ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4887, 18 kwietnia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

8 marca 2021r. godz. 19:08, odsłon: 1187, Bolec.Info/KPP Bolesławiec
Na narkotykach z sądowym zakazem
22-latek zatrzymany w Bolesławcu po pościgu. Mężczyzna uciekał, bo ma sądowy zakaz i zażył narkotyki.
Bolesławiec - Informacje: Na narkotykach z sądowym zakazem Oznakowany radiowóz (fot. KPP Bolesławiec)

Funkcjonariusze z Legnicy, pełniący służbę na terenie Bolesławca, na jednej z ulic miasta zauważyli pojazd, którego kierowca nie miał zapiętych pasów. Kiedy mundurowi dali sygnał do zatrzymania samochodu, mężczyzna siedzący za kierownicą przyspieszył i zaczął uciekać, lekceważąc przepisy drogowe. Pościg przeniósł się poza miasto, gdzie kierowca jadąc drogami polnymi liczył na „zgubienie” radiowozu. Kiedy te działania nie dały efektów, mężczyzna wysiadł z auta i kontynuował ucieczkę na pieszo. Po krótkim pościgu 22-latek został zatrzymany.

Mieszkaniec powiatu bolesławieckiego uciekał, ponieważ obowiązuje go sądowy zakaz. Dodatkowo policjanci ustalili, że podejrzany wcześniej zażył narkotyki.

22-latek odpowie za złamanie sądowego zakazu kierowania pojazdem oraz nie zatrzymanie się do kontroli drogowej. Wymiar kary za te czyny to nawet 5 lat pozbawienia wolności. Jeżeli badania potwierdzą podejrzenia mundurowych to dodatkowo mężczyzna odpowie za kierowanie pod wpływem środków odurzających, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


WeterynarzNoclegi KlekusiowoKlekusiowoDomoExprt
reklama Zapraszamy
Inne informacje z regionu