Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Halloween w Bolesławcu: cukierek albo psikus!
~Hans niezalogowany
31 października 2015r. o 20:55
~Pan Sowa napisał(a): Spier..lać nic nie dostaniecie... Żyjemy w Polsce ale małpować musimy wszystko od innych krajów...


Spokojnie, świat się zmienia i My Polacy też, daj dzieciom trochę uciechy i czegoś innego. Nie musisz dawać cukierków, daj im pieniądze. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7031
humbak2
31 października 2015r. o 21:04
[img=1446321839_1sapb7a.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
31 października 2015r. o 21:05
humbak - Wszystkich Swietych jest jutro (1.11), dzisiaj jest 31.10....

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
31 października 2015r. o 21:06
emem napisał(a):
kc napisał(a): Emem, gdybyś miał tak wymienić trzy rzeczy, czego nauczy Twoje dziecko takie chodzenie po domach, co by to było ?


Np. odwagi, umiejetnosci rozmawiania z innymi ludzmi, umiejetnosci nawizywania kontaktow z innymi, w tym z osobami starszymi, umiejetnosci radzenia sobie w trudnej sytuacji (gdy trafi sie ktos kto ich nie lubi).


Ale te dzieci są uczone, że jeśli taka starsza osoba nie da im tego czego chcą, to mogą jej zrobić jakąś krzywdę, tak mają sobie radzić w życiu Twoim zdaniem ?

emem napisał(a): A czego uczy lanie woda w Lany Poniedzialek, czy sypanie glowy popiolem w Srode Popielcowa?


Jeśli chodzi o zwyczaj lania wodą, to jestem przeciwna, natomiast posypywanie głowy popiołem to obrzęd religijny, ma znaczenie symboliczne, nikt nie chodzi po domach i Cię do tego nie zmusza, więc nie wiem do czego pijesz.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
31 października 2015r. o 21:11
Jeśli chcecie żeby Halloween rozwijało się w Polsce z roku na rok to zabraniajcie tego dzieciom i młodzieży. Sukces gwarantowany! :D

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
31 października 2015r. o 21:11
a ja dzisiaj dałem dzieciakom czekoladę , było ich pięcioro lecz nic nie śpiewali :D cenie inicjatywę a nie siedzenie w domu i granie w poje..... gry , poza tym czekolad ma prawię 20 wiec mogę rozdawać bo sam nie jem :) [img=1446322272_yjy2ywc.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
31 października 2015r. o 21:14
CNC napisał(a): a ja dzisiaj dałem dzieciakom czekoladę , było ich pięcioro lecz nic nie śpiewali :D cenie inicjatywę a nie siedzenie w domu i granie w poje..... gry , poza tym czekolad ma prawię 20 wiec mogę rozdawać bo sam nie jem :)


Masz 20 czekolad a pięciorgu dzieciom dałeś jedną, ale SKNERA :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AntiGovRebel niezalogowany
31 października 2015r. o 21:15
https://drive.google.com/file/d/0Bw3ii0uk_n9rZGozVEV3OFJvQkU/view?usp=docslist_api
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.