Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Snowboard czy narty

14146
#daria333 nieaktywny
21 października 2015r. o 16:36
Cześć. Chciałabym się czegoś nauczyć ale nie wiem od czego zacząć. Czy snowboard jest bardzo trudny .Bo ciągnie mnie bardziej do deski ale nie wiem czy sobie poradzę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2015r. o 16:46
Poradzisz sobie. Najważniejsze są chęci. Wiadomo że pupa trochę będzie bolec ale trzeba udać żeby powstać. Powodzenia! Później juz tylko świetna zabawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2015r. o 16:58
zapomnialem napisac ze oczywiscie snowboard :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2015r. o 21:52
Narty i tylko narty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vito217 niezalogowany
21 października 2015r. o 22:04
Jeździłem na nartach później spróbowałem na snowboardzie wg. mnie na desce ciężej się nauczyć jeździć ale za to frajda jest dużo większa. Ale wiadomo co kto lubi ja ci polecam snowboard. Moim zdaniem na nartach możesz nauczyć się jeździć samemu na snowboardzie jest to cięższe (Nogi sztywno razem a na nartach jak się leci na bok zawsze można podnieść nogę i przestawić skręcanie na nartach też jest bardziej naturalne) Reasumując ja wolę snowboard jeśli zdecydujesz się na niego pomyśl o instruktorze albo o jakimś koledze koleżance która potrafi jeździć. Możesz też napisać do mnie na gg to ci coś podpowiem w miarę moich możliwości 4927083
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2015r. o 22:09
daria333 napisał(a): Cześć. Chciałabym się czegoś nauczyć ale nie wiem od czego zacząć. Czy snowboard jest bardzo trudny .Bo ciągnie mnie bardziej do deski ale nie wiem czy sobie poradzę :)


A jeździłaś na czymś wcześniej, w sensie deskorolka, rolki, łyżwy? jak u ciebie z koordynacją ruchową? bo generalnie snowboard jest trudnejszy od nart, szczególnie jeśli uczysz się go w późniejszym wieku;) sam uczyłem się jeździć na snowboardzie kilka lat temu, i było sporo gleb;) ale w koncu poszło;) narty poszło mi dużo szybciej, i mniej boleśnie;)a dodam, że za małolata dużo jeżdziłem na rolkach, desce i łyżwach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vito217 niezalogowany
21 października 2015r. o 22:16
Jeździłem na nartach później spróbowałem na snowboardzie wg. mnie na desce ciężej się nauczyć jeździć ale za to frajda jest dużo większa. Ale wiadomo co kto lubi ja ci polecam snowboard. Moim zdaniem na nartach możesz nauczyć się jeździć samemu na snowboardzie jest to cięższe (Nogi sztywno razem a na nartach jak się leci na bok zawsze można podnieść nogę i przestawić skręcanie na nartach też jest bardziej naturalne) Reasumując ja wolę snowboard jeśli zdecydujesz się na niego pomyśl o instruktorze albo o jakimś koledze koleżance która potrafi jeździć. Możesz też napisać do mnie na gg to ci coś podpowiem w miarę moich możliwości 4927083
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vito217 niezalogowany
21 października 2015r. o 23:27
Jeździłem na nartach później spróbowałem na snowboardzie wg. mnie na desce ciężej się nauczyć jeździć ale za to frajda jest dużo większa. Ale wiadomo co kto lubi ja ci polecam snowboard. Moim zdaniem na nartach możesz nauczyć się jeździć samemu na snowboardzie jest to cięższe (Nogi sztywno razem a na nartach jak się leci na bok zawsze można podnieść nogę i przestawić skręcanie na nartach też jest bardziej naturalne) Reasumując ja wolę snowboard jeśli zdecydujesz się na niego pomyśl o instruktorze albo o jakimś koledze koleżance która potrafi jeździć. Możesz też napisać do mnie na gg to ci coś podpowiem w miarę moich możliwości 4927083
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.