ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4333, 15 września 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Koncert

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Maciej Małkowski - Prezydent dialogu i porozumienia

Treść posta:
~gość napisał(a):
Tak , plakaty Pana Małkowskkiego i innych kandydatów wiszą na tanc budzie , obok kandydatki do powiatu . Nie wiem jak można siebie promować prowadząc taką działalność , i liczyć na jakiekolwiek głosy Obok szkoła , przedszkole a tu w centrum osiedla taka obleśna buda. Zastanawiam się jak ta Pani dostała pozwolenie na prowadzenie takiej działalności, decybele jakie towarzyszą nocnym imprezom są nie do wytrzymania, a jak kończą grać to szanowna kandydatka wychodzi na dwór i z klientami bajerka do 6 rano i "końskie śmiechy" przeplatane epitetami klienteli i co drugie słowo kur... ja pier.... hahahaha o kórr... ja pier...... To jest nie do wytrzymania. Ktoś tej Pani dał pozwolenie na sprzedaż alkoholu. W Szanowna Pani kandydatka do powiatu oferuje się jako matka 2 dzieci i przedsiębiorca który daje pracę . Jednym z priorytrtów tej kandydatki jest cyt:

"Zagospodarować w sposób twórczy pozalekcyjny czas wolny dzieci i młodzieży szkolnej."

Piekny i wzniosły pomysł , proponuję tylko najpierw zamkąć tanc budę a dopiero brać się za organizowanie czasu dla dzieci. Taka działalnośc przy szkole podstawowej i jednoczesne kandydowanie jest conajmniej nie na miejscu. Może i ta pani zna się na organizowaniu tanecznych wieczorków , ale prosze nie zamydlać oczu ludziom twórczym pozalekcyjnym czasem dla dzieci, a bynajmniej mieszkańcom tego osiedla


Zeżre Cię ta zazdrość, że innym się udaje a tobie nie :) i całe życie będziesz dłubał takie anonimowe gnidy. Pani Walens jest wielkoduszną osobą udostępnia nieodpłatnie swój lokal dla rozmaitych środowisk, młodzieży, emerytów. Ja tam mieszkam i nic mi nie przeszkadza. Cieszę się, że są tak sypmatyczne i pomocne osoby jak ta pani. A jeśli coś byłoby nie tak to zamknęli by jej ten lokal. Więc schowaj te zazdrość w kieszeń (zapewne kontrkandydacie)

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkaJarmark Garncarski w Nowogrodźcu (16-18.08.2019r.) - raport specjalny
Bolesławieckie Święto Ceramiki (14-18.08.2019r.) - raport specjalny
Dzień po święcie ceramików Dzień po święcie ceramików

W niedzielę setki ludzi w rynku a w poniedziałek pusto, cicho i zamknięte budki.