ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4246, 20 czerwca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Efekt-Okna zaprasza
reklama MAXI BUSY!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

Tylko na Bolcu19 maja 2019r. godz. 11:33, odsłon: 1835, Kazimierz Marczewski
Olimpijczyk dla olimpijczyków
Mistrz olimpijski Szymon Ziółkowski wspiera bolesławiecką lekkoatletykę.
Bolesławiec - Informacje: Olimpijczyk dla olimpijczyków Szymon Ziółkowski w Bolesławcu (fot. Kazimierz Marczewski)

W niedzielę 19 maja na lekkoatletycznym orliku przy ulicy Komuny Paryskiej odbywają się zawody w których udział bierze około 300 uczniów szkół podstawowych od pierwszej do szóstej klasy. Zawody obserwuje mistrz olimpijski i znakomity sportowiec Szymon Ziółkowski.

Szymon Ziółkowski udzielił Bolec.Info krótkiego wywiadu. - Przyjechałem do Bolesławca po to aby wspierać sport, a szczególnie bliską mi lekkoatletyką - mówi Szymon Ziółkowski. - Swoje sukcesy zawdzięczam przede wszystkim systematycznej pracy.

To jest tak, żeby oddać sześć dobrych rzutów młotem na olimpiadzie, wcześniej w czasie treningów przez cztery lata oddawałem blisko 25 tysięcy rzutów. Generalnie zawody wygrywa się głową, przecież wszyscy są do nich wytrenowali i przygotowani. Trenować trzeba systematycznie i pracować ciężko. Cieszę się, ze taki piękny obiekt powstał w Bolesławcu. Młodzi ludzie mają gdzie uprawiać lekkoatletykę. Jestem przekonany, że u Was pojawi się mistrz olimpijski. Dziękuję za zaproszenie, miło mi gościć w Bolesławcu- dodaje.

Zawody na orliku przy Komuny Paryskiej trwają, zapraszamy na stadion. W trakcie zawodów prowadzona jest charytatywna akcja Olimpijczyk na olimpijczyków.

 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


MORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasus
reklama Zapraszamt
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy