Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kobieta wchodząca do kościołów i mówiąca do wiernych

~erot niezalogowany
25 grudnia 2015r. o 16:30
Ostatnio miałam okazję spotkać kilkukrotnie rudowłosą Panią, która przed mszą w kościołach na terenie B-c (różnych) wykrzykuje coś na temat władz miasta, które miały ją jakoś źle potraktować...o córce,którą ktoś czymś faszeruje..szkoda mi tej kobity, sprawdza jest co najmniej dziwna. Czy ktoś z was wie coś więcej? Może tej Pani trzeba jakoś pomóc?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oli niezalogowany
26 grudnia 2015r. o 9:25
Tak z opisu to chyba kobieta ktora mieszka koło galerii ma córkę ktora na sile chce wypromować w konkurach chodź po radnych miasta i wymusza to i owo chce mieszkanie od miasta bo sama wychowuje córkę wiem ze dali jej kilkakrotnie karnet na basen bo córka potrzebuje gimnastyki a niewychowane babsko kiedys wpadla do naszej firmy krzycząc że ja oszukują nas w sekretariacie tez wyzywała bo szefa akurat nie było ona raczej psychiatry potrzebuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 grudnia 2015r. o 11:59
~oli napisał(a): Tak z opisu to chyba kobieta ktora mieszka koło galerii ma córkę ktora na sile chce wypromować w konkurach chodź po radnych miasta i wymusza to i owo chce mieszkanie od miasta bo sama wychowuje córkę wiem ze dali jej kilkakrotnie karnet na basen bo córka potrzebuje gimnastyki a niewychowane babsko kiedys wpadla do naszej firmy krzycząc że ja oszukują nas w sekretariacie tez wyzywała bo szefa akurat nie było ona raczej psychiatry potrzebuje
Nie gadaj, że pracujesz w sekretariacie. Tam trzeba umieć pisać. Psucie opinii, to stary numer łącznie z robieniem z kogoś wariata. Wątpię czy jeszcze się ktoś na to złapie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2015r. o 8:06
Ha ha! Chłodniej się zrobiło, to poszła do kościoła. Latem byłam zmuszona słuchać jej pod oknami. Kobieta nie jest szkodliwa, poza tymi glośnymi monologami, nikomu ani sobie krzywdy nie robi. Nie mieszka koło galerii, to nie jest ta osoba, o której jest poprzedni wpis. Córka tej kobiety ułożyła sobie życie za granicą. Ona nie umie się z tym pogodzić. Nie wiem, czy korzysta z jakiejś formy pomocy, mieszka sama.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10895
#bitek.pl nieaktywny
27 grudnia 2015r. o 8:21
Nieszczęśliwy człowiek... Może chory... Nie wyśmiewałbym się, kto wie co nas czeka.

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14448
#sadwaters nieaktywny
27 grudnia 2015r. o 10:46
bitek.pl napisał(a): Nieszczęśliwy człowiek... Może chory... Nie wyśmiewałbym się, kto wie co nas czeka.


Racja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2015r. o 11:37
Ta kobieta jest chora psychicznie. Rozmawiałem kiedyś z jej córką, dlaczego ie chce zająć się matką. Córka odpowiedziała, że matka nęka ją i jej rodzinę a nie chce się poddać leczeniu - córka jest bezradna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2015r. o 12:27
Tej kobiecie potrzebne jest leczenie, w zeszlym roku w zimie potrafila przesiedziec cala noc na schodach na podworku. Bardzo czesto obserwuje tez dzieci idace do szkoly.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.