Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ukradli ze sklepu 12 laptopów - wiesz kto to?
~ niezalogowany
17 listopada 2015r. o 13:13
~Papuga napisał(a):
masi napisał(a): Konty są na szczęście różne... Nie sądzę, że była to ustawka :)
Ale zawsze możesz zadzwonić na policję i zapytać :)


Co to są "konty" :|

Chyba te z postu powyżej "Policja chyba też pod tym kontem to sprawdza".
Chyba chodzi o konta bankowe. Policja sprawdza komu ostatnio wpadło trochę kasy i na tej podstawie wyłoni podejrzanych. No ale skoro już wszyscy o tym wiedza to złodziej pewnie zatrzyma kasę w skarpecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
17 listopada 2015r. o 13:32
Znam ludzi prowadzących ten sklep. To prawdziwi pasjonaci i znają się bardzo dobrze na tym co robią. Więc pytam co to za kraj, w którym obrobienie sklepu w centrum miasta uchodzi płazem. Policja nikogo nie złapała. A spróbuj mój drogi (moja droga) przejść parę metrów z otwartym piwem po mieście. Zapewniam was zjawią się natychmiast. Coś tu jest nie tak!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14217
#Matyjak nieaktywny
17 listopada 2015r. o 13:41
~Rafii napisał(a): Radze tym co mają w sklepach laptopy,komputery i inne sprzęty żeby założyli więcej kamer niż dwie bo to za mało jest jak więcej kamer będzie wtedy będzie wszystko dokładnie widać a tak wgl miasto jest niby monitorowane to czemu policja nie sprawdzi na innych ulicach gdzie oni mogli pojechać ci złodzieje.


Jak mieli zakryte twarze, to nawet 50 kamer by nie pomogło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bum niezalogowany
17 listopada 2015r. o 16:27
Może i nie pomoże 50 kamer ale jak by policja przejrzała nagrania z kamer z innych ulic to by coś pomogło ale właściciel tego sklepu miał tylko 2 kamery za mało żeby sklep był monitorowany tak jak sie należy i alarmu nie było w każdym takim sklepie z takim sprzętem powinien być alarm i więcej kamer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2015r. o 16:36
po co kamery? przeciez policja jest od pilnowania ladu i porzadku....nie musze miec kamer, a oni powinni chronic mnie i moje mienie...zawsze mozna ich pozwac za opieszalosc...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nm niezalogowany
17 listopada 2015r. o 21:36
~ napisał(a): po co kamery? przeciez policja jest od pilnowania ladu i porzadku....nie musze miec kamer, a oni powinni chronic mnie i moje mienie...zawsze mozna ich pozwac za opieszalosc...



Kamery są po to żeby mieć dowód w razie włamania albo kradzieży bo bez dowodu teraz policja nic nie zrobi a tak wgl na polcje nie zawsze można liczyć policja pilnuje tylko porządku żeby puszka nie leżała na ziemi kogoś z fajka lub z piwem spisać i tyle policji więc zastanów sie pierw co piszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M**** niezalogowany
17 listopada 2015r. o 22:26
Coś tu nie halo... Wkońcu miasto monitorowane,to policja,albo Ci z miejskiej mogliby sprawdzić wszystko.Ale mogę się założyć, ze o tworząc piwo na mieście,odrazu by się zjawili... Takie rzeczy tylko w Bolesławcu... Żal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M**** niezalogowany
17 listopada 2015r. o 22:46
Tak na marginesie,to po promocyjnej cenie kupiłabym laptopika :D.
"Lubi nas niewielu,większość nienawidzi,boja się wszyscy,w szczególności Żydzi... Polak Cię dopadnie,polak Cię okradnie... ". :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza