Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec nominowany do Gryfa
~xxx niezalogowany
30 października 2015r. o 15:52
No to ponarzekajmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
30 października 2015r. o 17:23
jak to,przeciez Boleslawiec nalezy do Euroregionu Nysa a nie jakiegos Dolnego Slaska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
30 października 2015r. o 20:39
W/g PIS to miasto "zdegradowane ekonomicznie".Ktoś tu łeb z koniem pomieniał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 października 2015r. o 20:53
:D
uprzedziłeś moje pytanie ...
kto tu kogo więc ogłupia?

jedni nagradzają drudzy piszą o ''ruinie'' :| ''jak tu żyć panie prezesie'' :D a żeś ''kłamczyński'' to chyba tobie akurat nie uwierzę

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 października 2015r. o 22:58
Myślisz, że JK kłamie więcej niż inni politycy?

Czyli jednak w Bolesławcu jest ok, a do Niemiec jeździłeś nie do pracy, tylko na wakacje.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 października 2015r. o 6:19
nie wiem bo nie prowadzę żadnej statystyki ale żadnemu nie wierzę nawet za przysłowiowy ''grosz''

uważasz że w Bolesławcu jest ''kanada''?
moim zdaniem jeśli ktoś ma mniej zaradności ,mniej odwagi ale i mniej chęci to powoli ''umiera'' a nikt tutaj mu nie pomoże ...
ani państwo ani ten od 'po pierwsze mieszkańcy'' bo po pierwsze to własny interes ;)

co widzisz złego w tym że pracowałem w Niemczech?..pracowałem dla Niemca ale euraski przywiozłem tutaj i z miejsca ich ulokowania dzisiaj jestem zadowolony
do Niemiec na wakacje?...są ciekawsze miejsca skornie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 6:27
Słuszny kierunek obrała nasza władza.Podobno na wiosnę wybory i czas zgasić światło. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
31 października 2015r. o 16:20
skorn napisał(a): Myślisz, że JK kłamie więcej niż inni politycy?

...........

Raz wiecej ,raz mniej - wystarczy ,że taki jak ty łyka.
Dla mnie łże "normalnie" jak wszyscy politycy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza