Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Kalendarz z Putinem

211
skorn
8 stycznia 2016r. o 17:15
falco napisał(a): co skornie chciałeś tym pokazać ?

Żebyś uważał na swoich "dobrych znajomych", na których tak lubisz się powoływać. Nigdy nie wiadomo, kiedy wbiją nóż w plecy, i to publicznie. ; )


Natomiast dla francuskiego pieska mam taką wiadomość: uważaj, żebym czasem o twoich życiowych porażkach nie zaczął pisać. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 17:20
skorn napisał(a):
Natomiast dla francuskiego pieska mam taką wiadomość: uważaj, żebym czasem o twoich życiowych porażkach nie zaczął pisać. ; )

Jezcze raz mnie tak nazwiesz i w przyszłym tygodniu zrobię Ci 4tygodniowy, darmowy makijaż (niezmywalny) Możesz to potraktować jak chcesz, iść z tym do adwokata. Uważaj na słowa... Zabawa może szybko się skończyć. :)
O porażkach możesz śmiało pisać :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 stycznia 2016r. o 17:22
Pilnuj zatem swoich spraw, ja w twoje dyskusje z nikim nie ingeruje.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 17:30
mnie tez zbijesz francuski piesku? jesli tak, to juz uciekam :D grozby sa karalne :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 stycznia 2016r. o 17:47
Norbi ma w tym swoim kółku wzajemnej adoracji z falco i innymi "dobrymi znajomymi" taki przepływ informacji, że bez problemu będzie wiedział, gdzie mnie znaleźć. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
8 stycznia 2016r. o 17:52
skorn, wszyscy są moimi znajomymi, nawet Ty ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2016r. o 17:54
skorn napisał(a): Jesteś hipokrytą, nic więcej wiedzieć na twój temat nie potrzebuję. ; ) Dopisane 07.01.2016r. o godz. 23:22:[img=1452205283_kvi1sxt.jpg]


Jakie to było dla wszystkich oczywiste :]

I kpiarz z urodzenia co tak biegle kpił z innych stał się pośmiewiskiem :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 stycznia 2016r. o 18:10
masi napisał(a): skorn, wszyscy są moimi znajomymi, nawet Ty ;)


Cokolwiek masz na myśli i jakiekolwiek sprawy z mojego zycia prywatnego są ci znane, zachowaj je dla siebie. Z prostego powodu, ja w twoje życie prywatne nie ingeruje i go nie komentuje. Falco to dużo chłopiec i może bronic się sam, poza tym on też w argumentach nie przebiera i nieraz różne rzeczy mi tu insynuował.

W przeciwnym razie, wpierdzielając się w moje sprawy, to ty będziesz miał problem. Cytując klasyka: "Zabawa może szybko się skończyć." ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.