Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Halloween w Bolesławcu: cukierek albo psikus!
1
emem
31 października 2015r. o 21:16
kc napisał(a): Ale te dzieci są uczone, że jeśli taka starsza osoba nie da im tego czego chcą, to mogą jej zrobić jakąś krzywdę, tak mają sobie radzić w życiu Twoim zdaniem ?


Ucza sie jak rozmawiac z innymi ludzmi poprzez zabawe. Nic w tym zlego nie ma.
Natomiast jest jeszcze jedna dobra rzecz - przebierancy, ktorzy spotkalismy powiedzieli - ze jak juz nazbieraja troche tych slodyczy to je zaniosa znajomym i bliskim, zeby sie podzielic.

Jak juz porownywac - niczym sie to nie rozni od wizyty ksiedza podczas koledy. Tez pukaja i tez nie wszyscy ich wpuszczaja. Tylko mam wrazenie, ze dzieci sie dobrze bawia :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14241
#elunia1234101 nieaktywny
31 października 2015r. o 21:19
Nasze pociechy :)))Fajną mieli zabawę :)[img=1446322753_9c6gskr.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 października 2015r. o 21:29
a ja dzisiaj usłyszałem że wszystkie te wróżki ,wróżbici ,tarotyści itp.. to wymysł satanistyczny :D jak samo święto gdzie wywołuje się często duchy ...
często to ma ponoć ''uzależniać '' i wtedy zachodzi potrzeba wezwania ...egzorcysty :D
odpowiedz mi kc- tak skora do nauczania -czym różni się pogański druid od chrześcijańskiego księdza?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
31 października 2015r. o 21:31
emem napisał(a):
kc napisał(a): Ale te dzieci są uczone, że jeśli taka starsza osoba nie da im tego czego chcą, to mogą jej zrobić jakąś krzywdę, tak mają sobie radzić w życiu Twoim zdaniem ?


Ucza sie jak rozmawiac z innymi ludzmi poprzez zabawe. Nic w tym zlego nie ma.
Natomiast jest jeszcze jedna dobra rzecz - przebierancy, ktorzy spotkalismy powiedzieli - ze jak juz nazbieraja troche tych slodyczy to je zaniosa znajomym i bliskim, zeby sie podzielic.

Jak juz porownywac - niczym sie to nie rozni od wizyty ksiedza podczas koledy. Tez pukaja i tez nie wszyscy ich wpuszczaja. Tylko mam wrazenie, ze dzieci sie dobrze bawia :)



I nie czekają na kopertę. :D

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 października 2015r. o 21:31
Qurwa jego mać. Jak długo będziemy jeszcze akceptowali te naleciałości z holiłudu ? Gdzie tu estetyka ? Lajkujecie kaprawe oko i świeczkę w dyni ? A właściwie w skorupie po dyni ? Lubicie się bać , czy to tylko gra pozorów, dla głupiej zabawy ? Mojej siedemnastoletniej córce mógłbym to wybaczyć , ale wybaczyć nie mogę braku wiedzy, również u niej. Jak to się stało , że Polanie prowadzeni przez Watykan , dali się namówić na neoliberalne święto mamony symbolizowane przez świeczkę w głupiej dyni ? Boże , widzisz to i nie grzmisz :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3223
#SebeQ nieaktywny
31 października 2015r. o 21:32
emem napisał(a): Fajna zabawa!

Chora zabawa!
W Polsce nie ma Halloween!

SebeQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
31 października 2015r. o 21:33
falco napisał(a): a ja dzisiaj usłyszałem że wszystkie te wróżki ,wróżbici ,tarotyści itp.. to wymysł satanistyczny :D jak samo święto gdzie wywołuje się często duchy ...
często to ma ponoć ''uzależniać '' i wtedy zachodzi potrzeba wezwania ...egzorcysty :D
odpowiedz mi kc- tak skora do nauczania -czym różni się pogański druid od chrześcijańskiego księdza?



KK ducha zrobił nawet świętym !! :|

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3223
#SebeQ nieaktywny
31 października 2015r. o 21:35
a niech spotkam bachorstwo które zostawiło rozsypany ryż na wycieraczce to zębami będą zbierać!

SebeQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.