Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Halloween w Bolesławcu: cukierek albo psikus!
2900
#falco nieaktywny
31 października 2015r. o 22:04
a co to ku...a jest jak nie żebranie 5-u złotych :D
to jest ''cacy'' ale cukierek ''be''?
ot ''moralność Kalego''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 22:11
Mamy podobno wolny kraj a nie Watykan. Niechby który za psikusa dotknął moje dziecko, to qwa sam bym mu zrobił psikusa, z tym, że zęby wstawiałby u dentysty, a rączki składał chirurg. Dzieci to dzieci, mają prawo bawić się nawet w duchy. Nie każdy jest katolikiem, a nawet katolicy mają prawo bawić się w Halloween. Bo to tylko zabawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 22:13
Ochydne propagowanie okultyzmu ,oswajanie dzieci że to normalne nic takiego.Nic takiego że dzieci przebierają się za demony i inne paskudztwa. U mnie na klatce chodziły kto nie otworzył obrypały prawie każdemu mąką wycieraczkę. Mieszka koło mnie starsza pani otworzyła im drzwi i dwójka maluchów dosłownie 4i 5 lat i znimi trochę starszą dziewczyna mówią do niej cukierek albo psikus. Pani nie wiedziała o co jest grane i mówi ale o co chodzi? :| osobiście nie wpuszczam a jak chce im się cukierków to niech im rodzice kupią. Ktoś napisał że uczą się asertywności. Pierdziele jak połączony za przeproszenie. Jedyne czego się uczą to postawy takiej że jak im ktoś nie da to mogą mu napsocić i to za przyzwoleniem rodziców. To nie jest żadna zabawa bo może ktoś sobie nie życzy. Następnego roku ją się przede do tych głupich matek co wysyłają tak dzieci powiem kasa albo psikus ,jak nie to nakupczym za przeproszenie na wycieraczkę i pójdę sobie. Bo tak lubię i kto mi zabroni? Tępy naród i tyle, a w maju poślą swoje działki do komuni :|

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 października 2015r. o 22:15
proponuję rozpisać referendum w sprawie zakazu emisji w tiwi ''Kacperka''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
31 października 2015r. o 22:15
Nie żałujcie dzieciom cukierków i fajnej zabawy. Jestem za.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 22:17
Wyciąć drzewa i zrobić wszędzie ronda!!! Cmentarz w kształcie ronda też!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rodak niezalogowany
31 października 2015r. o 22:27
A dzień urodzin Mahometa i Buddy będziemy też obchodzić w Polsce? Dziecinada!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
31 października 2015r. o 22:29
Generalnie powinni zabronic obchodzenia jakichkolwiek swiat!!

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie