Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

ELITE Girl chińska odzież

~maro niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 7:32
w normalnych sklepach mamy promocje, wyprzedaże a w takich jak ELITE towar jest cały czas aktualny :/ to są sklepy dla naszych babć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 8:29
Zamiast latać po sklepach za ciuchami, to do teatru byście poszli, albo książkę poczytali...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iza555 niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 9:07
Kupilam w pazdzierniku tam granatowe spodnie cygaretki za 99 zl,niestety wyrzucilam paragon.Spodnie lezaly swietnie I byly ulubione,niestety po 3 dniach sprul sie szew-zaszylam bo nie wymagalo to duzego wysilku,po kolejnych kilku dniach zaczely sie mechacic na pupie,potem na wszystkich szwach,no I spodnie wyladowaly wczoraj w koszu:(
Nie kupie tam nic to pewne a takze bede odradzac zakup innym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1076
#roberttre nieaktywny
31 grudnia 2015r. o 12:14
~iza555 napisał(a): Kupilam w pazdzierniku tam granatowe spodnie cygaretki za 99 zl,niestety wyrzucilam paragon.Spodnie lezaly swietnie I byly ulubione,niestety po 3 dniach sprul sie szew-zaszylam bo nie wymagalo to duzego wysilku,po kolejnych kilku dniach zaczely sie mechacic na pupie,potem na wszystkich szwach,no I spodnie wyladowaly wczoraj w koszu:(
Nie kupie tam nic to pewne a takze bede odradzac zakup innym


żeby reklamować towar nie trzeba mieć paragonu, wystarczy potwierdzenie płatności kartą z banku a w ostateczności słowo osoby z którą był kupowany towar.

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2016r. o 13:59
Ja od jakiegoś czasu zamiast chodzić po sklepach, wolę przejrzeć internet. Ostatnio trafiłam na fajny sklep internetowy uniform-moro.com.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2016r. o 20:47
Precz z chińszczyzną w mojej szafie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MałaMiss&StyLove niezalogowany
28 lutego 2016r. o 20:57
zapraszam na moją stronkę z odzieżą dzięcięcą i nie tylko ;) wszystkie ubranka od polskich producentów ♥ https://www.facebook.com/malamisstylove/?ref=aymt_homepage_panel ♥
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
29 lutego 2016r. o 9:36
Nie ma to jak dotknąć i przymierzyć.czasem coś fajnie wygląda w necie a potem sie okazuje ze materiał sztuczny albo leży nie tak. Niby mozna odesłać ale jak mam latac po pocztach i czekac na zwrot kasy to dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza