~~Niedzielne modlitwy dziękczynne niezalogowany 26 lutego 2017r. o 13:22
Prawdopodobnie w parku Waryńskiego w nowym amfiteatrze co niedzielę będą prezentowane pieśni religijne a każdego dziesiątego spotkanie mieszkańców w celu odsłuchania uroczystego apelu Smoleńskiego.
Widzieliście na własne oczy jak wygląda patriotyczny naczelnik kraju ,krawat miał jakiś osmarkany podczas posiedzenia w sejmie ,kilku klakierów chusteczkami próbowało postrącać łupież z marynarki ,wyglądał żałośnie przecież to on powinien być poddany lekarskiej diagnozie.
~~ napisał(a): tak, i pewnie na czerwonym świetle powinien czekać z innymi przechodniami.... tefałen tylko dla idiotów
Oczywiście od tej pory dla każdego sołtysa z PiS wszędzie na świecie będzie zatrzymywany ruch na ulicach.Trwam dla bogobojnej inteligencji katolickiej.
Dla najważniejszych PiS manów będą wstrzymywane samoloty na pasie , pociągi i statki na oceanie .
" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe "
Konstytucja Rzeczypospolitej
Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.