Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kosmetyki z biedronki. Co sądzicie?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 15:01
A co sądzicie o tym , Drogie Panie ? :)

http://101rad.pl/artykuly/saint-legiere/


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 20:06
Osobiście nie jestem zachwycona kosmetykami z Biedronki. Ktoś tu kiedyś wspominał, że jest bardzo fajny szampon arganowy. Kupiłam i niestety, rozczarowanie. Bardzo źle się spłukuje z włosów. Trzeba lać wodę dwa razy dłużej niż przy innym szamponie, a jednak ciągle coś zostaje na włosach. A tusz do rzęs? Poniższe zdjęcie powinno być najlepszą opinią. Weź się pomaluj taką mazią. Wszystko wyłazi za szczoteczką. [img=1450033541_c8z6pdt.jpg]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 20:14
Zawsze można zmienić sklep...
Mi tam wszystkie kosmetyki pasują :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 20:22
Niektóre kosmetyki też mi pasują. W tych konkretnych dwóch przypadkach się po prostu nacięłam. Jeśli chodzi o szampon, to pewnie duży wpływ ma "uroda" włosów i ktoś inny może nie mieć takich problemów, ale tusz z wychodzącą zawartością to już tylko wina producenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 21:58
CNC napisał(a): w stonce można kupić najlepsze baterie paluszki :D gp super ...cena, wydajność !! !! polecam kobietom do ich elektronicznych zabawek :D a facetom do polotów,latarek led

Facetom szczególnie do tych polotów pasują ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
14 grudnia 2015r. o 11:41
tanie mięso jedzą psy ,,,,faktem jest ,że czasami można na coś dobrego trafić ale to już łut szczęścia,,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fiu fiu niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 21:15
Wolę kosmetyki z roślin niż z biedronki ;P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lidia33 niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 13:55
Wiadomo przecież, że dany kosmetyk nie bedzie pasował każdemu.. Ile ludzi tyle gustów. Sama jednak bardzo lubię kosmetyki z biedronki bo jestem zdania,że są tanie a wiele z nich ma praktycznie takie same dzialanie jak te najdroższe ( oczywiscie nie wszystkie bo buble również się zdarzają...).

Obecnie jest bardzo fajna akcja urodowa w Biedronce ( na koszach). Są szampony oraz maski z serii Total Keratin Complex. Znałam je bo kupowalam je do tej pory w salonie ale fryzjerki wołały sobie za maskę albo za szampon po 30 -40 zł a tutaj miłe zaskoczenie bo są po 12 zł. Działanie fajne, szczególnie maska bo ładnie pachni, nawilża ale nie obciążą ( jest bardzo lekka tak wiec polecam tym,którzy maja cienkie oraz suche włosy).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza