Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie najlepiej kupić wegiel

~emeryt niezalogowany
25 listopada 2015r. o 10:19
~ napisał(a):
~emeryt napisał(a):
~emeryt napisał(a):
~ napisał(a): teraz jest najlepsza pora ,węgiel jest mokry i waga inna. ;)


wszedzie , byle nie w ZECu , jawne oszustwo !!! Kupiłem , to miałem sam po wypaleniu zuzel !!!


Nie bedę podawał gdzie kupuję , ale teraz mam dobrej jakosci wegiel , mało popiołu , duza kaloryczność . Wegiel przesiewany , troszeczke drozszy , ale już drugi rok jestem zadowolony .
Tu nie chodzi o chwalenie sie, ze ma sie dobry wegiel.Ta wypowiedz jest w stylu ;WIEM ,ALE NIE POWIEM.


nie chwalę się ale nie chciałbym aby mnie posadzono o robienie reklamy , fakt , tez kupuje po prawej stronie przy ul Kosciuszki , ZADOWOLONY ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kupujący do emeryta niezalogowany
25 listopada 2015r. o 13:59
a co mąka ma być zamiast popiołu i żużlu ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2015r. o 14:04
Ja osobiście kupuję w ZECu, ale w porze letniej (czerwiec lub lipiec) od co najmniej 2 lat i jestem zadowolony. Wypala się do końca, trzyma wysoka temperaturę na piecu. Jedyny mankament to cena, bo nawet latem tani nie jest....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do emeryta niezalogowany
25 listopada 2015r. o 14:16
najlepiej zrobić ogrzewanie na gaz tanio i ekologicznie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2015r. o 14:49
LASTsoldierforYOU napisał(a): ...na Kościuszki ostatnio chyba mieli jakąś felerną partie kamiennego grubego (nie wiem czy tak jest zawsze bo różnie kupuje). Dużo kamienia w bryłach, a na dodatek węgiel zanieczyszczony - widać na powieżchni bryły dużo kryształków złotawo-żółtych...szkoda że wcześniej nie nie sprawdziłem...teraz musze szlake zamiast popiołu wybierać.. :|
Ale gdzie na Kosciuszki,zaraz za tunelem w prawo,jadąc od strony miasta,czy wyzej za Kauflandem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14218
#LASTsoldierforYOU nieaktywny
25 listopada 2015r. o 23:33
...zaraz za tunelem po prawej...


Dopisane 25.11.2015r. o godz. 23:33:

~kupujący do emeryta napisał(a): a co mąka ma być zamiast popiołu i żużlu ??
.... mąka nie do końca ;) ...ale jak się z pieca kamienie i kawałki skał wyciąga z których by można sobie skalniaczka zbudować...to chyba z tym węglem coś nie halo... !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2015r. o 10:55
No i proszę jest temat dla Emema...Panie ekolog, proszę poszukać dla ludzi dobry i niedrogi węgiel, bo chą być ekologiczni, a jak nie to "śmieci" będą musieli palić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wefi niezalogowany
26 listopada 2015r. o 11:32
NIE KUPUJCIE NA KOŚCIUSZKI. W TYLE KOKSIKA JEST DRUGI SKLAD. MASAKRA !!!!!!!!!!!KTO TAM KUPIŁ MA PIEC DO WYMIANY. SAMA SMOŁA I KOPCI SIĘ.
A JESZCZE OSZUKUJĄ ZAMIAST TONY DAJĄ 800. DZIADY JEDNE!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.