Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jakie kombi powyżej 2000 roku do 12000zł

~ja niezalogowany
25 listopada 2015r. o 20:07
a meganki 2 generacji ktoś poleca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
25 listopada 2015r. o 20:08
a meganki 2 generacji ktoś poleca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KIEL niezalogowany
25 listopada 2015r. o 23:56
primera w kombi na 2.0 td . nie narzekam. co sie psuje z eksploatacyjnych rzeczy wymieniam . co do vw.. byly tez 1.9 tdi na zwyklej pompie i zwykle wtryski 110 km . najlepsze silniki z tej grupy. resztana pompo tez dzialala ale jak to ktos tu powiedzial kazde auto z okolicy 200 rok ma najechanae minimum 400 tysi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KIEL niezalogowany
25 listopada 2015r. o 23:57
a jeszcze silniki 2.5 tdi ale rzedowe nie v -ki . te rzedowe to nie do zajechania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2015r. o 9:49
~ napisał(a): Oto najpiękniejsze kombi i za bardzo rozsądna cenę o ile rocznik przed 2007 :)




aż dziwne że klucznik po tobie jeszcze nie pojechał, on jedyny zna sie na alfach.....
a tak po za tym zgadzam sie że to jedno z ładniejszych kombi na rynku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
26 listopada 2015r. o 11:06
~KIEL napisał(a): primera w kombi na 2.0 td . nie narzekam. co sie psuje z eksploatacyjnych rzeczy wymieniam . co do vw.. byly tez 1.9 tdi na zwyklej pompie i zwykle wtryski 110 km . najlepsze silniki z tej grupy. resztana pompo tez dzialala ale jak to ktos tu powiedzial kazde auto z okolicy 200 rok ma najechanae minimum 400 tysi

Tez mam primere ale z innym silnikiem. Auto bezawaryjne i wdzieczne, ale koszty zakupu elementów karoserii są nieadekwatne do ceny auta. Po zakupie musiałam co nieco zainwestować w lampy, spryskiwacze reflektorów, i kilka innych pierdółek, a koszty szły w setki złotych. Natomiast elementy zawieszenia i części eksploatacyjne są w przyzwoitych cenach. W modelu P11 trzeba bardzo uważać na blachy: podłogę, nadkola i kielichy - nie wiem, czy uda się znaleźć bez żadnych ubytków. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 11:46
prosze bardzo :
http://www.bolec.info/index.php?op=ads&act=showad&ad=606807
rok 2011
przebieg 200 tys.
więc jakie przebiegi maja auta z rocznika 2000??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
29 listopada 2015r. o 12:21
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): nigdy nie miałem niemieckiego szmelcu dla publiki i miał nie będe tyle jest pięknych niezawodnych aut że jest w czym przebierać np made in japan forewer :P barany chodzą stadnie,orły latają wysoko i samotnie :P
TO SOBIE JEZDZIJ TYM SUPER ZJ...YM OPLEM I PRZYM KNIJ TWARZ
nie ośmieszaj się buraku nigdy nie miałem niemieckiego szmelcu dla publiki i miał nie będe,made in japan :P oplem- dobre pochwal się wszystkim jaki model korsy masz ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.