Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

11445
PanM
21 lutego 2017r. o 21:37
Tematem jest PiS i jego stosunek do Polski oraz Polaków .

Jedno i drugie służy tej partii / tak jak wszystkim poprzednim / do trwania przy władzy , czerpania maksymalnych korzyści i realizacji swoich chorych socjalistyczno katolickich wizji.
Wszystkie poczynania markują dobre intencji wobec obywateli a w praktyce służą do przejęcia kontroli na jak największym kawałku wspólnie wypracowanego tortu.
Zamiast przyzwoita kwota wolna dla pracujących , nowe podatki i rozdawnictwo 500+.
Zamiast stymulacja rodzimego rynku prywatnego budownictwa mieszkaniowego projekt konkurujący z wolnym rynkiem mieszkanie +.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
21 lutego 2017r. o 21:44
Pannazdzieckiem napisał(a): No tak , ale polonistka wie chyba co to jest zaimek osobowy :)
Ja , cieć bez matury pytam :)
Dobrej nocy Wam życzę :)


Nie jestem polonistką, ale ci wytłumaczę.
Jeśli w poście zwracam się do kogoś, do kogo czuję szacunek, to piszę go dużą literą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 lutego 2017r. o 21:49
Paniał aluzju :D Dobrej nocy Kc :) W przeciwieństwie do Ciebie , ja szanuję wszystkie Istoty Stwórcy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 lutego 2017r. o 21:54
kc napisał(a): Kolejny inteligent, który przez osiem lat pisania na forum nie nauczył się cytowania postów innych użytkowników i wkleja je tak, jakby to były jego słowa.


co za bystry umysł
co za spostrzegawczość -nawet to zauważyła że to ''osiem lat''

sprawdzała?..czym sobie zasłużyłem na takie zainteresowanie ?
czuję się prawie zaszczycony :D
pełnią szczęścia było by to gdyby zrobił to ktoś inny no ale cóż ...
nie wybieram sobie ''fanów'' :D


Dopisane 21.02.2017r. o godz. 21:54:

a więc jeśli mogę prosić ...pisz do mnie nadal z małej bo twój ''szacunek'' nic dla mnie nie znaczy

kumasz? ;)
idz do ''bajania'' będziesz wśród ''swoich'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
21 lutego 2017r. o 22:00
PanM napisał(a):
Dopisane 20.02.2017r. o godz. 12:56:Narrator potwierdza że samochody rządowe jechały znacznie szybciej niż 50km/h


No dobrze -- Panowie sobie nawtykali ale czas wracać do tematu.

PiS / prawo i sprawiedliwość / prawość i szczerość / prawda i szacunek ? /

Tymczasem kto zleca blokadę filmików zawierających fakty ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
21 lutego 2017r. o 22:04
falco napisał(a): sprawdzała?..czym sobie zasłużyłem na takie zainteresowanie ?
czuję się prawie zaszczycony :D
pełnią szczęścia było by to gdyby zrobił to ktoś inny no ale cóż ...
nie wybieram sobie ''fanów'' :D

a więc jeśli mogę prosić ...pisz do mnie nadal z małej bo twój ''szacunek'' nic dla mnie nie znaczy

kumasz? ;)
idz do ''bajania'' będziesz wśród ''swoich'' ;)


Sprawdziłam, jedno kliknięcie, ale domyślam się, że dla Ciebie to wyczyn.

Nie jesteś moim idolem, głupi mężczyźni to ostatnia rzecz, którą bym podziwiała.

"Z małej" to możesz od kogoś zarobić, pisze się "małą".

Z tym "bajaniem" to już całkiem odleciałeś. Nie wiem kogo w ten sposób chcesz obrazić, pewnie E i m44, bo one tam piszą : ). Gratuluję : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 lutego 2017r. o 22:04
Ślepy?
Blokadę zlecił właściciel filmu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 lutego 2017r. o 22:15
nie dziwie się autorowi, kto chciałby się dalej kompromitować skoro każdy już wie (poza Moszczyńskim) jaka była przyczyna wypadku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza