Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kalendarz z Putinem

3004
#masi nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 18:40
Widzisz chłopie, to Ty masz problem, widziałem Cię raz na oczy przez przypadek ->więc znajomy, nie ma co ukrywać... Ty zaraz doszukujesz się drugiego dna...
Skoro masz coś za uszami to nie moja sprawa :)
Widać, że dla Ciebie pożywką jest czyjeś życie osobiste, dałeś przykład wklejając post falco...
I nie strasz mnie... Nie nazywam się skorn :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
8 stycznia 2016r. o 19:45
skorn napisał(a): Ja w twoje życie prywatne nie ingeruje i go nie komentuje. Falco to dużo chłopiec i może bronic się sam, poza tym on też w argumentach nie przebiera i nieraz różne rzeczy mi tu insynuował.


Mądrze prawisz, skorn.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 21:22
dramaturgia rośnieeee. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 stycznia 2016r. o 23:11
masi napisał(a): Widzisz chłopie, to Ty masz problem, widziałem Cię raz na oczy przez przypadek

I widząc mnie przez moment stwierdziłeś: ten gość to "wiecznie życiowe porażki i niepowodzenia".

Jakie by moje życie nie było, szczęśliwe i udane, czy zupełnie na odwrót, nie jestem hipokrytą.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 6:21
Skandal. Cezary Przybylski z naszych pieniędzy wydał prawie 74.000 złotych na reklamę Dolnego Śląska w GW, w grudniu. Vide portal : niezalezna.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 6:26
skorn napisał(a):
falco napisał(a): co skornie chciałeś tym pokazać ?

Żebyś uważał na swoich "dobrych znajomych", na których tak lubisz się powoływać. Nigdy nie wiadomo, kiedy wbiją nóż w plecy, i to publicznie. ; )

a widzisz skornie ?
akurat tego indywiduum nigdy nie nazwałem ''dobrym znajomym''
znajomym -owszem
teraz wiem że i to było ''przegięciem'' z mojej strony
dlatego tutaj też masz moją ''odpowiedz'' na te wszystkie zarówno twoje czy jakiegoś tam ''goferka'' pytania...
mając z przodu szczerego :)wroga potrafię się obronić :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~masi niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 11:12
skorn napisał(a):
I widząc mnie przez moment stwierdziłeś: ten gość to "wiecznie życiowe porażki i niepowodzenia".

A skąd, czytam twoje wpisy :)

skorn napisał(a):
Jakie by moje życie nie było, szczęśliwe i udane, czy zupełnie na odwrót, nie jestem hipokrytą.

Ale hipokryzja nie ma nic wspólnego z życiem, które prowadzisz, charakter owszem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 stycznia 2016r. o 16:59
~masi napisał(a): Ale hipokryzja nie ma nic wspólnego z życiem, które prowadzisz

W końcu napisałeś coś do rzeczy. ; )

Nie rozliczam ludzi z tego czy są szczęśliwi i czy im się życie układa, tylko z tego, że co innego mówią, a co innego robią. Jeśli widzisz u mnie coś takiego, to czekam na przykłady. Jesli to jakies prywatne sprawy to pisz pm, a jesli nie masz mi nic do zarzucenia, to zamknj w końcu jape i przyjrzyj się własnemu życiu. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza