Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wideo
19 marca 2019r. godz. 21:23, odsłon: 8035, Bolec.Info

Maciej Małkowski: Nie bijemy piany

- Jesteśmy opozycją konstruktywną i chcemy prowadzić politykę prospołeczną - mówi Maciej Małkowski.
Wywiad z Maciejem Małkowskim
Wywiad z Maciejem Małkowskim (fot. Wojtek Szoka)

Maciej Małkowski, radny Rady Miasta Bolesławiec, były kandydat na prezydenta Bolesławca w zeszłorocznych wyborach samorządowych był gościem Kazimierza Marczewskiego

- Jesteśmy opozycją konstruktywną i chcemy prowadzić politykę prospołeczną - mówi Maciej Małkowski. -

Małkowski mówił też o działaniach miasta takich jak bezpłatna komunikacja czy droższe wstępy dla osób spoza miasta. - Wszystko wskazuje na to, że miasto chce rozebrać Gminę Bolesławiec. - mówił.

Kazimierz Marczewski zapytał także Macieja Małkowskiego o wizytę prezydenta RP w Bolesławcu oraz słowa krytyki skierowane przez Piotra Romana do Andrzeja Dudy.

- Niefortunna była wypowiedź naszego prezydenta krytykująca najważniejszego gościa jaki ostatnio przybył do Bolesławca, prezydenta Andrzeja Dudy - skomentował Małkowski.

- Wprowadzenia strefy parkowania to szukanie dodatkowych pieniędzy, to jest rzucony temat do dyskusji, na razie to chaos informacyjny  - mówił Maciej Małkowski o planach wprowadzenia strefy płatnego parkowania obejmującej całe centrum Bolesławca.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

Maciej Małkowski: Nie bijemy piany

~~Mlecznobiały Bukszpan niezalogowany
22 marca 2019r. o 13:58
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a):
~~Żółtawy Krokus napisał(a): W Bolesławcu skorzystanie z tej drogi jest bezsensowne.


A to fakt... No i teraz popatrzmy: ktoś to wyciągnie, bolec ewentualnie opisze jako jeszcze niezależne od władzy medium, ludzie potrzepią komenty i po temacie, bo inne media przekupione tego nie ruszą. Już? pogadałeś sobie? :)niezależne ..jako jeszcze nie zależne???????od dawna jest stronnicze i kreuje rzeczywistosc na siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitna Miodunka niezalogowany
22 marca 2019r. o 15:22
Co z placem na Łokietka kiedy ten teren zostanie sensownie zagospodarowany? Przekręty tyle lat i syf w koło wstyd dla mieszkańców …..!!!!!!!!!!!!!!! i dla Władz wiadomo ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnożółty Judaszowiec niezalogowany
22 marca 2019r. o 17:11
Właśnie, Panie Małkowski niech pan popyta co z tym placem na Zgorzeleckiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Wielosił niezalogowany
22 marca 2019r. o 17:43
Prezydent Słońce Karkonoszy nie da skrzywdzić użytkowników wieczystych tego placu, o nie!, nie !..mimo,że minęło kilkanaście lat od jego zbycia.Można było go przez te lata zagospodarować na 100 sposobów, gdyby się chciało. Pierwotnym właścicielem placu był obecny i od zawsze koalicjant dwuimiennego mający teczki w IPN-ie.Plac jest nadal niezabudowany .Dlaczego Prezydent S.Karkonoszy nie rozwiązuje umowy użytkowania wieczystego ? No właśnie dlaczego tak się dzieje ? To blisko 1 hektar ziemi w centrum miasta. Moi drodzy parafianie,sami sobie odpowiedzcie. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwony Dzwonek niezalogowany
22 marca 2019r. o 19:08
Promyk Świeradowa w nim nadzieja ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: [email protected].

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).