ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4366, 18 października 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

16 kwietnia 2017r. godz. 18:06, odsłon: 1341, Bolec.Info
Jubileusz Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych dla każdego
Akademika z okazji 20-lecia SON odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 10.00 w sali Kina Forum. Wstęp wolny.
Bolesławiec - Informacje: Jubileusz Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych dla każdego Kino Forum (fot. Bolec.Info)

Od 1997r. Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych czynnie uczestniczy w życiu mieszkańców Bolesławca, Gminy i Powiatu. Jest to możliwe dzięki konsekwentnej realizacji celów statutowych i skuteczne przekonywanie mieszkańców do wstępowania w szeregi organizacji.

- W ciągu minionych 20 lat dokonaliśmy bardzo ważnej rzeczy. Przełamaliśmy bariery pomiędzy ludźmi zdrowymi a niepełnosprawnymi i wiekowymi. W ramach integracji wysłaliśmy na turnusy rehabilitacyjne ponad 4000 osób, głównie nad morze. Wycieczki krajoznawcze to kolejna forma integracji. Ponad 1200 osób zwiedziło piękne rejony Polski ale też Chorwację, Czechy, Niemcy. Pikniki rodzinne, zabawy karnawałowe, Dzień Kobiet, Andrzejki to kolejna forma spotkań na które wybrało się ponad 5000 osób. Zagwarantowaliśmy też rehabilitację poprzez pływanie i gimnastykę korekcyjną w wodzie. To tylko nieliczne z naszych działań.Każdego roku staramy się wprowadzać nowe zadania a o pozytywnych efektach niech świadczy ponad 600 członków na koniec 2016r. - pisze Prezes SON Maria Szpak.

-  Zapraszamy mieszkańców młodych i seniorów, zdrowych i niepełnosprawnych na naszą uroczystość, gdzie zaprezentujemy nie tylko nasze osiągnięcia ale występy dzieci i młodzieży - zapraszają członkowie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


CasusMORENAZuraw KlevetNajlepszeDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazję
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Mrowka zaprasza