Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wybory parlamentarne 2015

~ niezalogowany
21 października 2015r. o 15:35
~Ja napisał(a):
~Hp napisał(a): Czy ktokolwiek serio myśli, ze PiS bedzie lepszy od PO?? Błagam. Ten sam syf, te same przekręty i spychologia. Przez kolejne 4 lata bedzie powtarzał jak to nic nie mogą zrobić po tym co zostawiło PO. Obie partie sa siebie warte - tylko w PiS oszołomów więcej!

Gdyby byli tacy świetni nie musieliby odchodzić po 2 latach, ale zrobili taki hardcore ze juz w połowie kadencji ich wykopali. Widać ludzie chce poprawki z rozrywki
Hardcore to zrobi PO jak tak chetnie otworzy sie na emigrantow. Pis jest przeciwny i to jest zasadnicza roznica.


Haha - zobaczycie jaki PiS jest przeciwny. Przecież oni kłamią po to zeby zdobyć wyborców!!! Tak jak wtedy kiedy Kaczyński obiecywał ze nie bedzie premierem jak jego brat Brdzie prezydentem. Kiedy mu to przypomniano jak objął urząd to sie zaśmiał w twarz i powiedział ze obiecać to można wszystko. Taki jest PiS właśnie. PO przynajmniej mówi co zamierza zrobić. PiS mówi co chcemy usłyszeć. Gdyby nie to ze szkoda mi mojego kraju chętnie bym im dała władze i pogadała z ich wyborcami po 8 latach ich rządów. Ludzie da naiwni jak dzieci. Wole realne przedstawienie sytuacji np. Z uchodźcami - nawet jak mi sie nie wszystko podoba niz obietnice bez pokrycia, populistyczne teksty ludzi o skrajnych poglądach i strach o to co oni wymyśla podczas swoich rządów. Ludzie głosujący przeciwko prawom kobiet i invitro. Jak to sie mówi - przynajmniej wiem czego sie po PO spodziewać a PiS przeraża mnie swoją skrajnością i fanatyzmem. Jeszcze ci co głosują na PiS bedą tego żałować. Szkoda tylko ze wszyscy za to zapłacimy. Jedno jest pewne - skoro ich wykopali po 2 latach rządów nie mogli byc tacy cudni za jakich teraz chcą uchodzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
21 października 2015r. o 15:47
~Hp napisał(a): Czy ktokolwiek serio myśli, ze PiS bedzie lepszy od PO?? Błagam. Ten sam syf, te same przekręty i spychologia. Przez kolejne 4 lata bedzie powtarzał jak to nic nie mogą zrobić po tym co zostawiło PO. Obie partie sa siebie warte - tylko w PiS oszołomów więcej!

Gdyby byli tacy świetni nie musieliby odchodzić po 2 latach, ale zrobili taki hardcore ze juz w połowie kadencji ich wykopali. Widać ludzie chce poprawki z rozrywki


Pełna zgoda, z tą tylko istotną uwagą że pod "rządami" PiS-u wszystkie patologie będą 10 szczebli większe bo oni obiecują wszystko "większe". :D

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2015r. o 15:47
~ napisał(a): Ja zagłosuję na PiS...PO miała 8 lat na t=zrealizowanie obietnic...może PiS nie będzie lepszy ale 8 lat PO to stanowczo za dużo jak dla mnie...żadnych pozytywów , same afery - z tym kojarzy mi się PO...


