ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4272, 16 lipca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

10 kwietnia 2010r. godz. 10:01, odsłon: 27437, Bolec.Info / TVN24
Prezydent Kaczyński nie żyje
Samolot z prezydentem Lechem Kaczyńskim rozbił się w pobliżu Smoleńska. W katastrofie zginęło 96 osób.
Bolesławiec - Informacje: Prezydent Kaczyński nie żyje Prezydent Lech Kaczyński (fot. Wikipedia)
Samolot miał problemy z lądowaniem, w ostatniej chwili piloci poderwali maszynę w powietrze, ale samolot zahaczył o drzewa i stanął w ogniu. Pożar został szybko ugaszony, ale jak podaje gubernator obwodu smoleńskiego,nikt nie przeżył katastrofy.

Na pokładzie samolotu znajdowała się także małżonka prezydenta, wicemarszałek Sejmu Jerzy Szmajdziński, ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, prezes IPN Janusz Kurtyka, biskup polowy Wojska Polskiego Tadeusz Płoski, prawosławny ordynariusz Wojska Polskiego biskup Miron Chodakowski, sekretarz Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa Andrzej Przewoźnik,szef NBP Sławomir Skrzypek, Zbigniew Wasserman, Paweł Wypych, Władysław Stasiak, Aleksander Szczygło, Mariusz Handzlik, Grzegorz Dolniak, Przemysław Gosiewski, Janusz Kochanowski i inni politycy lecący na obchody 70 rocznicy zbrodni katyńskiej.

Księga kondolencyjna w holu bolesławieckiego Ratusza W związku z tragedią, jaka dotknęła Naród Polski, mieszkańcy Bolesławca mogą składać wyrazy współczucia w Księdze kondolencyjnej, która wyłożona jest w holu Ratusza.

Wpisy w Księdze kondolencyjnej dokonywać można od 12 kwietnia w godzinach pracy urzędu.

Msza w intencji ofiar katastrofy
W niedzielę, 11 kwietnia, w Sanktuarium Wniebowziętej Matki Kościoła w Bolesławcu o godz.16.00 odbędzie się Msza Święta w intencji wszystkich ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu w Smoleńsku.
Bolesławiec - Informacje: Prezydent Kaczyński nie żyje rządowy tupolew (fot. www.dziennik.pl)
Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Będąc anonimowym Uźytkownikiem serwisu możesz wysyłać swoje komentarze. Zostaną one jednak opublikowane dopiero po sprawdzeniu przez moderatora. Opinie obraźliwe i nie dotyczące tematu zostaną usunięte.

Aby opublikować komentarz natychmiast - Zarejestruj się!

Twoja opinia: (Dozwolone tagi HTML: <B> <BR> <I> <U>)

Przepisz kod z obrazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii, a osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i cywilną.


Zuraw KlevetDomoExpertAutogazMRpartsLombard Prawy DuzyDuet - dekoracje na każdą okazjęCasusMORENA
reklama
Inne informacje z regionu
reklama Promedica zaprasza