Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

kto ma ogrzewanie podłogowe w domu i jest zadowolony

14230
#tonka nieaktywny
13 listopada 2015r. o 14:58
Pomóżcie mi przekonać męża, chcę miec ogrzewanie podłogowe na
parterze domu (kafle na całości). Na piętrze będą grzejniki i panele
na podłogach. Trochę się naczytałam i o tym systemie i jest na tak.
Potrzebuję mocnych argumentów od samych uzytkowników. Pomożecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Forel niezalogowany
13 listopada 2015r. o 15:01
Ja mam i jestem zadowolony. Były pewne obawy bo nie jest to takie tanie ale obecnie widzę,że rachunki są niższe ponieważ jest to energooszczędne.Zalety to:
energooszczędność
oszczędność przestrzeni bo nie musisz wieszać grzejników
wygoda
oraz przyjemne ciepło
Na stronie masz cały artykuł: http://purmosfera.pl/2015/03/podlogowka-na-kazda-pore-roku/ .Obecnie możliwe są instalacje, które grzeją w zimie oraz zapewniają chłód latem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2015r. o 15:49
ja mam podlogowke na dole i na gorze - jedyny grzejnik to ozdobny na reczniki w lazience......piec gazowy, dwufukcyjny, koszt 100 zl/miesiac (wg prognoz gazowni, przed zima)

oczywiscie na dole 4 czujniki, na gorze nastepne 4 - elektrozawory na obwodach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grzejnik :) niezalogowany
13 listopada 2015r. o 16:15
Wazny argument to to ze podlogowka nie powoduje fruwania kurzu. Tradycyjny grzejnik zasysa powietrze od dolu razem z kurzem ktory fruwa potem w powietrzu. Przy ogrzewaniu podlogowym nie ma tego zjawiska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2015r. o 16:59
~grzejnik :) napisał(a): Wazny argument to to ze podlogowka nie powoduje fruwania kurzu. Tradycyjny grzejnik zasysa powietrze od dolu razem z kurzem ktory fruwa potem w powietrzu. Przy ogrzewaniu podlogowym nie ma tego zjawiska.

no nie wiem czy np w sypialni jest to dobry pomysl. podobno kurz unosi sie na okolo 1 metrze. sprawdze czy to prowda jak juz bede mial podlogowe a bede mial wlasnie na dole . a juz na pewno ww lazienkch .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2015r. o 16:59
~grzejnik :) napisał(a): Wazny argument to to ze podlogowka nie powoduje fruwania kurzu. Tradycyjny grzejnik zasysa powietrze od dolu razem z kurzem ktory fruwa potem w powietrzu. Przy ogrzewaniu podlogowym nie ma tego zjawiska.

no nie wiem czy np w sypialni jest to dobry pomysl. podobno kurz unosi sie na okolo 1 metrze. sprawdze czy to prowda jak juz bede mial podlogowe a bede mial wlasnie na dole . a juz na pewno ww lazienkch .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2015r. o 13:41
ja mam i jestem bardzo zadowolona polecam :)a te cieplutkie płytki po kąpieli w łazience rewelacja!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2015r. o 15:03
~ napisał(a): ja mam i jestem bardzo zadowolona polecam :)a te cieplutkie płytki po kąpieli w łaz'ience rewelacja!!!!!
potwierdzam i nie wyobrażam sobie innej opcji; )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza