Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kalendarz z Putinem

~ niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 16:57
A w obozach pracy na strefie dają z papieżem :D
Musicie wiedzieć na kogo robicie tak jak ruscy muszą wiedzieć :D

Ale to się niedługo zmieni, bo mają dawać kalendarze z demokratyczną rodziną Parlamentu Europejskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10895
#bitek.pl nieaktywny
7 stycznia 2016r. o 19:08
skorn napisał(a): Pisać prywatną wiadomość do użytkownika Falco, jest dystrybutorem na woj. dolnośląskie.


Skornie... Wszyscy już wiemy że, delikatnie mówiąc, nie darzycie się sympatią ale takie zaczepki są gruuuubo poniżej Twojego poziomu! Ty jesteś bardzo inteligentny facet, lubię czytać Twoje "cięte riposty" i dlatego uznam że masz słabszy dzień...
Falco znam osobiście, kilka razy gościł w moim domu, w biurze i zapewniam Cię że to bardzo fajny człowiek, w niczym nie ustępuje Tobie. A Wy tak się nie lubicie...
Pozdrawiam

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 stycznia 2016r. o 19:14
W moim domu też gościł.

Ustępuje mi pod co najmniej jednym względem - jest hipokrytą. Co innego głosi, co innego robi. Mógłbym przejść nad tym do porządku dziennego, bo wielu ludzi tak ma. Problem w tym, że on dodatkowo ośmiela się prawić morały innym. Jest to najgorszy typ ludzi, z jakim miałem doczynienia.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 stycznia 2016r. o 19:59
czy aby na pewno ''w twoim''? ;)
nieważne :D
nic skornie nie wiesz o mnie oprócz tego na co ja pozwolę dlatego nie rażą mnie twoje wpisy...
dopisałeś sobie jakąś legendę i skoro ci z tym dobrze to ok.
czy mnie lubisz czy nie ,z takiego czy innego powodu też nie robi mi różnicy szkoda tylko że często kieruje tobą nie rozum a emocje ... ;)
podobnie jak ''goferek'' zbyt dużo chcesz wiedzieć o ludziach ,próbujesz wchodzić z ''buciorami '' w czyjeś życie a to jest z kolei to czego ja nie znoszę ...
nie wpisuj się w krąg takich osób bo postawie cie w jednym szeregu z ...

pomimo różnic jest we mnie odrobina sympatii dla ciebie...
odrobina zaznaczam ale może się to zmienić zarówno in plus jak i minus ...
wiem :D jest ci to obojętne ...

wiesz że wszedłem w ''temat'' dzięki telefonowi od dobrego znajomego?

tak -mam takich :D


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 stycznia 2016r. o 23:22
Jesteś hipokrytą, nic więcej wiedzieć na twój temat nie potrzebuję. ; )


Dopisane 07.01.2016r. o godz. 23:22:

[img=1452205283_kvi1sxt.jpg]


ten znajomy? ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~masi niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 0:03
Tez chetnie kupie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 7:39
co skornie chciałeś tym pokazać ?
pytałem o link o moim ''ateizmie''
a ty co?..chcesz po raz kolejny coś zaognić?

ale widzę że mania ''kolekcjonerska się w tobie obudziła ;)
aż tak moja osoba cię ''inspiruje''? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~masi niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 8:50
falco, z tego wynika, że gość jest chory psychicznie... Stąd wiecznie życiowe porażki i niepowodzenia...
Po prostu nie odzywaj się do niego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza