ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4539, 8 kwietnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Pączkarnia Marceli - słodkości z dowozem i na wynos
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 > >>

Pannazdzieckiem   15 czerwca 2019r. o 7:35

Pannazdzieckiem

Postów: 12667

Lubię Krzysia :
.... a głupiej Papugi nie lubię ... Wędrowcy , proszę Was wyleście z cienia . Nie bendze głupi Jasiu pluł nam w twarz ... proszę Was Bracia Lachy i Was Siostry Słowianki. Bolecnauci i Bolecnautki . Proszę Was ... ja jestem Piotr Różański i nie wstydzę się tego co zrobiłem . Dzieciaki dają radę Ciekawym , czy głupi Jasiu przedstawi się własnym nazwiskiem ?

... myślę , że się nie doczekam ... Teraz Wy , Wędrowcy :) Imieniem i nazwiskiem .... i żeby nie było , nie jestem bohaterem filmu Siekielskiego , nie jestem za POPISEM ...

Wzywam Was Wędrowcy , tacy jak ja ... imienia nie można się wstydzić , choć ja mam kilka zastrzeżeń do swojego starego , którego pochowałem już nie pamiętam kiedy

Ale Stanisław Różański , mój stary nauczył grać mnie w szachy . Kiedy pierwszy raz z nim wygrałem ... to konika po dwóch tygodniach znalazłem pod szafą Mamusi

Mari Tryzny :)

Proszę Was ... Wędrowcy . Kto jeśli nie my ?Dopisane 15.06.2019r. o godz. 07:00:

Tak sobie słucham różnych komentarzy odnośnie wizyty pana Mecenasa u Kolegi Trumpa i dochodzę do wnioski , że teraz dzięki Pislanderom to dopiero mamy przerąbane . Ziemkiewicz chwali , ale rację mają Krzysiu i Winnicki :
Tylko Konfederacja

Miłej soboty Bolecnauci i Bolecnautki :)


Dopisane 15.06.2019r. o godz. 07:35:

Qurde , starość nie radość , zapomniałem wkleić swój czwarty Autorytet :
Jeszcze raz miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Jasnoniebieski Tytoń   17 czerwca 2019r. o 9:23

~~Jasnoniebieski Tytoń

Postów:

Przyszły kanclerz Austrii dał Sorosowi miesiąc na wyniesienie się z kraju wszystkich jego fundacji!

Sensacyjny zwycięzca zeszłotygodniowych wyborów parlamentarnych w Austrii, Sebastian Kurz zaskoczył wszystkich swoją nagłą deklaracją. Oświadczył wczoraj, że wszystkie fundacje powiązane ze znanym finansowym spekulantem George'm Sorosem, muszą zakończyć działanie na terytorium Austrii w ciągu najbliższego miesiąca.

Kurz oświadczył wprost, że jeśli w ciągu 28 dni Fundacja Otwartego Społeczeństwa (Open Society Fundations) nie zaprzestanie swoich działań na terytorium Austrii, będzie oskarżona o próbę podważenia demokracji. Przyszły austriacki kanclerz oświadczył, że trzeba działać natychmiast, ponieważ George Soros przekazał zawrotną sumę 18 miliardów dolarów, na działania które mogą prowadzić do destabilizacji bardzo wielu krajów na świecie, w tym Austrii.

Sebastian Kurz stwierdził, że Soros rzuca na szalę wszystko, co ma, przekazując 80% swojego majątku, aby osiągnąć cel w postaci kontroli nad światem poprzez budowanie sieci powiązań. Kurz obawia się, że teraz pojawią się tysiące fałszywych informacji i manipulacji medialnych, które będą prowadziły do podważania wyników demokratycznych wyborów. Takie postępowanie zaobserwowano we wszystkich krajach w których nie wygrywali protegowani Sorosa. Tym samym austriacki przywódca wyraził obawę, że żydowski finansista z planem dla świata, niezadowolony z jego wyboru w Austrii, może podjąć próbę obalenia rządu, tak jak już w przyszłości robił wielokrotnie w wielu krajach świata.

Próbuje to zrobić nawet w USA, bo protesty po wygranej Donalda Trumpa, które rozgorzały po jego wyborze na prezydenta, są przypisywane właśnie temu 87 letniemu miliarderowi. Kurz powiedział że doskonale rozumie "szatański plan Sorosa", ale nie pozwoli na to aby Austria znalazła się "w jego piekle" i oświadczył że nie będzie jego ofiarą.

Co ciekawe jeszcze parę dni temu Kurzowi zarzucano, że jest człowiekiem Sorosa, ponieważ należał do kojarzonej z "filantropem" organizacji ECFR (European Council of Foreign Relations). Kto wie zatem czy nagła odmiana Kurza jest rzeczywista. Zapytany o to dlaczego zdecydował sie na delegalizację organizacji George'a Sorosa działających na terytorium Austrii podobno odpowiedział:
Ponieważ jest 2017 rok. Właśnie dlatego podjąłem takie działania. Widmo Sorosa, to największe wyzwanie, przed którym stoi ludzkość na świecie w 2017 roku. Jest wielką ośmiornicą wampirów, bezlitośnie wysysającą krew ze wszystkiego, co pachnie pieniędzmi. Potem wykorzystując te pieniądze na skorumpowanych polityków, dziennikarzy i organizacje pozarządowe, próbując stworzyć świat na swój wizerunek. Austriacy odrzucili Nowy Porządek.
Jeśli delegalizacja Open Society Fundations i jego pochodnych w Austrii powiedzie się, będzie to kolejny już kraj który wypowiedział wojnę temu znanemu spekulantowi z ambicją do przekształcenia świata według własnego uznania. Wcześniej podobny ruch wykonali Rosjanie, a ostatnio aktywną walkę z Sorosem prowadzą Węgrzy.

Zdumiewające jest to, że na nic takiego nie zanosi się w Polsce. Wygląda na to, że u nas Soros ma nadal jakiś rodzaj ochrony. Tajemnicą poliszynela są jego powiązania z Leszkiem Balcerowiczem czy Ryszardem Petru, ale to tylko wierzchołęk góry lodowej. Trzeba przyznać, że i tak wielkim postępem jest to, że media głównego nurtu zaczęły zauważać kogoś takiego jak George Soros, bo jeszcze kilka lat temu każdy kto wspominał o tym finansowym malwersancie, był nazywany zwolennikiem teorii spiskowych.

Polska jest nadal żerowiskiem dla organizacji powiązanych finansowo z Sorosem. Prowadzą one ciągłą walkę z wolnością słowa i aktywnie wpływają na politykę naszego kraju. Ekspozytura Open Society Fundations w Polsce, nazywana Fundacją Batorego, finansuje kilkadziesiąt lewicowych organizacji realizujacych zalecenia swojego patrona spekulanta. Pojawiły się nawet sugestie, że ludzie powiązani z tą fundacją są w bardzo bliskiej komitywie z obecnym prezydentem Andrzejem Dudą i ponoć pomagali mu nawet w konsultacjach nad zmianami sądownictwa w Polsce. Miejmy nadzieję że rządzący naszym krajem politycy, pójdą po rozum do głowy i zdelegalizują Fundację Batorego i wszystkie inne organizacje pozarządowe, które biorą pieniądze od Sorosa. Lepiej zrobić to teraz niż żałować potem ofiar śmiertelnych, tak jak na kijowskim Majdanie.

Sebastianowi Kurzowi trzeba pogratulować odwagi i należy życzyć mu powodzenia w tej walce o przyszłość Austriaków. Miejmy nadzieję, że któregoś dnia również polskie władze obudzą się z letargu i zdelegalizuje wszystkie niebezpieczne organizacje pozarządowe finansowane z zagranicy, które funkcjonują w naszym kraju.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

Bajtel   17 czerwca 2019r. o 9:54

Bajtel

Postów: 116
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Burawy Żywotnikowiec   17 czerwca 2019r. o 10:11

~~Burawy Żywotnikowiec

Postów:


Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

Pannazdzieckiem   17 czerwca 2019r. o 22:48

Pannazdzieckiem

Postów: 12667

~~Jasnoniebieski Tytoń napisał(a): " ... Miejmy nadzieję, że któregoś dnia również polskie władze obudzą się z letargu i zdelegalizuje wszystkie niebezpieczne organizacje pozarządowe finansowane z zagranicy, które funkcjonują w naszym kraju ".


Nie ma takiej opcji . Politycy nie są od tego , żeby cokolwiek delegalizować , oprócz zdrowego rozsądku , bo ten delegalizują nieustannie

... ale , słowo się rzekło i trzeba słowa dotrzymać :
Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

mir.ko   17 czerwca 2019r. o 23:21

mir.ko

Postów: 2848

https://whatnext.pl/kocie-uszy-na-glowie-pakistanskiego-ministra/
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Brudnozielona Sałata   18 czerwca 2019r. o 18:33

~~Brudnozielona Sałata

Postów:

Lubelszczyzna. Urzędnicy wprowadzili zakaz sprzedaży alkoholu w całej wsi. Powód? Przyjeżdża biskup

W lubelskiej wsi Hanna przez jeden dzień będzie obowiązywał całkowity zakaz sprzedaży alkoholu. Taką decyzję podjęli urzędnicy w związku z wizytą na terenie gminy biskupa i uroczystymi obchodami centrum religijnego. "Przypomniał mi się jeden z odcinków popularnego serialu komediowego Ranczo" - komentuje czytelnik portalu Lublin112, który poinformował o wprowadzeniu zakazu.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zielonobrunatna Lawenda   18 czerwca 2019r. o 19:25

~~Zielonobrunatna Lawenda

Postów:

lokalna prasa donosi że mieszkańcy na czas ''wizyty'' pozamykali dzieciaki w ''aresztach domowych''
chwali się to bo lepiej na zimne dmuchać ;)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 > >>

reklama Zakupy z dostawą do domu!
reklama Restauracja zaprasza