ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4218, 23 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Hotel Garden zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

7 stycznia 2008r. godz. 09:28, odsłon: 2831, Bolec.Info
Bolec.Info na czele!
Bolec.Info najpopularniejszym lokalnym portalem internetowym.
Bolesławiec - Informacje: Bolec.Info na czele! Statystyki potrali wg stat24/PBI (fot. Bolec.Info)
Portal Bolesławiec dla Ciebie - Bolec.Info jest liderem na lokalnym rynku portali internetowych. Potwierdziło to niezależne badanie przeprowadzone przez firmę stat24/PBI. W badaniu tym wzięły udział także inne strony piszące o Bolesławcu.
Ranking stat24/PBI tworzony jest według unikalnej liczby użytkowników, którzy odwiedzili badany serwis. Podczas tworzenia rankingu porównywane są dwa ostatnie tygodnie.

Mimo, że Bolec.Info widnieje w rankingu od kilkunastu dni (od 24.12.2007r.), dopiero aktualne notowanie uwzględnia pełen zestaw danych obejmujących regulaminowe 14 dni.

Portal Bolec.Info znalazł się na czele rankingu wyprzedzając komercyjne strony takie jak boleslawiec.org czy boleslawiec.wfp.pl. W klasyfikacji generalnej na 80595 badanych polskich stron Bolec.Info zajmuje 842 miejsce, boleslawiec.org 847, a boleslawiec.wfp.pl dopiero 2225 pozycję.

Zbliżona liczba odwiedzających dwa pierwsze serwisy potwierdza znaną opinię, iż bolesławianie w poszukiwaniu lokalnych informacji odwiedzają obie witryny.

Ranking stron stat24/PBI
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Aroni HydraulikMORENAZuraw KlevetDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasus
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu
reklama Zapraszamy