Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ochotnicy z Różyńca będą ratować sprawniej
~ niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 22:27
~bolek napisał(a):
~xyz napisał(a): , nie życzę Ci nic złego ale jeżeli zapali Ci się dom albo tobie albo któremuś z członków twojej rodziny pomoże Osp z okręgu gromadka przypomisz sobie swoje ignoranckie słowa :) karma wraca niestety


A co to jest, jak nie złe życzenie ?? ??

Tyle w tym co napisałeś jest prawdy, co w tym zdaniu. Obłudniku :>

Idź na peczenicę, bo głosy na sołtysa, komendanta, radnego będą zbierane, to za darmo się nażresz.
Te twoje władze, to jedno wielkie ..... :P
I nie chodzi tu o samochód i o straż, chodzi o SZAMO którym się otaczasz.




napisałem " nie życzę " czytaj ze zrozumieniem albo wróć do PODSTAWÓWKI :D
Co Ty z tą peczenicą ? zazdrościsz że nie zjesz i dobrze bo " nie dla psa kiełbasa " jak to mówią , moje władze o czym mowa ? sprecyzuj bo jak narazie uogólniasz robiąc z siebie głupk* :p " SZAMO " ? masz problemy z językiem :/ a przedstaw się jak tak na wszystkich naskakujesz no jak narazie to cienki z ciebie bolek xd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2015r. o 22:50
co za ba.an występuję na zdjęciu z chłopakami w mundurach bojowych on w czapce z munduru wyjściowego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolek niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 0:48
~ napisał(a): , karma wraca niestety


napisałem " nie życzę " czytaj ze zrozumieniem albo wróć do PODSTAWÓWKI :D

Sam sobie zaprzeczasz :P

Twój komendant skończył specjalną podstawówkę 7klas w Kraśniku, więc to ci wystarczy.
Ja nie pełnię żadnej funkcji, więc mi szkoła do niczego nie jest potrzebna. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~, niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 6:37
Ty bolek a twoje wykształcenie to pewnie na pisaniu anonimowych bzdur się kończy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~huho niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 6:52
Ten bolek to zazdrosny ze facet po podstawówce osiągnął tyle w życiu dla społeczeństwa że Boluś ma z tego powodu niestrawność i obstrukcje i nie umie tego wyrazić inaczej i pisze takie zazdrosne żeczy w ciemnym pokoiku bez klamek w oknie i drzwiach a na ścianie zielono czarny grzyb po którym ma te urojenia .Pozdrawiam wszystkich pozytywnie do życia nastawionych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolek niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 8:31
~huho napisał(a): Ten bolek to zazdrosny ze facet po podstawówce osiągnął tyle w życiu dla społeczeństwa


Kto i co osiągnął ?
Bo jeżeli chodzi Ci o tego Twojego idola, to nic takiego nie osiągnął dla społeczeństwa.
Większość korzyści dotyczy jego samego i jego dóbr, nic w Polsce nikt nie robi bezinteresownie. Pamiętaj
Jeżeli ktoś mówi, że jest inaczej to po prostu kłamie.
Nie ważne jakie kto ma wykształcenie, ważne jakim jest człowiekiem i jak szanuje innych, a zwłaszcza tych inaczej myślących jak on sam.

Przywłaszczenie sobie sukcesów innych, na zasadzie, to ja zrobiłem jest u nas znane powszechnie. A zawsze chodzi o swoje interesy, dojście do władzy i pilnowanie koryta. Gdzie ziemię sprzedają? gdzie postawią wiatrak? najlepiej na moim polu itd.
To jest praca na rzecz społeczeństwa, czy siebie?

Miłego dnia i dla waszego idola również, bimba mi to jak i komu dajecie "ster" do ręki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~boleksrolek niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 9:11
~bolek napisał(a):
~huho napisał(a): Ten bolek to zazdrosny ze facet po podstawówce osiągnął tyle w życiu dla społeczeństwa


Kto i co osiągnął ?
Bo jeżeli chodzi Ci o tego Twojego idola, to nic takiego nie osiągnął dla społeczeństwa.
Większość korzyści dotyczy jego samego i jego dóbr, nic w Polsce nikt nie robi bezinteresownie. Pamiętaj
Jeżeli ktoś mówi, że jest inaczej to po prostu kłamie.
i jak szanuje innych, a zwłaszcza tych inaczej myślących jak on sam.

Przywłaszczenie sobie sukcesów innych, na zasadzie, to ja zrobiłem jest u nas znane powszechnie. A zawsze chodzi o swoje interesy, dojście do władzy i pilnowanie koryta. Gdzie ziemię sprzedają? gdzie postawią wiatrak? najlepiej na moim polu itd.
To jest praca na rzecz społeczeństwa, czy siebie?

Miłego dnia i dla waszego idola również, bimba mi to jak i komu dajecie "ster" do ręki.
bolek albo jesteś upośledzony albo zbyt gł*** "Nie ważne jakie kto ma wykształcenie, ważne jakim jest człowiekiem" patrz co napisałeś , sam czepiasz się wykształcenia tego pana ,widać twoją hipokryzję , plujesz kwasem z anonima ? ujawnij się , pewnie jesteś z otoczenia pana sołtysa jak tak bardzo dobitnie znasz szczegóły jego wykształcenia , mówisz o przywłaszczeniu sukcesów ? dzięki niemu do osp trafił nowoczesny wóz to dzięki jego staraniom udało się zrealizować ten projekt , a Ty ? jesteś po prostu nikim . obrażasz człowieka który działa przede wszystkim dla dobra OGÓŁU , a Ciebie boli dup* że nic w życiu nie osiągnąłeś , siedzisz i piszesz to co Ci na ten ozor wpadnie , jeżeli jesteś mieszkańcem gminy gromadka a pewnie tak jest tylko się nie przyznasz bo jesteś TCHÓRZEM to : kupczys* do własnego gniazda " ;) po za tym " kozak w necie , pizd* w świecie " i proszębolku zakończ ten temat bo Twoje wypociny są żałosne i nic mądrego nie wprowadzają
bez odbioru

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolek niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 9:50
~ napisał(a): Szkoda że ten pan w tej czapce patrzy tylko na siebie i swoje osp a resztę osp by najlepiej polikwidował a sorry jeszcze Gromadkę by zostawił bo w krajówce jest . Gratuluje nowego wozu

hahahaha nie grzeszysz inteligencją :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.