie ubiegłeś / ubiegłaś :) I chwała Stwórcy , nie musiałem się męczyć

Żeby Twe słowa nie były bez pokrycia , polecam pracę Pani Ewy Paweli i Pani Jane Burgermeister :
Ale myślę sobie , że Dobry Stwórca jednak nad nami czuwa . Wszak lepszy koronawirus niż atomowa pożoga w ramach ćwiczeń " Defender " . Oczywiście do dupy z takim wyborem , między większym , a mniejszym złem . Trzeba jednak pamiętać , co nas nie zabije , to wzmocni :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1664 1665 1666 1667 1668 1669 1670 1671 1672 1673 1674 > >>

reklama Mrowka zaprasza