ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4243, 17 czerwca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Hotel Garden zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

28 kwietnia 2005r. godz. 16:15, odsłon: 1229, Pracownicy SP ZOZ
Apel pracowników SP ZOZ-u
Pracownicy SP ZOZ Bolesławiec zwracają się do Was z gorącym apelem o pomoc w ratowaniu naszego szpitala. Bez Waszej pomocy i wsparcia będzie nam trudno. Od dłuższego już czasu nasza placówka jest w stanie zapaści. Doraźne działania nie przynoszą pożądanego skutku, a wręcz pogłębiają kryzys.
Bolesławiec - Informacje: Apel pracowników SP ZOZ-u (fot. Bolec.Info)

Ostatnie poczynania Zarządu Powiatu i byłego już Dyrektora Pana Dariusza Kłosa spowodowały niebywały bałagan, zamknięto oddział ortopedii, laryngologii, niektóre przychodnie specjalistyczne, co powoduje, że czekacie Państwo w jeszcze dłuższych kolejkach do lekarzy. Chcemy Was prosić o to, abyście to Wy zapytali swoich Radnych, tych których obdarzyliście zaufaniem – dlaczego dopuścili do tak trudnej sytuacji szpitala. Wszystko to co się wokół niego działo i dzieje, dzieje się za ich pełną zgodą przy ich pełnej akceptacji. Na nasze apele Radni byli głusi – pozwolili na działania, których konsekwencje ponosicie Państwo Wy i pracownicy Szpitala. Prosimy Was – zapytajcie o to swoich (naszych) Radnych – żądajcie wyjaśnień. Macie prawo wiedzieć, Wy i My, co nimi powodowało.

Pracownicy SP ZOZ-u w likwidacji

Bolesławiec, dn. 27.04.2005 r.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


AutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusAroni HydraulikMORENAZuraw KlevetDomoExpert
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Efekt-Okna zaprasza