Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 20:29
Dlaczego niedlugo? PSLu Nie znasz ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 20:33
~ napisał(a): Glowne obchody 10 go? Kto to wymyslil?


Wymyśliły lemingi z okrąglaka + proboszcz z bazyliki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
9 listopada 2015r. o 20:46
~ napisał(a):
TA napisał(a):
~ napisał(a): Niedawno Duda śpiewał na Wawelu: "Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie". Ta wersja Roty jest już chyba nieaktualna.

"Ojczyznę wolną raczyłeś nam zwrócić Panie" - ta nowa pieśń patriotyczna i nieoficjalny hymn pisu też chyba będzie.


Starosta Kwaśniewski (na szczęście już niedługo) nie ruszy doopy w dzień wolny. Najwyżej na rowerku będzie popylać i kilka fotek na fejsa wrzuci...

Dlaczego twierdzisz że już nie długo, ??


Dlatego, że wiewiórki powiatowe donoszą, że już mu się robi gorąco pod doopą. PSL się kapnął, że z platfusami długo nie pociągnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 21:19
Kto czuje potrzebę to niech świętuje. Nie ma przymusu.
Ja będę pił piwko i nikogo nie będę zmuszał do tego samego. Rocznicowo piję.
Kto chce ten pije kto nie chce pić może "Obchodzić" "Rocznicowo" co i jak chce.

Nie wiem jaka to rocznica odzyskania niepodległości jeżeli niedawno Duda z Kaczyńskim śpiewali na Wawelu że Polska jest zniewolona: "Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie".

"Ojczyznę wolną raczyłeś nam zwrócić Panie" ta nowa pieśń patriotyczna i nieoficjalny hymn pisu też chyba będzie ale I rocznica przypada dopiero w 2016 roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 21:47
A Ratusz milczy...w ogóle nie świętuje ( jak co roku).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 21:54
~ napisał(a): A Ratusz milczy...w ogóle nie świętuje ( jak co roku).


Ratusz robi 3 Maja, ale robi to 3 Maja. Starosta 10go :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 21:59
Oni wszyscy i w Ratuszu i okrąglaku ostatnio kochają święta na "bałkańską nutę". Polskie to tylko odhaczają w terminarzach - kalendarzach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tato niezalogowany
10 listopada 2015r. o 8:38
Mam dziś na 14.00 do pracy i jestem w niej do 22.00, zawsze ze swoim synkiem chodziliśmy 11go na rynek, śpiewał hymn i oglądał salwę honorową. Byłem dumny że mogę z nim być i mu o tym opowiadać. Dziś nie mogę bo pan starosta wymyślił sobie obchody 11-go. Czy ktoś może tego człowieka zwolnić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego