Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Czy środki na potencję działają

~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 11:34
Zderko, może masz problem z partnerką a wtórnie z potencją. Właściwa partnerka jest najlepszym "lekarstwem" na "niego".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12828
#sorg nieaktywny
2 grudnia 2015r. o 16:38
A jak nawet odpowiednia partnerka nie pomoże to zawsze zostaje http://phallomax.pl/ dobre i na potencje i na dlugość. Teraz to Ty będziesz nakręcał nim partnerkę, a nie ona Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Luk niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 20:04
~ napisał(a): Przyjdź do mnie to ci pokaże jak konar płonie. Bez chemii.

A ja mogę do Ciebie przyjść?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olek niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 2:29
~Luk napisał(a):
~ napisał(a): Przyjdź do mnie to ci pokaże jak konar płonie. Bez chemii.

A ja mogę do Ciebie przyjść?

Możesz. tylko weź ze sobą 200 zl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~potencjometr niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 10:44
Środki na potencję działają, choćc nie przy każdej :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eliza niezalogowany
3 grudnia 2015r. o 12:10
~olek napisał(a):
~Luk napisał(a):
~ napisał(a): Przyjdź do mnie to ci pokaże jak konar płonie. Bez chemii.

A ja mogę do Ciebie przyjść?

Możesz. tylko weź ze sobą 200 zl
Bzdura,za forsę to ma w każdym burdelu,tu miłości potrzeba,kochania prawdziwego i będzie jak należy,problemy same się rozwieją,to nie sport to ma działać na miłosny napęd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2015r. o 15:29
Daj sobie siana z reklamą waligruch.Ani to w głowie, ani to w życiu ,ani to w wykształceniu.Wal ...i po rogach.
Żadne suplementy diety nie działają.Ani kuracje 1 ,2,3,6,12 miesięczne Żadne.Nie zapłać za to gauno ani grosza.
Strata pieniędzy,nawet jak Ci to będzie POlecał Falko.,a Panna POwie że to może działać razem ze smugami na niebie.
Poszukaj na forach .Można kupić tabletkę za ok.8-10 zł.działającą.Do jej działania potrzebna jest Wasza obopólna gra wstępna.Inaczej nie działa.
Beretom odpisz aby sobie ten doskonały zestaw wsadzili w 4 litery.
Ja tak działam.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2015r. o 12:22
Sildenafil Apotex lub Sildenafil Actavis - skład viagry dużo tańsze, twój lekarz rodzinny przepisze bez problemu. 100% skuteczne :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.