ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4459, 19 stycznia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama UPC zaprasza
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Maciej Małkowski - Prezydent dialogu i porozumienia

Treść posta:
~gość napisał(a):
Tak , plakaty Pana Małkowskkiego i innych kandydatów wiszą na tanc budzie , obok kandydatki do powiatu . Nie wiem jak można siebie promować prowadząc taką działalność , i liczyć na jakiekolwiek głosy Obok szkoła , przedszkole a tu w centrum osiedla taka obleśna buda. Zastanawiam się jak ta Pani dostała pozwolenie na prowadzenie takiej działalności, decybele jakie towarzyszą nocnym imprezom są nie do wytrzymania, a jak kończą grać to szanowna kandydatka wychodzi na dwór i z klientami bajerka do 6 rano i "końskie śmiechy" przeplatane epitetami klienteli i co drugie słowo kur... ja pier.... hahahaha o kórr... ja pier...... To jest nie do wytrzymania. Ktoś tej Pani dał pozwolenie na sprzedaż alkoholu. W Szanowna Pani kandydatka do powiatu oferuje się jako matka 2 dzieci i przedsiębiorca który daje pracę . Jednym z priorytrtów tej kandydatki jest cyt:

"Zagospodarować w sposób twórczy pozalekcyjny czas wolny dzieci i młodzieży szkolnej."

Piekny i wzniosły pomysł , proponuję tylko najpierw zamkąć tanc budę a dopiero brać się za organizowanie czasu dla dzieci. Taka działalnośc przy szkole podstawowej i jednoczesne kandydowanie jest conajmniej nie na miejscu. Może i ta pani zna się na organizowaniu tanecznych wieczorków , ale prosze nie zamydlać oczu ludziom twórczym pozalekcyjnym czasem dla dzieci, a bynajmniej mieszkańcom tego osiedla


Zeżre Cię ta zazdrość, że innym się udaje a tobie nie :) i całe życie będziesz dłubał takie anonimowe gnidy. Pani Walens jest wielkoduszną osobą udostępnia nieodpłatnie swój lokal dla rozmaitych środowisk, młodzieży, emerytów. Ja tam mieszkam i nic mi nie przeszkadza. Cieszę się, że są tak sypmatyczne i pomocne osoby jak ta pani. A jeśli coś byłoby nie tak to zamknęli by jej ten lokal. Więc schowaj te zazdrość w kieszeń (zapewne kontrkandydacie)

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Zapraszamy
reklama UPC zaprasza