Naprawdę żadnych??? A spadek bezrobocia, wzrost płacy minimalnej o 80% w przeciągu ostatnich 8 lat? Wybudowane drogi i autostrady? Naprawdę nawet jednej rzeczy??? Niczego to właśnie PiS nie zrobił!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X niezalogowany
21 października 2015r. o 15:52
~X napisał(a): Tak :)) życie jak w Madrycie było. Kto żyw i kto miał dokąd uciekł z kraju za chlebem .. Tak było dobrze.... Ja z lat 2006-2008 pamietam tylko biedę bezrobocie i chaos. Nie wiem czy wy ludzie macie aż taką sklerozę czy Wam aż tak ci manipulanci z PIS mózg wyprali. Skoro PiS był taki cudowny to czemu rządził tak krótko, co? Przecież tak sie swietnie wszystkim żyło wiec czemu na nich nie głosowali???
Po nie było idealne. Dlatego ludzie maja do nich zal. Ale PiS był fatalny. Bede śledzić to forum i czekać zeby ktokolwiek tak broniący PiS-u przedstawił choć jedna ustawę, choć jedno udogodnienie dające sie odczuć w życiu codziennym (takie jak np. Autostrady, powstawanie nowych obiektów rekreacyjnych, podręczniki dla dzieci, spadek bezrobocia) - realne prosze - nie w stylu ze ceny były niższe i przy tym ani słowa o ile niższe były przy tym płace!!! Bardzo prosze o przypomnienie mi ich - moze ja nie pamietam po prostu. Chętnie odzyskam szacunek do PIS, który przez ich rządy niestety do nich straciłam.

Was wyborcy PiS-u - przekonajcie mnie ze warto na nich głosować. Ci takiego zrobili co przeciętny Kowalski mógł odczuć na swojej własnej skórze?
Ja nie jestem twardym elektoratem przyspawanymi do PO. Jeśli uznam ze warto chętnie zagłosuje na PIS - problem w tym, ze on mnie nie przekonuje. Wręcz na chwile obecna przeraża.


Widzę wyborcy PiS-u niewiele maja do powiedzenia - szkoda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2015r. o 16:19
Nie jestem wyborcą PiS, mimo to oddam na nich głos ... dlaczego?. Mam dość rządów PO, dość arogancji, olewania społeczeństwa, afer, nepotyzmu, fatalnych ustaw i wiele innych zachowań niegodnych "elity". Następne cztery lata byłyby znowu zmarnowane, daję szansę PiS, co nie oznacza, że za następne cztery lata nie powinniśmy ich rozliczyć i potraktować tak samo kopniakiem jaki ,mam nadzieję otrzyma PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2015r. o 18:26
~ napisał(a): Nie jestem wyborcą PiS, mimo to oddam na nich głos ... dlaczego?. Mam dość rządów PO, dość arogancji, olewania społeczeństwa, afer, nepotyzmu, fatalnych ustaw i wiele innych zachowań niegodnych "elity". Następne cztery lata byłyby znowu zmarnowane, daję szansę PiS, co nie oznacza, że za następne cztery lata nie powinniśmy ich rozliczyć i potraktować tak samo kopniakiem jaki ,mam nadzieję otrzyma PO.


I pojawi sie PiS ... Wyrozumiały, wspolczujacy, żyjący troska o obywatela i kraj tworzący cudowne ustawy bez cienia nepotyzmu... Naprawdę. Nie dziwiłbym sie gdyby nie byli oni nigdy przy władzy ... Ich obietnice sa warte tyle samo co ta wspaniała Duda-pomoc, która skończyła działalność tydzień po wygranych przez Andrzeja Dudę wyborach - żenada.
Naiwność ludzka nie zna granic. Czy na prawdę poza PO i PiS nie ma juz nikogo na kogo można by głosować ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
21 października 2015r. o 20:22
Co najmniej 43 powody, aby w najbliższych wyborach parlamentarnych nie głosować na Platformę Obywatelską, PSL i nowoczesną PO
1) Afera taśmowa
2) Afera hazardowa
3) Afera wyciągowa
4) Afera stadionowa
5) Afera autostradowa
6) Afera stoczniowa
7) Afera AmberGold
8) Afera Elewarru
9) Afera z informatyzacją MSW
10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru
11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)
12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych
13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
17) Podniesienie VAT-u na wszystko
18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
20) Podniesienie akcyzy na paliwo
21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)
32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi (6 latki do szkoły
33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);
40) Ograniczenie potencjału militarnego
41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej
42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)
43) Synekury dla nagranych kolesi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
21 października 2015r. o 20:25
~FX napisał(a): Co najmniej 43 powody, aby w najbliższych wyborach parlamentarnych nie głosować na Platformę Obywatelską, PSL i nowoczesną PO


Dla niektórych te 43 solidne merytoryczne argumenty to jeszcze za mało? Mają problem z oceną faktów :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego