Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Alimenciarze

~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 9:38
jak poradzić sobie z uchylającym się od obowiązku alimentacyjnego? ... pewnie pytanie retoryczne :/ czasami przychodzi mi do głowy, że od komornika słyszy taki " a niech pan dla pana i mojego świętego spokoju rzuci jakieś drobne to się babsko odczepi" a klientce zaoferuje wspaniałomyślnie zaświadczenie o nieściągalności, którym to najwyżej może się podetrzeć, - taka solidarność płciowa...
krew mnie zalewa, jak spotykam facecików ( w tym temacie nie ma mowy o mężczyznach), którzy nawet się nie kryją z tym kombinowaniem, jak ukryć dochody, ba, nawet przychodzą po porady w tej kwestii :/ :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nuka niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 16:04
Nie wiem dlaczego w naszym kraju nie weszła jeszcze taka zasada, że ten co nie płaci ma odbierane prawo jazdy. Okazało by się że zaraz znalazły by się pieniądze. Ja proponuję udać się do sądu i podać o alimenty najbliższe osoby "alimenciarza" typu: jego (jej bo i tak się zdarza) rodziców a jak mało majętni to rodzeństwo- gwarantuje że w tym przypadku szybko zmusiliby "alimenciarza" do łożenia na dzieci. Co do komornika złożyć wniosek o zajęcie wszystkiego co znajduje się w mieszkaniu w którym mieszka, lampa tv, komp, itp jakby komornicy odbierali im wszystko nawet jeśli mieliby sprzedać to za 1zł to w końcu taki "alimenciarz " miałby dość i szybko znalazłby prace;) . Nie zrozumiałe jest że można nie chcieć płacić na własne dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 16:26
Tak tak najprościej walić chłopa po kieszeni ,a pożniej siedzieć z przyjaciółkami w kawiarni i siorpać małą czarną.Szkoda ,że sądy nie weryfikują na co naprawdę mamusie wydają pieniążki z renty alimentacyjnej małoletniego.A znam przypadki ,że z alimentów dobrze sobie gospodarują i tylko analizują jak wykręcić byłego ex na kasę.Nie powiem ,że wszystkie kobiety takie są -ale i takie się zdarzają :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 17:29
~ napisał(a): jak poradzić sobie z uchylającym się od obowiązku alimentacyjnego? ... pewnie pytanie retoryczne :/ czasami przychodzi mi do głowy, że od komornika słyszy taki " a niech pan dla pana i mojego świętego spokoju rzuci jakieś drobne to się babsko odczepi" a klientce zaoferuje wspaniałomyślnie zaświadczenie o nieściągalności, którym to najwyżej może się podetrzeć, - taka solidarność płciowa...
krew mnie zalewa, jak spotykam facecików ( w tym temacie nie ma mowy o mężczyznach), którzy nawet się nie kryją z tym kombinowaniem, jak ukryć dochody, ba, nawet przychodzą po porady w tej kwestii :/ :|


Jak alimenciarz zostanie "obroncą demokracji" jak niejaki Kijowski z KOD to juz w ogole zapomnij
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 17:49
A która z takim men elem chciała mieć dzieci?Chyba pijana była,wystarczy popatrzeć,kolczyki w uchu,włosy w szkopek,niemyte rok albo i dłużej.I to "alimenciarz",wizytówka KODowców.Brawo!A swoją drogą,jak można nie płacić na swoje własne dzieci,swoją krew,gorzej niż zwierze.Kajdany na nogi i do kamieniołomów lub do kopalni i nie wypuszczać na powierzchnię,aż nie spłacą zaległości.Albo na galery!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 17:49
A która z takim men elem chciała mieć dzieci?Chyba pijana była,wystarczy popatrzeć,kolczyki w uchu,włosy w szkopek,niemyte rok albo i dłużej.I to "alimenciarz",wizytówka KODowców.Brawo!A swoją drogą,jak można nie płacić na swoje własne dzieci,swoją krew,gorzej niż zwierze.Kajdany na nogi i do kamieniołomów lub do kopalni i nie wypuszczać na powierzchnię,aż nie spłacą zaległości.Albo na galery!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 18:42
~obserwator napisał(a): Tak tak najprościej walić chłopa po kieszeni ,a pożniej siedzieć z przyjaciółkami w kawiarni i siorpać małą czarną.Szkoda ,że sądy nie weryfikują na co naprawdę mamusie wydają pieniążki z renty alimentacyjnej małoletniego.A znam przypadki ,że z alimentów dobrze sobie gospodarują i tylko analizują jak wykręcić byłego ex na kasę.Nie powiem ,że wszystkie kobiety takie są -ale i takie się zdarzają :]
PODBIJAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 grudnia 2015r. o 18:50
Możecie teraz spokojnie oddać stolec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.