Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Halloween w Bolesławcu: cukierek albo psikus!
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 23:19
Naczelny leming portalu usilnie przekonuje do nowej "świeckiej tradycji" o anglosaskim rodowodzie. Myśli że jest przez to bardziej nowoczesny, taki ładny, amerykanski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wilczek niezalogowany
31 października 2015r. o 23:20
Nie rozumiem o co zgrzyt. Niech się każdy zajmie swoimi sprawami i sprawa zakończona. Chce i pozwalam by moje dzieci się tak bawiły i to nie jest wasza sprawa a jak ktoś nie chce to nie. Ja jestem nie wierzący ale nie krytykuje tych co wierzą ale czemu dzieje się to w druga stronę. Dla tych co nie zrozumieli i zaraz zaczną komentarze ze to nie o wiarę chodzi to wytłumaczę. To jest w " ", takie porównanie.

Co w tym złego? Ciekaw jestem ile z tych osób co komentują ze to nie jest nasze polskie ma w domu zagraniczne rzeczy kuchenkę samsunga lodówkę hot point albo jeździ bmw. A tacy przeciwnicy zagranicznych trendów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5213
#maggie nieaktywny
31 października 2015r. o 23:23
~Wilczek napisał(a): Nie rozumiem o co zgrzyt. Niech się każdy zajmie swoimi sprawami i sprawa zakończona. Chce i pozwalam by moje dzieci się tak bawiły i to nie jest wasza sprawa a jak ktoś nie chce to nie. Ja jestem nie wierzący ale nie krytykuje tych co wierzą ale czemu dzieje się to w druga stronę. Dla tych co nie zrozumieli i zaraz zaczną komentarze ze to nie o wiarę chodzi to wytłumaczę. To jest w " ", takie porównanie.

Co w tym złego? Ciekaw jestem ile z tych osób co komentują ze to nie jest nasze polskie ma w domu zagraniczne rzeczy kuchenkę samsunga lodówkę hot point albo jeździ bmw. A tacy przeciwnicy zagranicznych trendów.


Racja :]

Ciesz sie malymi sprawami,duze same sie soba zajma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 października 2015r. o 23:25
kc napisał(a):
masi napisał(a): Bo dziecko trzeba umieć wychować, święta w to nie mieszaj :)


Obchodzenie lub nie takich świąt to jest część procesu wychowania, masi : ).


czyżbyś i masiego chciała ''wychowywać''?...to już raczej za duży chłopczyk ...
no chyba że chcesz go czegoś nauczyć...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
31 października 2015r. o 23:30
Ja nie mam nic przeciwko ludziom, którzy pozwalają swoim dzieciom chodzić od domu do domu i prosić o cukierki, ich dzieci ich sprawa. Tylko niech wytłumaczą dzieciom, że zabawa ta polega na tym, że pukają do domów/mieszkań, które są odpowiednio udekorowane i tym samym mieszkańcy dają im do zrozumienia, że biorą udział w tej zabawie, inaczej zamienia się to w jakieś dziadostwo.

Jest idiotyzmem dawanie przez dorosłych ludzi dzieciom pozwolenia na krzywdzenie innych dlatego, że nie chcą im czegoś dać i kompletnym niezrozumieniem tej zabawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
31 października 2015r. o 23:34
To łażenie po kolędzie i pukanie do wszystkich domów nie jest dziadostwem? :>

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 23:40
A czy łażenie Świadków Jehowy i pukanie do wszystkich mieszkań nie jest dziadostwem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
31 października 2015r. o 23:43
masi napisał(a): To łażenie po kolędzie i pukanie do wszystkich domów nie jest dziadostwem? :>


Z tego co się orientuję to dzień wcześniej chodzą ministranci i pytają, kto ma ochotę spotkać się z księdzem, nikomu "psikusów" nie robią, do nikogo ksiądz nie wchodzi na siłę. Taka wizyta ma na celu rozeznanie księdza w problemach ludzi ich ewentualnych sugestiach dotyczących jego pracy duszpasterskiej i tyle.


Dopisane 31.10.2015r. o godz. 23:43:

falco napisał(a): no chyba że chcesz go czegoś nauczyć...


Oczywiście : ). Ja jego on mnie: ). Warto uczyć się od innych : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza