ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4217, 22 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

9 kwietnia 2005r. godz. 16:59, odsłon: 1377, Bolec.Info
Posadzili las!
W sobotę, 9. kwietnia br., mimo niesprzyjającej aury posadzonych zostało w Osieczowie około 6500 sadzonek: grabu, jarzębiny i buków. W akcji zorganizowanej przy współpracy z Nadleśnictwem Bolesławiec z okazji 6. rocznicy powstania bolesławieckich struktur SLD wzięło udział ponad 60 osób.
Bolesławiec - Informacje: Posadzili las! (fot. Bolec.Info)

Wśród osób, które przyłączyły się do akcji sadzenia drzew byli: członkowie SLD i młodzieży zrzeszonej w FMS, przedstawiciele Unii Pracy, Emerytów i Rencistów Byłych Pracowników KGHM Miedź S.A, działkowcy z POD „Gwarek” i Forum Równych Szans i Praw Kobiet.

Zalesiony obszar to 1 ha gruntów leśnych. Akcję zakończono o godz. 14 tradycyjnym pieczeniem kiełbasek.Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Lombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusAroni HydraulikMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogazMRparts
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama ZSET zaprasza