Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kosmetyki z biedronki. Co sądzicie?

13969
#adra nieaktywny
26 października 2015r. o 10:07
przechodziłam ostanio obok szafy kosmetycznej w biedronce i szczerze mówiąc jestem miło zaskoczona. nigdy nie używałam tych kosmetyków, ale same opakowania i kolory bardzo przyciągnęły moją uwagę.
miła któras z was doczynienia z tymi kosmetykami?
chodzi mi szczególnie o pudry, podkłady, korektory, cienie i bazę pod makijaż.
nadaja się one dla bladziochów?
up up up

No i jeszcze jak przedstawiaja się tam balsamy oraz szampony do włosów? Warto jest sobie kupić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
26 października 2015r. o 11:27
Wiesz ,co do pudrów ,to nie mam pojęcia jak się sprawdzają, ale jeśli chodzi o cienie, korektor czy błyszczyk, to z czystym sumieniem polecam.
Polecam również żele pod prysznic ,płyny do kąpieli, płyny do demakijażu ,przeróżne sole ,szampony i odżywki a nawet farby do włosów, są tańsze niż w drogerii i moim zdaniem jakościowo nie odbiegają od tych drogeryjnych, ja kupuję w Biedronce już od bardzo dawna , możesz poczytać o różnych biedronkowych kosmetykach, nawet na niektórych blogach kosmetycznych, ja osobiście jestem zadowolona i z jakości i z tego że nie muszę przepłacać. Oczywiście do drogerii też się czasem wybiorę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiolka niezalogowany
26 października 2015r. o 11:42
zwróć uwagę na kosmetyki torf corporation czy jakos tak. ( z tyłu na kosmetykach jest informacja o tym ) Sa to produkty na bazie torfu znanego profesora Tołpy. Goraco polecam, te wyprodukowane dla Biedronki nie róznia się cht=yba niczym od tych co stoja w rossmanie. Z serii Bell osobiscie używam tylko tuszu do rzęs zoom zoom. Dla moich cienkich i rzadkich sa super. Cena 10 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2015r. o 11:51
Ja używam pudru. Jest w porządku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2015r. o 12:10
Polecam, kosmetyki z Biedronki są dobre :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lenka33 niezalogowany
26 października 2015r. o 12:56
Dokładnie. Ja równiez nie lubię przpłacać a w Biedronce można znaleźć kosmetyki naprawdę dobrych firm. Tak jak koleżanka tutaj wspominała są Tołpa czy Bielenda, Kolastyna...

Sama uwielbiam ich akcje tematyczne. W koszach mozna znaleźć naprawdę fajne kosmetyki. Teraz nie wiem czy widziałyście ale jest promocja na szampony oraz odżywki z olejkiem arganowym Argan Professional . Wielkie butle 400 ml za 9 zł. Rok temu również były w promocji to bardzo miło wspominam bo jakość wysoka. Szczególnie jeśli chodzi o odżywkę. Świetnie wygładzała włosy oraz nie obciążała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;) niezalogowany
26 października 2015r. o 15:42
Ja również polecam te kosmetyki.Np. firmę Bell używam już od ponad 10 lat. Kiedyś była w Naturze czy rossmanie, a teraz pojawiła się w Biedr. Lubie ich pomadki czy błyszczyki. Inne firmy też nie odbiegają jakoś specjalnie jakością. Są niedrogie więc można kupić np. kilka żeli pod prysznic o różnych zapachach i stosować codziennie inny w zależności od humoru. Taka aromaterapia. Sama tak stosuję, bo jeden zapach codziennie mnie przytłacza ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hhe97 niezalogowany
26 października 2015r. o 15:59
BeBeauty produkuje korektory, które według mnie są najlepsze!
Ładnie kryje i łatwo rozprowadza. Jeśli jest taki podkład na bazie tych samych składników co koretkor to bym kupiła z chęcią!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.