ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4541, 10 kwietnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Sposoby na wypadające włosy mogą być różne – warto jednak na samym początku poznać przyczynę problemu, by znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: HydePark

Treść posta:
Ta , powiedział emigrant wewnętrzny , kierowca ciężarówki i literat , kochanek Osieckiej i jeszcze kilku innych dam. Przyłapany in fraglanti z żoną Nicholasa Reya , jak by nie było chlebodawcy , dał dupy na całej linii życia i ja mam uwierzyć w to , że indyk zamiast Orła z wazeliną w szponach ? Wnioski moje , ale info od cioci Wiki , jakoś nigdy mnie nie kręciła twórczość wolnych ptaków.

Ale miałbym pytanko do Kolegi / Koleżanki Pietruszka :) Po jasną cholerę ten cytat ?

W czasach Marka Hłasko nie było jeszcze Internetu , dzisiaj już jest i możemy dowiedzieć się czym tak na prawdę jest ludzkość :

https://www.youtube.com/watch?v=1m1a4U_b04A<;br />
Jeden mój znajomy mawia wprost , ludzkość do zbiorowisko mentalnego kosmicznego śmiecia , ale ja się z nim nie zgadzam . Ludzkość to hodowla kosmitów . Hłasko nie mógł o tym wiedzieć , bo gówno to go interesowało . Dupy były dla niego zawsze najważniejsze Ale niech z zaświatów nie rusza mego patriotyzmu , bo kocham miejsce , tu i teraz , kocham Polskę i Polaków . Kocham nawet Głupią Papugę :)

Miłego piątku absolutnie Wszystkim ... nie rzucim ziemi skąd nasz ród , nie damy pogżeść mowy ... no co qurwa , ponucić sobie nie wolno o poranku ?

Miłego :)

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!