Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

11445
PanM
21 lutego 2017r. o 22:27
~~ napisał(a): Ślepy?
Blokadę zlecił właściciel filmu!


W sieci ten filmik jest tak jak był.Nikt go nie rusza .Ale tu ktoś naciska .


Dopisane 21.02.2017r. o godz. 22:24:

bez problemu jest cały czas i żaden właściciel tu nie protestował bo nawet nie wie że ja go zamieściłem w prowincjonalnym portalu.



Dopisane 21.02.2017r. o godz. 22:27:

~~ napisał(a): nie dziwie się autorowi, kto chciałby się dalej kompromitować skoro każdy już wie (poza Moszczyńskim) jaka była przyczyna wypadku


Każdy wie -- ale aby prawda była po stronie PiS knebluje się usta obywatelom.My te mamy oczy i potrafimy logicznie myśleć.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gdyby nie PiS niezalogowany
21 lutego 2017r. o 22:28
I co ?
Tyle płaczu nad Polską, ale samo to, że polska jest najbezpieczniejszym krajem w Europie i nie musi sprzątać po bałaganie uchodźczym eurobolszewii.

Gdyby nie PiS, mielibyśmy to samo co Francja, Belgia, Niemcy i Szwecja!
Jeśli weźmiemy na dodatek znaczne zmniejszenie skrajnego ubóstwa i znaczny wzrost wpływów z podatków!

TYLKO PIS !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~I po co rżnie głupa?! niezalogowany
21 lutego 2017r. o 22:32
~~Gównburza trwa napisał(a):
~~Obalić rząd pis napisał(a): http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/uprzywilejowana-kolumna-niemal-zderza-sie-czolowo-z-innym-samochodem,717082.html


Tak jeżdżą ...y. Nowe nagranie.
Zobaczcie wypowiedzi.


Kolejni znawcy z d*py wzięci.
Najpierw wypada stwierdzić, że tak jeżdżą od zawsze wszyscy borowcy świata.
Po drugie - na jakież to niebezpieczeństwo tu naraziły samochody jadące prostą drogą na sygnale.
Po trzecie burak Siemoniak NA PEWNO nie jeździł lepiej a tera próbuje uczyć innych.
Po czwarte kto ogląda rzeczników Putina - sam sobie winien.
Jak znam życie, to pojazdy TVN zainscenizowały od początku do końca tę ustawkę!

Najnowszy sondaż pokazuje, że gdyby dziś odbyły się wybory, PiS wygrałby we wszystkich województwach. Tylko tak dalej działajcie poszczute durne lemingi, KODziarze, GazoWnie, POlsaty a PiS w następnych wyborach weźmie 100% mandatów!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Naucz się na pamięć niezalogowany
21 lutego 2017r. o 22:34
odpowiedzi buraku, zanim po raz 10 odkryjesz Amerykę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 lutego 2017r. o 22:40
~~Gdyby nie PiS napisał(a):
Jeśli weźmiemy na dodatek znaczne zmniejszenie skrajnego ubóstwa i znaczny wzrost wpływów z podatków!

TYLKO PIS !


Walka z ubóstwem rozdawanie tego co ukradli w podatkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~% niezalogowany
21 lutego 2017r. o 22:50
to tak jak POprzednicy, tyle ze tamci nie oddawali tego co nakradli w podatkach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 lutego 2017r. o 22:57
kc napisał(a):
falco napisał(a):


Sprawdziłam, jedno kliknięcie, ale domyślam się, że dla Ciebie to wyczyn.

Nie jesteś moim idolem, głupi mężczyźni to ostatnia rzecz, którą bym podziwiała.

"Z małej" to możesz od kogoś zarobić, pisze się "małą".

Z tym "bajaniem" to już całkiem odleciałeś. Nie wiem kogo w ten sposób chcesz obrazić, pewnie E i m44, bo one tam piszą : ). Gratuluję : ).


raz do mnie z małej raz z wielkiej ...dziwny ten brak konsekwencji :D
mnie nawet raz nie chce się ''kliknąć '' by sprawdzać ile to ktokolwiek jest obecny na forum
nie mam jak ty duszy ''śledczego'' chociaż nie powiem -''kolekcjonuję ''to i owo :D

nie podziwiasz głupich mężczyzn?
więc może zacznij bo po twoim zachowaniu mniemam że z mądrymi masz jeszcze większe trudności :D
o dostawaniu czegokolwiek od ciebie nawet nie marzę a od innych raczej się nie obawiam
z ''bajaniem odleciałem''?
to raczej ty to zrobiłaś insynuując tu teraz próbę kogoś obrażania :)
ot temat pierwszy z brzegu do którego od lat nawet nie zaglądam i nawet nie wiem kto w nim pisze ale ty powinnaś bo tobie ''przyjaciel na gwałt jest potrzebny'' :D
wtedy i ja ci ''pogratuluję ''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pisior niezalogowany
22 lutego 2017r. o 9:49
http://wiadomosci.wp.pl/kat,115354,title,Dzis-o-godz-900-w-dziendobryWP-Janusz-Korwin-Mikke,wid,18708320,wiadomosc.html




ŚWIAT SIĘ ŚMIEJE, LUDZIE SIĘ ŚMIEJĄ LECZ ŚMIESZNE TO NIE JEST.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.